עמוד 1 מתוך 1

פסיכיאטר אחר

פורסם: 07 אפריל 2014 02:38
על ידי אורח9
הייתי אצל פסיכיאטר בחרפ בבאר שבע והוא נינפף אותי כאילו אני אוויר, פשוט ישבתי בכיתי לו וסיפרתי בפניו את כל סיפור חיי בלי מחסומים ובלי בושה ורק ממבטו אפשר היה לראות כמה הוא לועג לי.
הבנתי שיושבים שם אנשים חסרי אנושיות ורגש ולא שאני חושב שבמקומות אחרים יותר טוב אבל במפלצות כאלו לא נתקלתי מעודי, אני שייך לפיקוד דרום וכנראה בגלל זה ראיתי את הפסיכיאטר בחרפ אבל אני רוצה לראות פסיכיאטר בברהן תל השומר, גם כי להוריי יותר נוח להגיע וגם כי אני רוצה חוות דעת נוספת ופגישה עם פסיכיאטר אחר, איך אני עושה זאת? קרוב לודאי שהיחידה לא תעזור ואף תשים לי רגל כמו שהיא עושה כבר הרבה זמן, אז איך אני קובע פגישה עם פסיכיאטר צבאי שם והאם מותר לי בכלל למרות שאני שייך לפיקוד דרום?
תודה.

Re: פסיכיאטר אחר

פורסם: 07 אפריל 2014 07:58
על ידי במילא רגוע
מהמעט שכתבת זה נשמע שאתה לא מבין איך קבן עובד. זה נשמע מדבריך שהוא אמור לרחם עליך כי קשה לך ובגלל זה לשחרר אותך. המצוקות שלך ייתכן שנובעות מבעיה נפשית, אבל ייתכן מאוד שלא, להרבה אנשים יש קשיים בחיים שלא נובעים מבעיה נפשית. בשביל לשחרר הקבן מחפש בסיפור שלך, ובאיך שאתה מתנהג מולו, סימפטומים לבעיה נפשית, ואם הוא לא רואה, או רואה רק סימפטומים לבעיה קלה, הוא לא ישחרר אותך. אני לא מתווכח עם זה שהאנשים שם הם חלאות, רוב מערך בריאות הנפש זה פקידים משועממים שעובדים על סרט רץ של חיילים במצוקה.

לגבי לראות פסיכיאטר אחר, אני לא בטוח מה להגיד לך. אתה יכול להתקשר לברהן בתל השומר ולנסות לקבוע תור ולראות מה יגידו. אם אני לא טועה הברהן בתל השומר הוא ארצי, לא אזורי, ואפשר להגיע אליו מכל החילות חוץ מחיל האויר. אז אולי תוכל. הברהן בתל השומר זה גם המקום היחידי שמקבל (אם כי לא בלי להקשות) עריקים בזמן העריקות.

Re: פסיכיאטר אחר

פורסם: 07 אפריל 2014 08:58
על ידי אורח
אתה יכול לקרוא כאן בפורום על ניב גולד, גם אם הטא משוכנע שיש לי בעיה נפשית הוא לא היה עוזר לי ולו במעט, זה לא פסיכיאטר זה אפילו לא בנאדם.
ואני יברר, אשמח לעוד תשובות ממי שיודע.
תודה.

Re: פסיכיאטר אחר

פורסם: 07 אפריל 2014 11:26
על ידי katya
תלך לפסיכיאטר במיון

Re: פסיכיאטר אחר

פורסם: 07 אפריל 2014 11:58
על ידי במילא רגוע
אני מכיר את הסיפורים על הקבנים בחרפ בבאר שבע

Re: פסיכיאטר אחר

פורסם: 07 אפריל 2014 15:26
על ידי gal_1234
ממש לא מפתיע לשמוע עוד סיפורים על "הדוקטור" ניב גולד שלא שם שיט על אף אחד, לא משנה כמה הוא במצוקה.
רק אני אישית הופניתי אליו לפחות 4 פעמים שבכל פעם הוא פשוט נפנף אותי מהמשרד שלו תוך 5 דקות.