לצאת עם פרופיל 64/45

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אושפיזין
יצירת קשר:

לצאת עם פרופיל 64/45

הודעהעל ידי אושפיזין » 19 מרץ 2014 00:55

אוקיי, מצבי הוא 4 וחצי חודשים לפני גיוס (6 לאוגוסט), בעקבות פציעה בברך הורדתי את הפרופיל ל64 (הוא הוריד לי במקום),
ועוד לא התחלתי תהליכים להוריד לפרופיל 45 (הכל מהברך, ומסמכים שצריך אותי לעזרה בבית כי אמא שלי חולה),
אבל אני רוצה לצאת משירות עוד לפני יום הגיוס, עכשיו ישבתי וחשבתי ופה אני צריך שתעזרו לי.

1. האם פרופיל 64 עוזר ליציאה על נפשי?
2. האם יש הבדל ברמת הקושי של לצאת על נפשי אם אני אהיה 45?

3. ללכת לפאקינג פסיכיאטר או ישר לקבן?

4. חשבתי פשוט לדבר איתו דוגרי בלי להיראות דיכאוני ולהבהיר שלא אכפת לי מהחיים ושמבחינתי לא אסבול ולא אשרוד בצבא, אפשרי לצאת ככה או שהוא יימחק אותי?

תודה.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: לצאת עם פרופיל 64/45

הודעהעל ידי במילא רגוע » 19 מרץ 2014 02:20

1. כן. כי את לא קרבי.
2. לא.
3. כיוון שיבקשו ממך לשלוח חוות דעת לפני שיקבעו לך תור לקבן, תאלץ ללכת קודם לפסיכי.
4. יש לזה רק סיכוי של 1 למיליון לעבוד. קבן לא אמור לשחרר אותך אם הוא לא מאבחן בעיה נפשית. הוא כן בעמדה לעשות מה שהוא רוצה, כי הדבר היחידי שקובע זה ההתרשמות שלו, והוא גם יכול להחליט לשחרר אותך בגלל שיש לך עינים יפות. אבל זה בערך המקבילה של מה שאתה מדבר עליו כתוכנית, ללכת לשם ולקוות שהוא ישחרר אותך בעצם בלי סיבה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אושפיזין
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אושפיזין » 19 מרץ 2014 12:37

במילא רגוע כתב:1. כן. כי את לא קרבי.
2. לא.
3. כיוון שיבקשו ממך לשלוח חוות דעת לפני שיקבעו לך תור לקבן, תאלץ ללכת קודם לפסיכי.
4. יש לזה רק סיכוי של 1 למיליון לעבוד. קבן לא אמור לשחרר אותך אם הוא לא מאבחן בעיה נפשית. הוא כן בעמדה לעשות מה שהוא רוצה, כי הדבר היחידי שקובע זה ההתרשמות שלו, והוא גם יכול להחליט לשחרר אותך בגלל שיש לך עינים יפות. אבל זה בערך המקבילה של מה שאתה מדבר עליו כתוכנית, ללכת לשם ולקוות שהוא ישחרר אותך בעצם בלי סיבה.

וואו תודה רבה על התשובה קודם כל, הבנתי הכל וזה מושלם חוץ מסעיף 2, רק להיות בטוח כי אני לא חושב שניסחתי את זה טוב, אם אני 45 זה יותר קל לצאת מ64 או שלא משנה?

זה הכל, תודה רבה רבה רבה! :)
anonimi_omer
יצירת קשר:

הודעהעל ידי anonimi_omer » 20 מרץ 2014 00:57

אני ממליץ לך ללכת לפסיכיאטר אזרחי שיכתוב לך חוות דעת שבה הוא ממליץ לא לגייס אותך לשירות מסיבות כאלה ואחרות, החוות דעת הזאת עוזרת מאוד בשיחה עם הקבן שבה אני ממליץ לך לקרוא טרגט 21 ולבוא מוכן. לשאלה שלך אם פרופיל נמוך יעזור לך עם הקבן אז כן ככל שהנתונים האישיים שלך לא טובים כך הסיכוי לשחרור שלך יותר גבוהה אם למשל אין לך רצון להתגייס זה נותן לך סיכוי נוסף לשחרור. אל תילך עם ביטחון כי קבן לא ישחרר אותך בגלל שתגיד לו שאתה דיכאוני כל אחד יכול להגיד שהוא בדיכאון והוא לא רוצה להתגייס הקבן בוחן את ההתנהגות שלך את הדיבור שלך תקרא את הטרגט זה יעזור לך מאוד.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 20 מרץ 2014 05:11

זה נכון שנתונים יותר נמוכים עוזרים להשתחרר, אבל ההבדל בין פרופיל 64 ל-45 כל כך מזערי שקשה להגיד שיש הבדל. ההבדל בין 65 ל-64 גדול בהרבה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים