עזרה | משפטים שאומרים לקבן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

someonehere111
יצירת קשר:

עזרה | משפטים שאומרים לקבן

הודעהעל ידי someonehere111 » 12 יוני 2014 06:50

היי קראתי את הטרגט וגונזו אני די התחלתי בתהליכי יציאה אני כמעט שנה בצבא ואני רוצה לצאת ...
קראתי משפט בגונזו וקצת שיניתי אותו .. זה נשמע כמו משהו שאומרים לקבן?:
אני לא יודע אם אתאבד תמיד היה לי מחשבות על התאבדות ... כמו בגיל 14 שניסיתי ... אני לא יודע איך זה ישפיע על אמא שלי היא היחידה שמבינה אותי ...
ועוד דבר..
אני יודע שזה בעייתי אבל אני רוצה המלצה מפסיכיאטר אזרחי אם מישהו פה מכיר אחד ויכול לפנות אליי בפרטי ...
katya

Re: עזרה | משפטים שאומרים לקבן

הודעהעל ידי katya » 12 יוני 2014 07:15

אמנם קראת את טרגט 21 אבל לא הבנת את תהליך הימיאה בשיט.
זה משנה מה אומרים אלא איך אומרים את זה ובנוסף לזה שאסור לך בשום פנים ואופן להוביל את השיחה אלא רק לענות לשאלות שלו.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 12 יוני 2014 07:23

"זה נשמע כמו משהו שאומרים לקבן?" השאלה לא ברורה. המשפט שכתבת מעלה דברים רלוונטיים למחשבות על התאבדות, שזה מן הסתם רלוונטי לדיכאון ולפטור נפשי. ככה, כמו שהוא כתוב, הוא נשמע קצת רשימת מכולת, כאילו את מכתיב לקבן את הסימפטומים. כמו שקטיה אמר, משנה מה אומרים אבל יותר איך אומרים, לא במובן של ניסוח נכון שמכניס כמה שיותר סימפטומים למשפט, אלא איך אתה נשמע, אם אתה נשמע בסדר או מיואש מהחיים.

"אני יודע שזה בעייתי אבל אני רוצה המלצה מפסיכיאטר אזרחי" זה לא בעייתי, כל עוד יש לך כסף ללכת לפרטי את יכול ללכת לכל פסיכיאטר. כדאי לברר מראש אם הוא מוכן לתת חוות דעת לצבא, אבל בפרטי זה בדרך כלל פחות בעיה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
someonehere111
יצירת קשר:

הודעהעל ידי someonehere111 » 12 יוני 2014 10:26

כן ברור שאומר את הדברים בטון הנכון בשקט טיפה מבויש עם הפסקות אני מבין את הכוונה פשוט היחתי בעבר אצל קבן והוא לא שאל על כוונות התאבדות וכד ויש לי את כל הפגישה איתו הוא רשם שאין לי כוונות לפגע בעבר או בהווה טבל הוא לא שאל גם... המשפט עצמו הכוונה אם הוא נכון לא אם הטון נכון.. טון זה לא משו שאני יכול להעביר פה.. בפעם שעברה עניתי בכן לא לאיודע .. היא הובילה את השיחה ...
דבר נוסף.. הכוונה בפסיכיאטר פרטי היא שאני רוצה המלצה לאחד אם יש למישהו שיכול לשלוח לי בפרטי... דיברתי עם כמה הם לא נשמעים מבטיחים.. אחד שכן היה נשמע רצה סכום עצום
katya

הודעהעל ידי katya » 12 יוני 2014 11:04

http://www.forum.newprofile.org/viewtop ... f=2&t=8693

תראה, אי אפשר לומר לך: "זה בסדר, זה לא משהו, זה בטוח תגיד!" וכו'. זה הרבה פחות משנה מה הסיפור שלך, והרבה יותר משנה איך אתה מציג את הסיפור שלך.

כל אחד מהדברים האלו הוא מעולה כמחשבה בתוך הראש שלך. המחשבה הזאת היא טריגר לרגש רע. אם תחשוב על הגננת שהכי אהבת בגן כנראה שלא תרגיש רע. אם תחשוב על זה שיש לך בעיית דיבור וזה מתסכל אותך, זה אוכל אותך בכל תחום, אתה לא יכול לצאת מהחדר בגלל זה, אין לך חברים או רצון בחברים, תרגיש מיד אחרת. זה בכלל לא משנה אם אתה מצהיר בפני הפסיכיאטר על הבעיה הזאת. פסיכיאטר/קבן מבין שפה אחת: שפת רפואה. אם הוא לא יזהה אצלך קודים של אדם דכאוני/חולה, לא ישנה גם אם תגיד לו שאתה סדאם חוסיין בכבודו ובעצמו.

דמות דכאונית היא לא "i see dead people" אוקיי? היא גם לא אלימה, לכן היא לא מדמיינת את עצמה רוצחת אנשים. דמות דכאונית היא מאוד שקטה, מכונסת בעצמה, עצובה, כל העולם שלה אפור וקודר, שפת הגוף שלה מראה "למטה" או "פנימה". מבחינה גופנית בנאדם מוזנח (לא להגזים), נשימות כבידות, הליכה איטית, מבט סתום. כל אלו מאפיינים של דמות דכאונית.

מחשבות על המוות זה טוב אבל לא חובה. אתה צריך לבנות סיפור מסגרת שיתאים לך ושתוכל "להיות" בצורה הכי טובה, ושכמובן יתאים למתן פטור. זה מאוד סובייקטיבי אתה מבין כל אחד זה אחרת אין פטרן מדוייק של אנשים שמקבלים פטור. הכי חשוב שתבין שלא משנה מה אתה אומר (ועדיף שכמה שפחות), משנה איך אתה אומר (או מתנהג וואטאבר).
someonehere111
יצירת קשר:

הודעהעל ידי someonehere111 » 12 יוני 2014 11:14

תודה רבה ..
ל
כנראה שהקבן שלי יהיה בחרפ באר שבע .. אני מפחד ליפול על פסיכיאטר כמו ניב גולד .. זה שאני אהיה עם קבן בחרפ בש זה אומר שגם הפסיכי שם? ואיך הקבנים שם בכלל?
gal_1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי gal_1234 » 12 יוני 2014 12:20

someonehere111 כתב:תודה רבה ..
ל
כנראה שהקבן שלי יהיה בחרפ באר שבע .. אני מפחד ליפול על פסיכיאטר כמו ניב גולד .. זה שאני אהיה עם קבן בחרפ בש זה אומר שגם הפסיכי שם? ואיך הקבנים שם בכלל?

אני מאמין שאם הקבן שלך יושב בחרפ באר שבע והוא יראה לנכון לשלוח אותך לפסיכיאטר אתה ככל הנראה תגיע גם לפסיכיאטר בחרפ... תתפלל שזה לא יהיה ניב..
לא יצא לי לראות קבן בחרפ, איפה אתה משרת?
someonehere111
יצירת קשר:

הודעהעל ידי someonehere111 » 12 יוני 2014 12:25

----
נערך לאחרונה על ידי someonehere111 ב 13 יוני 2014 11:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
newnewyorker
יצירת קשר:

הודעהעל ידי newnewyorker » 12 יוני 2014 20:16

כמו שאמרו לפני, בתור אחד שבדיוק הצליח לצאת, הדרך שבה אומרים משנה כלכך הרבה יותר, להגיד את האמת המשפט היחיד שאמרתי לפסיכיאטר בערך זה "לא יודע"
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יוני 2014 14:37

עוד דעות ?... תודה!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 20 אורחים