התייעצות בנוגע לפסילת מקצוע

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

qwertas
יצירת קשר:

התייעצות בנוגע לפסילת מקצוע

הודעהעל ידי qwertas » 27 אפריל 2014 22:03

שלום חבר'ה :)
הסיפור שלי הולך ככה-
רציתי לעבור מבסיס סגור לפתוח, לאחר אנספור פגישות של "טיפול" החליט הקבן סופסוף לתת לי ת"ש והוציא אותי מהבסיס שהייתי בו.
עברתי לבסיס פתוח קרוב לבית עד פה הכל סבבה.
עכשיו העניין הוא שקפץ לי הרעיון של לפסול מקצוע בשביל לקבל קיצור שירות, העניין הוא שאמנם עברתי תפקיד אך העיסוק שלי איך נאמר קרוב לעיסוק הקודם (שזה המקצוע שלי גם בצבא) אך לא אותו דבר בדיוק.
ברור לי שכמעט בלתי אפשרי לפסול את המקצוע דרך סגן אלוף כי זה ניגוד אנטרסים ולא אקבל המלצה כזו.
השאלה היא האם קבן יכול לתת לי המלצה שכזו, כיוון שהועברתי מתפקיד שכן המקצוע שלי עוסק בו.
אורח

Re: התייעצות בנוגע לפסילת מקצוע

הודעהעל ידי אורח » 28 אפריל 2014 00:28

qwertas כתב:שלום חבר'ה :)
הסיפור שלי הולך ככה-
רציתי לעבור מבסיס סגור לפתוח, לאחר אנספור פגישות של "טיפול" החליט הקבן סופסוף לתת לי ת"ש והוציא אותי מהבסיס שהייתי בו.
עברתי לבסיס פתוח קרוב לבית עד פה הכל סבבה.
עכשיו העניין הוא שקפץ לי הרעיון של לפסול מקצוע בשביל לקבל קיצור שירות, העניין הוא שאמנם עברתי תפקיד אך העיסוק שלי איך נאמר קרוב לעיסוק הקודם (שזה המקצוע שלי גם בצבא) אך לא אותו דבר בדיוק.
ברור לי שכמעט בלתי אפשרי לפסול את המקצוע דרך סגן אלוף כי זה ניגוד אנטרסים ולא אקבל המלצה כזו.
השאלה היא האם קבן יכול לתת לי המלצה שכזו, כיוון שהועברתי מתפקיד שכן המקצוע שלי עוסק בו.

לא הגעת לפורום המתאים.
qwertas
יצירת קשר:

הודעהעל ידי qwertas » 28 אפריל 2014 17:25

סליחה שאני קצת פחות קיצוני ממך...
בכל אופן אשמח לעזרה :)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אפריל 2014 21:38

qwertas כתב:סליחה שאני קצת פחות קיצוני ממך...
בכל אופן אשמח לעזרה :)

החוצפה הישראלית במלוא הדרה.

אז... סליחה שאני לא מתכוון לעזור :cry:

בכל אופן, זה לא עניין של קיצוני יותר או פחות (או יותר נכון, רדיקלי יותר או פחות). זה עניין פשוט מאוד - לא לזה נועד הפורום ואי אפשר לתמרן השגת הקלות כאלו ואחרות. זה לא עובד כמו עם תהליך רגיל, אתה מוזמן לבדוק את זה ולחזור לכאן ולחלוק את רשמייך עם הפורום כדי שהבאים יידעו ממקור ראשון.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים