מתחרט על הוצאת פתור

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Daeva
יצירת קשר:

מתחרט על הוצאת פתור

הודעהעל ידי Daeva » 24 מרץ 2014 00:53

שלום,
שבוע שעבר הייתה לי פגישה עם קבן והוא המליץ לי ל21 וחתמתי על וועדה רפואית ללא נוכחות.(אני עוד לא התגייסתי, הייתי מלש"ב)
עכשיו כשאני חשוב על זה אני קצת מתחרט על זה שהוצאתי פטור, אני חושב שהייתי יכול להתמודד ואפילו להינות מהשירות וזה מדכא כל הזמן לראות חברים בפייסבוק מפרסמים תמונות שלהם ובצבא ולדעת שאני לא.
רצתי לדעת מה האפשרויות שלי לחזור לצבא, אני יכול להעלות את הפרופיל שלי לפרופיל הראשוני שהיה לי(72)? איך אני עושה זאת?
נערך לאחרונה על ידי Daeva ב 24 מרץ 2014 01:21, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח נוסף

Re: מתחרט על הוצאת פתור

הודעהעל ידי אורח נוסף » 24 מרץ 2014 01:12

<Troll mode activated>
Nice Stockholm syndrome, buddy.
הסיבה הכי טובה שחשבת עליה היא : "חברים שלי מעלים תמונות"? בחייך, אתה יכול לעשות יותר טוב מזה.
Daeva
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Daeva » 24 מרץ 2014 01:16

די מעליב שאתה חושב שאני טרול.
אני באמת מתחרט על הוצאת הפטור, אני בן אדם בריא לחלוטין ואני בטוח שאני אהנה במסגרת הצבאית, יש לי הרבה חברים שמשרתים והם אומרים שזה קצת קשה אבל זה כיף ושווה את זה.
אזרח נוסף

הודעהעל ידי אזרח נוסף » 24 מרץ 2014 01:39

לא, לא. התכוונתי שאני נכנסתי למצב-טרול. אני לא גאה בזה במיוחד, אך זה נדרש ממך להבין עד כמה מגוכח אתה נשמע כרגע..."להנות בצבא"...........מה!? יש לך מושג מה זה התאמה-כוחנית לדינמיקה-חברתית-סמכותית? ברור שכיף לחברים שלך! אחרת הם היו סובלים וחותכים ורידים! שבני אדם מנסים לשרוד, הם גם צריכים לשרוד מנטלית; Tend and Befriend, אלוהים אדירים אני אשכרה משקיע זמן בלהסביר למה אתה מגוכח שאני יכול פשוט להגיד לך : אתה בפורום הממש לא נכון לדבר על הנושאים האלו. ככה, או שעשית את זה בטעות-תמימה, או שאתה באמת טרול.

במקרה שאתה רציני, אני מציע לך לשאול את חברים שלך מה בדיוק "שווה את זה" בשירות הצבאי שלהם ואיך זה בדיוק קשור אליך (אם אתה חוזר לשרת, אתה לא הולך לשרת ביחידה חשובה, או תהיה בעל תפקיד ... "בעל משמעות").
אני לא רוצה לצאת עויין כאן...אבל, לכל הרוחות בן אדם. :|
Daeva
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Daeva » 24 מרץ 2014 01:55

אזרח נוסף כתב:לא, לא. התכוונתי שאני נכנסתי למצב-טרול. אני לא גאה בזה במיוחד, אך זה נדרש ממך להבין עד כמה מגוכח אתה נשמע כרגע..."להנות בצבא"...........מה!? יש לך מושג מה זה התאמה-כוחנית לדינמיקה-חברתית-סמכותית? ברור שכיף לחברים שלך! אחרת הם היו סובלים וחותכים ורידים! שבני אדם מנסים לשרוד, הם גם צריכים לשרוד מנטלית; Tend and Befriend, אלוהים אדירים אני אשכרה משקיע זמן בלהסביר למה אתה מגוכח שאני יכול פשוט להגיד לך : אתה בפורום הממש לא נכון לדבר על הנושאים האלו. ככה, או שעשית את זה בטעות-תמימה, או שאתה באמת טרול.

במקרה שאתה רציני, אני מציע לך לשאול את חברים שלך מה בדיוק "שווה את זה" בשירות הצבאי שלהם ואיך זה בדיוק קשור אליך (אם אתה חוזר לשרת, אתה לא הולך לשרת ביחידה חשובה, או תהיה בעל תפקיד ... "בעל משמעות").

כנראה אז לא הבנתי נכון.
במשך שנה נעזרתי כאן בפורום כדי לצאת מהצבא וניסיתי לצאת ולקבל את ה21.
עכשיו כשאני בקרוב אמור לקבל אותו אני קצת מתחרט על זה ורוצה באמת לשרת, לא רואה שום סיבה אם אני בריא לחלוטין ויכול להראות את זה לקב"ן למה שאני לא אהיה ביחידה חושב, אפילו לא חשובה, משהו כמו תותחנים או משהו בחיל האוויר.
ולא ענית לי על השאלה, יש לי אפשרות בכלל לחזור לצבא על פרופיל 87 או 72?(פרופיל נורמאלי).
anonimi_ome

הודעהעל ידי anonimi_ome » 24 מרץ 2014 02:09

כרגע אפשר להגיד ש99 אחוז שהועדה תאשר את המלצה של הקבן וישלחו לך את הפטור בדואר, לפי קריאה בפורום ולא לפי ניסיון זה מאוד קשה שהועדה תדחה את ההמלצה גם אם תרצה לערער זה ייקח תקופה ארוכה וייבשו אותך עד שתתגיס עכשיו תעשה חושבים הייתה מוכן להתגייס עוד חצי שנה או שנה אחרי שלכל החברים שלך יש פזם ואתה תשאר מאחור.. זה גם באסה . אתה יכול לנסות להתקשר לברהן ולבקש פגישה עם קבן למרות שכמעט בטוח שלא יתנו לך . קיצר אתה יכול לחשוב על שירות לאומי או התנדבות לצבא זה משהו שייתן לך מסגרת.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 24 מרץ 2014 04:29

הפורום הזה הוא אי בודד של תמיכה בסרבנים ונמנעים. אם אתה מעדיף להיות בחבורה שכיף לסבול בה ביחד, אתה מוזמן לפנות לפורומים אחרים. אבל הסיכוי שלך לחזור לשם, בלי הרבה מאמצים או פרוטקציות, די אפסי. מומחה רפואי קבע שאתה לא כשיר, זה שאתה פתאום חושב שהכל בסדר אצלך לא ממש עושה רושם על הצבא.

החשדנות היא כי מדי פעם מגיעים לפה טרולים עם סיפורי זוועות מזויפים בעליל על איך החיים שלהם נהרסו בעקבות השחרור. הסיפור שלך לא נשמע לי כמו סיפור כזה. אתה נשמע כמו מישהו עם הרהורי חרטה על החלטה חשובה שקיבלת בחיים, מה שקורה די הרבה בחיים, או במקרה הרע אתה נשמע כמו אידיוט שכמה תמונות בפייסבוק הופכות לו החלטה איפה להיות 3 שנים מהחיים שלו. אם זה תהליך קבלת ההחלטות שלך, אין לי או לצבא איך לעזור לך.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 25 מרץ 2014 12:08

Daeva כתב:
אזרח נוסף כתב:לא, לא. התכוונתי שאני נכנסתי למצב-טרול. אני לא גאה בזה במיוחד, אך זה נדרש ממך להבין עד כמה מגוכח אתה נשמע כרגע..."להנות בצבא"...........מה!? יש לך מושג מה זה התאמה-כוחנית לדינמיקה-חברתית-סמכותית? ברור שכיף לחברים שלך! אחרת הם היו סובלים וחותכים ורידים! שבני אדם מנסים לשרוד, הם גם צריכים לשרוד מנטלית; Tend and Befriend, אלוהים אדירים אני אשכרה משקיע זמן בלהסביר למה אתה מגוכח שאני יכול פשוט להגיד לך : אתה בפורום הממש לא נכון לדבר על הנושאים האלו. ככה, או שעשית את זה בטעות-תמימה, או שאתה באמת טרול.

כנראה אז לא הבנתי נכון.
עכשיו כשאני בקרוב אמור לקבל אותו אני קצת מתחרט על זה ורוצה באמת לשרת, לא רואה שום סיבה אם אני בריא לחלוטין ויכול להראות את זה לקב"ן למה שאני לא אהיה ביחידה חושב, אפילו לא חשובה, משהו כמו תותחנים או משהו בחיל האוויר.
ולא ענית לי על השאלה, יש לי אפשרות בכלל לחזור לצבא על פרופיל 87 או 72?(פרופיל נורמאלי).

חחח תותחנים זה חייל ואני אומר לך שאתה תגיע לשיבטה יפתחו לך את התחת שם ואתה תאכל הרבה אבק ותבכה אל תיהיה פלצן...
אני שירתתי 3 שנים לוחם בתותחנים מי אתה שתגיד שזה לא חשוב..

וההפך, אתה כל כך חלש שיש לך מזל שהוצאת את הפטור אחרת היית בוכה פה ומשתגע איך לצאת משם
katya

הודעהעל ידי katya » 25 מרץ 2014 13:44

Eto כתב:
Daeva כתב:

כנראה אז לא הבנתי נכון.

חחח תותחנים זה חייל ואני אומר לך שאתה תגיע לשיבטה יפתחו לך את התחת שם ואתה תאכל הרבה אבק ותבכה אל תיהיה פלצן...

וההפך, אתה כל כך חלש שיש לך מזל שהוצאת את הפטור אחרת היית בוכה פה ומשתגע איך לצאת משם

איך הולך המשפט הזה "תותחנים זה כמו ביצים משתתפים במלחמה אבל לא נכנסים לקרב"
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 25 מרץ 2014 23:50

משתתפים משתתפים אל תדאגי.. שאת בפנים את רואה כמה קקה את אוכלת שם..
אל תגידי שטויות אני מבקש ממך
Daeva
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Daeva » 26 מרץ 2014 02:15

Eto כתב:
Daeva כתב:

כנראה אז לא הבנתי נכון.

התכוונתי למשהו לא משמעותי יותר מידי, אולי "לא חשוב" לא הייתה מילה מתאימה אבל התכוונתי לתאר תפקיד שהוא לא משהו שיתרום לי יותר מידי במכינה שכלית או מבחינה פיזית, ותותחנים זה משהו בסגנון.
לעומת יחידות לוחמת סייבר שדורשות הרבה מיונים והשכלה גבוהה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 מרץ 2014 13:07

סוף מעשה במחשבה תחילה. חבל שלא חשבת על השלכות של צעדים כאלה לפני שבחרת בהם. בכל אופן אני לא חושב שתוכל לבטל את ההמלצה, בעיקר כי הוועדה שלך בלי נוכחות ולכן לא תהיה לך אפשרות להשפיע על חברי הועדה. מצטער בשבילך, זה רק מוכיח שהפורום הזה הרסני ואסור להקשיב לו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 מרץ 2014 16:30

אל תחשוב שכמה תמונות של חברים שלך בפייסבוק עם רובה/כמה חבר'ה מהצבא הופך את הצבא למקום כיפי כי זה ממש לא.
תשאל אותם מה קורה בין תמונה לתמונה ותשמע כמה חרא הם אוכלים. "קשה אבל שווה" זה לא תיאור של הצבא. יותר בכיוון של "קשה ומיותר".
תתחיל לעבוד, תתעלם מהתמונות הצהבות של החברים שלך עמוק בפנים הם אוכלים חרא ושותקים, לאט לאט כל הלוחמים יהפכו לתומכי לחימה ורק בודדים ישארו לוחמים (וגם יסבלו בשקט)
בהצלחה.
katya

הודעהעל ידי katya » 26 מרץ 2014 18:01

Eto כתב:משתתפים משתתפים אל תדאגי.. שאת בפנים את רואה כמה קקה את אוכלת שם..
אל תגידי שטויות אני מבקש ממך

תגיד החיילים שמשרתים בתותחנים צריכים בעצמם להרים את הפגזים? זה לא קצת כבד? :roll:
katya

הודעהעל ידי katya » 28 מרץ 2014 18:13

מישהוא בבקשה יכול לענות לי
נורא מסקרן אותי לדעת
תודה :roll:
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 28 מרץ 2014 18:52

כן הם סוחבים את הפגזים לבד, כן זה כבד :מנענע בראש ונאנח:
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
katya

הודעהעל ידי katya » 28 מרץ 2014 19:02

זה לא עושה בעיות גב אחר כך?
אני ממש לא מבינה איך אנשים נותנים לצבא לדפוק את הבריאות שלהם אחר כך :|
katya

הודעהעל ידי katya » 28 מרץ 2014 19:10

נגיד שיש מישהוא שלא חזק פיזית להרים פגזים(וזה ידוע גם שבצבא לא שואלים אותך איפה אתה רוצה לשרת...) אז ממש בכח יכריחו אותו?
מי שכתוצאה מכל הרמת הפגזים האלה אז יש לו נגיד פריצת דיסק,הצבא ישלם לו פיצויים אחר כך?
כאילו זה ממש לא הוגן שגם אתה תורם למדינה שלך 3 שנים וגם הבריאות שלך נדפקת אחר כך!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מרץ 2014 21:04

katya כתב:זה לא עושה בעיות גב אחר כך?
אני ממש לא מבינה איך אנשים נותנים לצבא לדפוק את הבריאות שלהם אחר כך :|

ולרוץ עם 30 קילו על הגב לא דופק את הגב? את הברכיים? זה לא שוחק להם את הסחוס כך שבגיל 35 יש להם גב של בני 70?

אבל כשילד צעיר וטיפש(מאוד) הוא בריא, הוא חושב שהוא תמיד יהיה חזק ובריא.... ואז כשהוא הרס לעצמו את הגוף ומקבל קצת שכל, זה כבר מאוחר מידי, ואז הוא חי בסבל ובניתוחים ומרגיש טיפש (ובצדק).

בעיה שלהם חחחח אין שכל? שיסבלו. :lol:
Lili
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Lili » 29 מרץ 2014 11:36

אורח נוסף כתב:<Troll mode activated>
Nice Stockholm syndrome, buddy.
הסיבה הכי טובה שחשבת עליה היא : "חברים שלי מעלים תמונות"? בחייך, אתה יכול לעשות יותר טוב מזה.

LOL בדיוק
האשכול הזה עשה לי את היום.
שכולנו נהיה לוחמי צה"ל חזקים בזכות תמונות בפייסבוק!!!
All I want , is my freedom

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 9 אורחים