פרופיל 24

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #101600 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום, אני אשמח אם למישהו יש ידע בעיניין של פרופיל 24 נפשי. לפניי 8 חודשים יצאתי על 24 נפשי ובעיקרון תוקף הפרופיל הסתיים לפניי חודשיים (זה היה ל-6 חודשים). לאחרונה רק שמתי לב שצריך היה להתייצב עד שבוע משהתאריך של הפרופיל נגמר ולא התייצבתי. עליי לומר שאין מצב בשום פנים ואופן שאני אחזור לשרת. השאלה שלי היא האם כדאי לי להתקשר ולברר מה עם הפגישה עם הק"בן שאמור לתת לי 21 סופי או שכדאי לחכות עד שהם ישלחו לי בדואר את הזימון. ועוד שאלה אם מישהו פה יודע: האם זה שלא התייצבתי או יצרתי איתם קשר אחרי שנגמר תוקף הפרופיל תשפיע איכשהו עליי (כמו נפקדות או משהו דומה?).
    ההרגשה האישית שלי היא שזה לא ממש משנה 6 חודשים או 8 חודשים מבחינתם אני בחוץ וכבר הבעתי את אי היכולת שלי לשרת בתופס שהם שלחו לי על הרצון לשירות. אני רק אשמח אם למישהו פה יש ידע אמיתי בנושא או ניסיון ויכול להגיד לי מה הפרוצדורה. תביעו את דעתכם חופשי ולמי שיש תשובה מנסיון או ידע- יבורך!!

#130405 הגב
    Anonymous
    חבר

אל תסמוך עלי אבל נראה לי שהם אמורים ליצור קשר איתך ולא אתה איתם. אם לא קיבלת זימון להתייצב אתה לא צריך ליזום את ההתייצבות שלך.
    אולי הם שכחו אותך או משהו. או שהם עוד ישלחו לך כזה.

#130421 הגב
    Anonymous
    חבר

אבל מה לגבי הקטע של ההתייצבות? הם יחשיבו את זה כנפקדות או משהו דומה או שפשוט לחכות עד שיצרו איתי קשר? יש מצב לאיזה פרובוקציה מצידם בגלל שלא התייצבתי בזמן או שזה לא משנה?
    תגידו מה שנראה לכם גם אם אתם לא יודעים בודאות זה יעזור, כי זה פשוט מעצבן אותי הקטע הזה.

#130422 הגב
    Anonymous
    חבר

נראה לי שאם אתה לא מקבל צו אתה לא חייב לעשות כלום.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־פרופיל 24
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו