נפקדות מימלואים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

danip
יצירת קשר:

נפקדות מימלואים

הודעהעל ידי danip » 19 מרץ 2014 16:30

שלום רב

אני בן 31 נשוי פלוס ילד,עצמאי שמנסה לשרוד

נפקדתי בעבר ואני מוגדר "בעייתי" ביחידה,הפעם החלטתי ללכת מסודר ולאחר קבלת הצו שלחתי טופס 58 ודיברתי עם המפקד שהבטיח שיעזור לי עם פיצולים..

כמובן שלא החזירו לי תשובה עד הדקה ה90 ואז התשובה היתה שלילית

עקב העבודה והתחייבות ללקוחות לא יכולתי לעזוב הכל ולהגיע למספר שבועות והתחננתי שיעזרו לי,אין עם מי לדבר ומפקד הישיר אמר לי במפורשות שאם לא הגיע הוא ידאג לז$%% אותי

לא הגעתי ועכשיו אני לא יודע איך לצאת מסרט הזה,מבחינתי לא לעשות מילואים בכלל,גם ככה אי אפשר לחיות במדינה הזאת

מה עושים? לגשת להישפט עוד חודש ביחידה בידעיה די ברורה שאקבל כלא?
להסגיר עוד כמה חודשים למשטרה צבאית?

תודה לעוזרים
anonimi_omer
יצירת קשר:

Re: נפקדות מימלואים

הודעהעל ידי anonimi_omer » 20 מרץ 2014 01:06

הגיס שלי גם היה נפקד ממילואים ונכנס לכלא לשבועיים אם אתה רוצה שלא להיכנס לכלא הדבר היחידי שאתה יכול לעשות שזה אולי מה שימנע ממך להיכנס לכלא זה לצאת על נפשי ולקבל פטור ממילואים דרך אגב אין לי מושג אם יכניסו אותך לכלא אחרי הנפקדות שלך אם תבוא להם עם תרוץ טוב אולי העונש לא יהיה כלא, כל מה שרשמתי זה סיפורים ששמעתי לא ניסיון אישי . בכל מקרה אם תילך על הלצאת מהמילואים אני ממליץ לך ללכת לפסיכיאטר אזרחי שיכתוב לך חוות דעת דבר שיכול לעזור מאוד בתהליך ולבקש לראות קבן שלפני השיחה איתם תקרא את טרגט 21 שיכול לעזור לך .
Eto
יצירת קשר:

Re: נפקדות מימלואים

הודעהעל ידי Eto » 21 מרץ 2014 22:30

תיראה, לדעתי אולי באמת עדיף לך לצאת מהמילואים כי חבל שיהיה לך הרבה שטויות כאלה וישגעו אותך ואל תשכח שאם אתה תעשה את זה עוד כמה פעמים זה יכול גם להירשם כרישום פלילי..
אגב, גם התהליך של פטור נפשי אפילו במילואים הוא ארוך מאוד.. חצי מהחיילי מילואים רוצים פטור נפשי ופגישה עם קבן יכולה לקחת גם 6 חודשים לפחות..
אבל אתה צריך לבדוק עם עצמך מה אתה רוצה בדיוק לעשות..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים