הקבן נגדי צריך עזרה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

aviveliyaho
יצירת קשר:

הקבן נגדי צריך עזרה

הודעהעל ידי aviveliyaho » 03 אפריל 2014 17:32

אם הקבן שאני ניפגש איתו פשוט מיתנקל ולא מוכן להקשיב לבעיות והוא רק עסוק בלהגיד לי שאין לי כלום .
יש איזה שהוא חוק שיחייב אותו לתת לי ליראות קבן אחר במידה ואני מבקש?
חייל

Re: הקבן נגדי צריך עזרה

הודעהעל ידי חייל » 03 אפריל 2014 18:13

זכותך לבקש חוות דעת שנייה. זה נכון באזרחות וגם בצבא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 אפריל 2014 18:49

יש מצב שאתה נותן לי תחוק המפורש כי המפקד שלי לא מאמין לי שקיים חוק כזה הוא דורש שאני יראה והפכתי תאינטרנט ולא מצאתי
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 04 אפריל 2014 05:05

סעיף 7 לחוק זכויות החולה
http://www.nevo.co.il/law_html/law01/133_001.htm#Seif4
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
חייל

הודעהעל ידי חייל » 04 אפריל 2014 20:48

אתה צריך להגיע לקב"ן היחידה שלך, ולבקש ממנו חוו"ד נוסף.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אפריל 2014 08:37

אצלי זה הלך ככה:
באתי לקבנית מגעילה שאמרה לי שכול הקשיים שלי נובעים כי אני חדשה בבסיס ושאין מה לעשות , היא אמרה לי תחזרי עוד חודש. ואז "נדבר".
(לא יכולתי לשרוד עוד יום)
אחרי זה עשיתי נפקדות וביקשתי שיתנו לי מישהו אחר.
(הלכתי גם לביקור רופא אמרתי שאני רוצה להתאבד אבל בעטו לי בתחת ושלחו אותי בחזרה הבייתה :lol: )
בעקרון בגלל שהייתה לי מפקדת שתמכה בי לאורך כול התהליך היא התקשרה לברהן ודיברה איתם והתחננה,בסוף הם אמרו שאני יבוא שוב אחרי כמה ימים אבל הוסיפו שאי אפשר לשנות קבן.
בפועל הקבנית לא הייתה שם באותו יום וקיבלתי קבן ממש חמוד ושיכנעתי אותו שמקומי לא בצהל,הוא זימן את ההורים.
הבעיה שהייתי צריכה לחכות שבועיים לתור הזה,עד אז שפטו אותי על תנאי ופשוט סבלתי בבסיס למזלי הייתי ביומיות אז זה לא היה כזה סיפור.
אבל מאוד קשה להשאר בדמות הדכאונית במשך שבועיים במיוחד כשחיים עם הלחץ של הלא נודע , ישחררו אותי או לא? אם לא ישחררו מה אני יעשה עם עצמי?
כשבאתי עם ההורים, נחשו מי קיבל אותנו?הקבנית הראשונה! :lol:

היא על ההתחלה עשתה פרצוף של "לא מאמינה לך", כמובן שהייתי חכמה יותר מימנה ואמרתי שההורים שלי לא יודעים עברית, ומי יודע רוסית?הפסיכיאטרים.
אז היא הפנתה אותנו לפסיכי,בכיתי שם שעה בערך ולא דיברתי עד שהוא התייאש מימני ומההורים שלי ,נתן לי שבוע גימלים ואמר תחזרי לוועדה רפואית.
אחר כך בסןוף מסתבר שהוא זימן אותי שוב לביקור אליו כמובן שנשארתי בדמות והוא נכנע סופית בבפגישה ופשוט הלכתי לוועדה וזהו יצאתי לחופשי.

ככה שחשוב לא להכנע בתהליך ותמיד לדרוש קבן אחר או לייאש סופית את הקבן המניאק שנתנו לך עד למצב שהוא יפחד לקחת עלייך אחריות.
ותמיד תמיד לחשוב כמה צעדים קדימה,בסופו של יום הקבנים זה עובדים סוציאלים חסרי מוח ורגש. שמטרתם שתמשיך לשרת כמו חייל טוב :ugeek:
katya

הודעהעל ידי katya » 05 אפריל 2014 11:19

אורח כתב:אצלי זה הלך ככה:
באתי לקבנית מגעילה שאמרה לי שכול הקשיים שלי נובעים כי אני חדשה בבסיס ושאין מה לעשות , היא אמרה לי תחזרי עוד חודש. ואז "נדבר".
(לא יכולתי לשרוד עוד יום)
אחרי זה עשיתי נפקדות וביקשתי שיתנו לי מישהו אחר.
(הלכתי גם לביקור רופא אמרתי שאני רוצה להתאבד אבל בעטו לי בתחת ושלחו אותי בחזרה הבייתה :lol: )
בעקרון בגלל שהייתה לי מפקדת שתמכה בי לאורך כול התהליך היא התקשרה לברהן ודיברה איתם והתחננה,בסוף הם אמרו שאני יבוא שוב אחרי כמה ימים אבל הוסיפו שאי אפשר לשנות קבן.
בפועל הקבנית לא הייתה שם באותו יום וקיבלתי קבן ממש חמוד ושיכנעתי אותו שמקומי לא בצהל,הוא זימן את ההורים.
הבעיה שהייתי צריכה לחכות שבועיים לתור הזה,עד אז שפטו אותי על תנאי ופשוט סבלתי בבסיס למזלי הייתי ביומיות אז זה לא היה כזה סיפור.
אבל מאוד קשה להשאר בדמות הדכאונית במשך שבועיים במיוחד כשחיים עם הלחץ של הלא נודע , ישחררו אותי או לא? אם לא ישחררו מה אני יעשה עם עצמי?
כשבאתי עם ההורים, נחשו מי קיבל אותנו?הקבנית הראשונה! :lol:

היא על ההתחלה עשתה פרצוף של "לא מאמינה לך", כמובן שהייתי חכמה יותר מימנה ואמרתי שההורים שלי לא יודעים עברית, ומי יודע רוסית?הפסיכיאטרים.
אז היא הפנתה אותנו לפסיכי,בכיתי שם שעה בערך ולא דיברתי עד שהוא התייאש מימני ומההורים שלי ,נתן לי שבוע גימלים ואמר תחזרי לוועדה רפואית.
אחר כך בסןוף מסתבר שהוא זימן אותי שוב לביקור אליו כמובן שנשארתי בדמות והוא נכנע סופית בבפגישה ופשוט הלכתי לוועדה וזהו יצאתי לחופשי.

ככה שחשוב לא להכנע בתהליך ותמיד לדרוש קבן אחר או לייאש סופית את הקבן המניאק שנתנו לך עד למצב שהוא יפחד לקחת עלייך אחריות.
ותמיד תמיד לחשוב כמה צעדים קדימה,בסופו של יום הקבנים זה עובדים סוציאלים חסרי מוח ורגש. שמטרתם שתמשיך לשרת כמו חייל טוב :ugeek:

COOL STORY BRO

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 26 אורחים