אני מלש"ב רוצה להשתחרר ויש לי כמה שאלות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אושפיזין
יצירת קשר:

אני מלש"ב רוצה להשתחרר ויש לי כמה שאלות

הודעהעל ידי אושפיזין » 25 מרץ 2014 19:29

הרבה שאלות, תודה רבה על פעם קודמת שעניתם (במיוחד לבמילא רגוע), עודדתם אותי לקחת את זה קדימה ואני מאוד רוצה להזמין תור לפסיכיאטר דרך קופת חולים כי לוקח להם חודש מהרגע שהזמנת עד לתור שלך ואני מתגייס בתחילת אוגוסט.

תודה רבה מראש, אתה לא יודע כמה זה יעזור לי, תודה תודה תודה.
1. אם מילאתי מנילה ושאלונים ששלחו לי ואני עדיין מלש"ב, והייתי בכמה מיונים שלא עברתי, קשה יותר לצאת (אני מתכוון לצאת בכיוון של קב"ן, פרופיל 21, מהפניה של פסיכיאטר) כי זה מראה ששיתפתי פעולה?
2. אם אני בן שבע עשרה עדיין, והולך לפסיכיאטר דרך מכבי שירותי בריאות, הם חייבים להודיע להורים שלי שהלכתי לפסיכיאטר?
3. פסיכיאטרים כאלו יביאו לי המלצה לקב"ן?
4. למקרה ואני עדיין לא יצאתי על פרופיל 21 והגיע יום גיוס, אם לא אמלא את השאלונים שנתנו לי צהל יכול לדפוק אותי במקומות כמו חיל חימוש (אני פרופיל 64), זה ישפיע על הסיכויים שלי לצאת אם אני ממלא את השאלונים שנתנו לי למלא?? (מנילה, שאלות קדצים)
5. אני יכול לבקש בקשה לדחות את הגיוס בלי לערב את ההורים שלי?? למקרה שלא הצלחתי לצאת עדיין והיום גיוס מגיע אוטוטו??
katya

Re: אני מלש"ב רוצה להשתחרר ויש לי כמה שאלות

הודעהעל ידי katya » 25 מרץ 2014 19:34

לפני שאתה הולך לפסיכיאטר אתה שואל אותו אם הוא נותן חוות דעת לצבא
סאני

הודעהעל ידי סאני » 25 מרץ 2014 23:11

1. לא בהכרח, הכל תלוי איך אתה מציג את הקשיים שחווית. העובדה שלצבא יש רקורד קודם רחב עלייך מכל המיונים הוא לא מעודד, אבל אתה יכול להשתמש בזה כדי להסביר את הסיפור שלך ("כל פעם שחזרתי ממיון היה לי התקף חרדה.../ נפל עליי משהו מהילדות"/ "העמדתי פנים שהכל בסדר כי אני נורא רוצה לשרת אבל זה גרם לי ל...") ועם חוות דעת משמעותית זה לא ישנה.
2. לא, הם לא חייבים, אבל זה מופיע בחשבון בתור קפיצה של 100 ומשהו שקל אז יש להניח שההורים יבינו.
3. בהחלט. כל סיכום פגישה היא חוות דעת קבילה לצבא, ואפשר גם לבקש מהם לכתוב מסמך מיוחד אבל לצורך כך תתקשר לפני שאתה קובע תור לוודא שהפסיכיאטר נותן חוות דעת לצבא.
4. כן, זה משפיע במידה ויש לך גיבושים וכ'ו בתקופה הקרובה. אבל לא קריטי מאוד.
5. כן.
סאני

הודעהעל ידי סאני » 25 מרץ 2014 23:11

1. לא בהכרח, הכל תלוי איך אתה מציג את הקשיים שחווית. העובדה שלצבא יש רקורד קודם רחב עלייך מכל המיונים הוא לא מעודד, אבל אתה יכול להשתמש בזה כדי להסביר את הסיפור שלך ("כל פעם שחזרתי ממיון היה לי התקף חרדה.../ נפל עליי משהו מהילדות"/ "העמדתי פנים שהכל בסדר כי אני נורא רוצה לשרת אבל זה גרם לי ל...") ועם חוות דעת משמעותית זה לא ישנה.
2. לא, הם לא חייבים, אבל זה מופיע בחשבון בתור קפיצה של 100 ומשהו שקל אז יש להניח שההורים יבינו.
3. בהחלט. כל סיכום פגישה היא חוות דעת קבילה לצבא, ואפשר גם לבקש מהם לכתוב מסמך מיוחד אבל לצורך כך תתקשר לפני שאתה קובע תור לוודא שהפסיכיאטר נותן חוות דעת לצבא.
4. כן, זה משפיע במידה ויש לך גיבושים וכ'ו בתקופה הקרובה. אבל לא קריטי מאוד.
5. כן.
katya

הודעהעל ידי katya » 26 מרץ 2014 18:10

אם אין לך כח לחכות חודש אתה יכול ללכת לפרטי. :mrgreen: :geek: :ugeek:
אושפיזין
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אושפיזין » 26 מרץ 2014 22:00

מקווה שבמילא רגוע יענה גם לזה.
תודה רבה רבה רבה למי שהגיב, וקטיה אין לי כסף לפרטי, אולי מיון? נבוא להם בקטע של אני מתאבד?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 27 מרץ 2014 00:35

לא היה לי מה להוסיף
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 18 אורחים