ברחתי מהטירונות מה לעשות ?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

jhg
יצירת קשר:

ברחתי מהטירונות מה לעשות ?

הודעהעל ידי jhg » 11 מרץ 2014 19:39

אז ככה תמיד ידעתי שאני לא יוכל להתגייס אני פציפיסטית ולא רציתי להתגייס בכלל אבל כן נתתי לזה הזדמנות כדי לא לאכזב את ההורים.
אחרי שעה בטירונות הבנתי שהמקום לא בשבילי , ובכל זאת הצלחתי לשרוד שבוע ובשבוע הזה לא הצלחתי להירדם,לאכול ירדתי 3 קילו בכמעט שבוע
נכנסתי לדיכאון עמוק ולא הצלחתי לתפקד נפשית ניסיתי לבקש שיחה עם קב''ן בכל רגע שיכלתי עם המפקדים שהיו בבסיס אבל הם לא הקשיבו
ומתי שישחררו אותנו לבית בסוף שבוע של הטירונות פשוט הבנתי שלמקום הזה אני לא יכולה לחזור .
גם כשהגעתי הביתה לא הצלחתי לתפקד בצורה נורמלית אני עדיין עם דיכאונות ולא מצליחה לחזור לעצמי בנוסף ההורים הגיבו בצורה מאוד לא טובה למצב שלי ולכן עזבתי את הבית
הייתי בקצין העיר בשביל ליידע אותם במצב שלי והם נתנו לי מספר טלפון של מזור ניסיתי להתקשר אליהם והם אמרו שבגלל שאני לא בסדיר הם לא יכולים לעזור לי ניסיתי להתקשר לברהן בתל השומר
אמרו לי בדיוק את אותו הדבר . מפקדת הפלוגה שלי שלחה לי הודעה שב-19 בחודש צריכה להיות לי פגישה עם קב''ן בבסיס
אז עכשיו הדילמה שלי היא כזאת . האם ללכת ולשלם לחוות דעת פרטית מפסיכיאטר זה יכול לעזור והאם זה שווה את זה?
והאם יש אפשרות שאני יגיע לבסיס כדי לפגוש קבן והם לא ייתנו לי לצאת?

עכשיו אני יודעת שעשיתי טעות שהתגייסתי אבל לא חשבתי שזה יהיה כל כך נורא אני מחפשת את הדרך הכי טובה לצאת . אשמח אם תעזרו .
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: ברחתי מהטירונות מה לעשות ?

הודעהעל ידי במילא רגוע » 11 מרץ 2014 21:36

הי.
בברהן הרבה פעמים עושות בעיות לנשים לראות, בעיקר משקרים שאי אפשר או אין קבן או רק ביחידה אפשר. אם באות לשם פיזית וומתעקשות לראות קבן ומתמידות הרבה פעמים מצליחות להיכנס ולראות קבן (ואז לפעמים היא משקרת שהיא לא יכולה לעזור לך ותלכי לקבנית ביחידה).

חוות דעת מפסיכיאטרית פרטית יכולה לעזור, במיוחד כזו שמתארת מצב נפשי קשה. את יכולה גם לפנות למיון פסיכיאטרי (ברוב חדרי המיון הרגילי יש תורן פסיכיאטרי) כדי לקבל חוות דעת. בגדול הייתי אומר שזה לא שווה את הכסף ללכת לפרטית, אבל אני לא יכולה להגיד שזה לא עוזר.

תיאורטית אני מניחה שכן, יש שומרות בשער והן יכולות למנוע ממך לצאת בלי אישור יציאה, אבל אני לא יודעת מה הנהלים שלהן בדיוק. במקרה הכי גרועה, את יכולה להישאר שם אבל להפסיק לתפקד, ואם זה ממקום של מצוקה יהיה קשה להן להעניש אותך וזה עוזר להגיע לקבנית שוב אם צריך. אם את לא חוזרת לבסיס, האופציה היחידה זה הברהן, שזה אפשרי אבל קשה, אבל גם בטירונות קשה.

בהצלחה
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 38 אורחים