בנושא הגירה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

gal_1234
יצירת קשר:

בנושא הגירה

הודעהעל ידי gal_1234 » 26 מאי 2014 21:22

יש דעות לכאן ולכאן בכל הנוגע לנושאי ההגירה עם פרופיל נפשי, אני רוצה להבין פעם אחת ולתמיד.
האם פרופיל 21 נפשי עלול לפגוע איכשהו בהגירה? הכוונה היא לכל מדינה- ארה"ב/קנדה/אוסטרליה/אירופה.
אני תמיד שומע את הפרופילניקים אומרים ישירות "זה לא פוגע אלה סתם שטויות" בלי שום הסברים, אני הייתי שמח אם מישהו פה יסביר לי קצת יותר על העניין.
חלק מהמדינות כחלק מתהליך ההגירה מקיימות ראיונות בקונסוליה בארץ, אני מניח שהנושא של העבר הצבאי עולה במשך הראיון הזה, האם העובדה ששוחררתי מהצבא תשפיע לרעה על תהליך קבלת הויזה?
תודה רבה!
Ozerforum
יצירת קשר:

Re: בנושא הגירה

הודעהעל ידי Ozerforum » 26 מאי 2014 22:28

התשובה היא - לא
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 27 מאי 2014 00:03

מכר שלי עומד להגר לארופה, ללונדון בעוד זמן-מה ואף הספיק להוציא כבר את הויזה שלו; אז אני מניח שאני יכול לפרט קצת.
קצת.
ראיונות עוברים, ככל שאני יודע, רק בפני מי שרוצה לרכוש אזרחות או ויזה ללא אזרחות. כך שבמקרה הזה אני בור למדי לגבי הקשר הצבאי, מבעד שאם השתחררת על סעיף ממש, ממש כבד אתה עלול להיות צריך להוכיח שהבעיה הרפואית שלך איננה עוד עמך, שהחלמת (חוות דעת פסיכיאטרית / פסיכולוג). אני אומר את זה מסיפור אחד ששמעתי כאן בפורום לגבי הגירה. אם יש ממצאים שמוכיחים נגד זה, רצוי לשתף.
במקרה שיש לך אזרחות, מדובר בעניין פשוט של מילוי כמה תפסים פשוטים, לקחת חלק במבחן לבדיקת רמת האנגלית (שכל אידיוט יכול לעבור)....ושוב, אם אתה כבר, טכנית, אזרח; לא אכפת להם מדבר. הם לוקחים את זה כאילו אתה ס"כ חוזר הביתה לאחר חופשה.
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 27 מאי 2014 00:05

רק כדי להבהיר נקודה (למה אני כותב הודעות שאני עייף): המכר שלי הוציא פרופיל 21, ולא עשו לו בעיות (אך הוא מהגר לאחר שכבר יש לו אזרחות, כך שהתהליך עלול להיות שונה...לא שזה משנה, התהליך רק נהיה טיפה יותר מעצבן, אך לא בלתי אפשרי כמו שזה נשמע).
gal_1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי gal_1234 » 27 מאי 2014 07:04

תודה רבה על התשובות המהירות.
אני בעל אזרחות רומנית (אירופאית), אז אני מניח שזה אולי יחסוך כמה קשיים בדרך לקבלת הויזה.
תודה רבה לכם ידידיי :)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 15 אורחים