עמוד 1 מתוך 1

נפקדות מימלואים

פורסם: 19 מרץ 2014 16:30
על ידי danip
שלום רב

אני בן 31 נשוי פלוס ילד,עצמאי שמנסה לשרוד

נפקדתי בעבר ואני מוגדר "בעייתי" ביחידה,הפעם החלטתי ללכת מסודר ולאחר קבלת הצו שלחתי טופס 58 ודיברתי עם המפקד שהבטיח שיעזור לי עם פיצולים..

כמובן שלא החזירו לי תשובה עד הדקה ה90 ואז התשובה היתה שלילית

עקב העבודה והתחייבות ללקוחות לא יכולתי לעזוב הכל ולהגיע למספר שבועות והתחננתי שיעזרו לי,אין עם מי לדבר ומפקד הישיר אמר לי במפורשות שאם לא הגיע הוא ידאג לז$%% אותי

לא הגעתי ועכשיו אני לא יודע איך לצאת מסרט הזה,מבחינתי לא לעשות מילואים בכלל,גם ככה אי אפשר לחיות במדינה הזאת

מה עושים? לגשת להישפט עוד חודש ביחידה בידעיה די ברורה שאקבל כלא?
להסגיר עוד כמה חודשים למשטרה צבאית?

תודה לעוזרים

Re: נפקדות מימלואים

פורסם: 20 מרץ 2014 01:06
על ידי anonimi_omer
הגיס שלי גם היה נפקד ממילואים ונכנס לכלא לשבועיים אם אתה רוצה שלא להיכנס לכלא הדבר היחידי שאתה יכול לעשות שזה אולי מה שימנע ממך להיכנס לכלא זה לצאת על נפשי ולקבל פטור ממילואים דרך אגב אין לי מושג אם יכניסו אותך לכלא אחרי הנפקדות שלך אם תבוא להם עם תרוץ טוב אולי העונש לא יהיה כלא, כל מה שרשמתי זה סיפורים ששמעתי לא ניסיון אישי . בכל מקרה אם תילך על הלצאת מהמילואים אני ממליץ לך ללכת לפסיכיאטר אזרחי שיכתוב לך חוות דעת דבר שיכול לעזור מאוד בתהליך ולבקש לראות קבן שלפני השיחה איתם תקרא את טרגט 21 שיכול לעזור לך .

Re: נפקדות מימלואים

פורסם: 21 מרץ 2014 22:30
על ידי Eto
תיראה, לדעתי אולי באמת עדיף לך לצאת מהמילואים כי חבל שיהיה לך הרבה שטויות כאלה וישגעו אותך ואל תשכח שאם אתה תעשה את זה עוד כמה פעמים זה יכול גם להירשם כרישום פלילי..
אגב, גם התהליך של פטור נפשי אפילו במילואים הוא ארוך מאוד.. חצי מהחיילי מילואים רוצים פטור נפשי ופגישה עם קבן יכולה לקחת גם 6 חודשים לפחות..
אבל אתה צריך לבדוק עם עצמך מה אתה רוצה בדיוק לעשות..