עזרה| נפקדות/עריקות (מילואים)

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

natan777
יצירת קשר:

Re: עזרה| נפקדות/עריקות (מילואים)

הודעהעל ידי natan777 » 23 דצמבר 2014 18:11

אורח כתב:
natan777 כתב:שלום! רק רציתי לעדכן שהסגרתי את עצמי ויצאתי כבר מהכלא.
הגעתי לכלא 4. כשאתה מסגיר את עצמך אז יש להם עד 48 שעות לשפוט אותך ואם לא שופטים אותך את יוצא זכאי! אחרי 47 שעות (שבזמן הזה אני בכלא ונחשב אסיר) הגיע שופט (של מילואים אני חושב, סמב או משהו כזה, אני כבר לא זוכר דרגות חחח). הוא החליט שאני אשם ואמר שהוא משחרר אותי הביתה ואני מקבל 10 יום כלא על תנאי למשך שנתיים. לא קיבלתי קנס כספי (אולי כי כבר הייתי שלוש יום בכלא בזמן שאני מחכה למשפט).

תודה לכם על העזרה!!

פשוט הלכתה לכלא 4 ונתנו לך להיכנס?
יש מקום נפרד בכלא לחיילים בסדיר ולמילואמניקים? או שכולם ביחד?
השופט יתחשב בי בזה שאני אבא לתינוק ושזו העריקות הראשונה שלי בכלל גם מהסדיר וגם ממילואים?
אני גם עריק ממילואים ורוצה להסגיר את עצמי.

כן, הלכתי לכלא 4 והכניסו אותי. אין מקום נפרד למילואימניקים. הייתי יחד עם הסדיר. אבל לא עשיתי שמירות ונקיונות, ולא עמדתי דום ודברים כאלה.
אני לא כזה מבין גדול, אבל ממה שהבנתי שם... אתה יכול לקבל 2-3 יום. כנראה גם קנס. אבל זה תלוי בסיפור שלך בגדול (למרות שהשופט שלי כשסיפרתי לו את הסיפור, זה לא היה נראה שזה מעניין אותו יותר מידי. זה נראה כאילו עוד לפני שנכנסתי שהוא כבר חרץ את גורלי). אני יודע שהם מסתכלים על העבר שלך (ביום שנכנסתי דיברתי עם אחד המ"פים והוא הראה לי את העבר שלי, שלא היו לי משפטים עד אותו היום).
אני הייתי עריק קצת יותר מחצי שנה. לא יודע מה כמה זמן אתה ומה הסיפור אצלך... מקווה שזה עוזר לך
kayvee 37

Re: עזרה| נפקדות/עריקות (מילואים)

הודעהעל ידי kayvee 37 » 23 מרץ 2017 20:15

בפעם הראשונה קיבלתי נזיפה חמורה אל כך שאחרי תקופה של 20 יום לא הגעתי אחרי קבלת הצו הלכתי הביתה באותו היום .....הפעם לא הלכתי כי הצטננתי לקחתי שלוש ימי מחלה .הקצינה ביקשה ממני לשלוח טופס אישור מחלה כתבתי לה מה הפקס היא אמרה לשלוח לה לואצצאפ שאני לא משתמש ולא יודע מה זה אני מתקשר לה יום למחרת עכשיו היא טוענת שאני עריק .... איר יוצאים מהמילואים בכלל נמאס כבר כל פעם שמים מקל בגלגלים [אני נהג רכב כבד מוביל טנקים]אני חושב לפסול רשיון רק שיעזבו אותי במנוחה מספיק 3שנים סדיר וקבע 7 שנים

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים