יצאתי מהצבא תוך חודש עם פרופיל 21 טיפים והמלצות :>

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Ozerforum
יצירת קשר:

יצאתי מהצבא תוך חודש עם פרופיל 21 טיפים והמלצות :>

הודעהעל ידי Ozerforum » 04 מרץ 2014 17:36

במהלך שירותי בצבא צברתי ידע ונסיון והגעתי למסקנה שהמערכת הצבאית היא מערכת אטומה ! עד שלא תקחו תעניינים ותתחילו לפעול בחוכמה אף אחד לא יתייחס אליכם שם ! הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להשיג את הפרופיל 21 המיוחל בדרך המהירה ביותר, והדרך בה פעלתי.

המלצה מפסכיאטר אזרחי / במיון

אין ספק שאבחון רשום ע''י פסיכאטר שאתם עם הפרעה נפשית / דכאון / נטיות אובדניות וכיוצא מזה אכן מקדם את תהליך היציאה שלכם במאות אחוזים .
הדרך המהירה ביותר להשיג המלצה כזו + לקבל גימלים + פגישה עם הפסיכאטר הצבאי בהקדם היא ע''י המלצה מפסכיאטר במיון. כדי להפגש עם אחד כזה בחינם ובאותו היום יש ללכת לביקור - רופא שם להצהיר על נטיות אובדניות - חשוב להראות רע בשיחה עם הרופא. במידה והתנהגתם כמו שצריך הוא מוכרח לתת לכם הפניה לפסכיאטר במיון באותו היום. הפסכיאטר במיון מפנה לפסכיאטר צבאי.

התנהגות מול הפסכיאטר הצבאי

הפסכיאטר הצבאי הוא למעשה הדרך החוצה והרגע הכי קריטי שלכם בתהליך, במהלך השיחה הוא יחפש סיפטומים שאתם אכן לוקים בהפרעה נפשית, וינסה להתקיל אתכם בשאלות ולבדוק בעצם אם אתה מתחזה או ''לא מתחזה'' עם שאלות מניפוליטיביות כמו המפקד שלך אמר שיש לך הזיות זה נכון ? אמך אמרה שניסית להתאבד, למה ? שלמעשה הוא שואל דברים שלא היו ולא נבראו כדי לראות אם תשתף פעולה ותשקר כדי לצאת יותר ''משוגע'' מה שנקרא. בכל השיחה הוא יתן לכם הרגשה שהוא לא מאמין לשום מילה שלכם, אל תאמינו לו ! זה רק בדיקה לראות איך תגיבו. זה מה שקרה לי ובסוף יצאתי מהחדר וכעבור חצי שעה קיבלתי דף עם המלצה ממנו על 21.

לא נותנים לכם לראות קב''ן בבסיס ? יש פתרון !

שלא תעזו להתחנן למפקדים שלכם כדי לראות קב''ן, עשו מה שציינתי בפסקה למעלה , המלצה מפסכיאטר אזרחי / או במיון יסדרו לכם פגישה איתו לרוב תוך 24 שעות / אם אתם לא רוצים ללכת לפסכיאטר לכו לברה''ן בתל השומר ותבקשו לראות קצין תורן דחוף (שהוא קב''ן בתפקידו) עם בקשה לראות קב''ן בהקדם ושמצבכם רע. הוא ישאל אתכם כמה שאלות ויקבע לכם פגישה ביחידה שלכם, יתן לכם תאריך ושעה ואפילו גימלים, שלא כמו המפקדים שיוציאו לכם תמיץ כדי לראות קב''ן...

* לסקרנים אמרתי לפסכיאטר דברים נכונים לחלוטין - אני באמת לוקה בהפרעות נפשיות, שיהיה לי זמן לטפל בהם באזרחי ב''ה / הפוסט לא נכתב כדי לעודד השתמטות מהצבא אלה דרכים יעילות ליציאה למי שבאמת צריך אותם.
hi_fi
יצירת קשר:

Re: יצאתי מהצבא תוך חודש עם פרופיל 21 טיפים והמלצות :>

הודעהעל ידי hi_fi » 05 מרץ 2014 11:20

אפשר לעשות את כל זה תוך כדי נפקדות?
Ozerforum
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ozerforum » 05 מרץ 2014 16:21

hi_fi כתב:אפשר לעשות את כל זה תוך כדי נפקדות?

אם זה עוזר לך, עשיתי הכל בזמן עריקות, הייתי עריק למעלה מ 40 יום וקיבלתי כנס זעום של 200 ש''ח מהמשכורת :>
הם מקלים בעונש שלך בהמון
J2האושרבשחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי J2האושרבשחרור » 08 מרץ 2014 23:45

נחמד לך מקווה שתרגיש טוב :)

עלי מזה ראו שיש לי מצב נפשי נוראי עד כדי כך שהמפקדים שלחו אותי לקבן בטירונות ואז אצל הקבן הייתי עצמי והיא המליצה לי על פטור XP ולא הסכמתי חחח כמו מפגרת.. אני אכתוב פה פוסט בקרוב גם על הסיפור שלי של הצבא~ הייתי שם כולה 4 חודשים אבל למדתי וגיליתי הרבה 3:
Daeva
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Daeva » 09 מרץ 2014 11:45

Ozerforum כתב:במהלך שירותי בצבא צברתי ידע ונסיון והגעתי למסקנה שהמערכת הצבאית היא מערכת אטומה ! עד שלא תקחו תעניינים ותתחילו לפעול בחוכמה אף אחד לא יתייחס אליכם שם ! הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להשיג את הפרופיל 21 המיוחל בדרך המהירה ביותר, והדרך בה פעלתי.

אין ספק שאבחון רשום ע''י פסיכאטר שאתם עם הפרעה נפשית / דכאון / נטיות אובדניות וכיוצא מזה אכן מקדם את תהליך היציאה שלכם במאות אחוזים .
הדרך המהירה ביותר להשיג המלצה כזו + לקבל גימלים + פגישה עם הפסיכאטר הצבאי בהקדם היא ע''י המלצה מפסכיאטר במיון. כדי להפגש עם אחד כזה בחינם ובאותו היום יש ללכת לביקור - רופא שם להצהיר על נטיות אובדניות - חשוב להראות רע בשיחה עם הרופא. במידה והתנהגתם כמו שצריך הוא מוכרח לתת לכם הפניה לפסכיאטר במיון באותו היום. הפסכיאטר במיון מפנה לפסכיאטר צבאי.

הפסכיאטר הצבאי הוא למעשה הדרך החוצה והרגע הכי קריטי שלכם בתהליך, במהלך השיחה הוא יחפש סיפטומים שאתם אכן לוקים בהפרעה נפשית, וינסה להתקיל אתכם בשאלות ולבדוק בעצם אם אתה מתחזה או ''לא מתחזה'' עם שאלות מניפוליטיביות כמו המפקד שלך אמר שיש לך הזיות זה נכון ? אמך אמרה שניסית להתאבד, למה ? שלמעשה הוא שואל דברים שלא היו ולא נבראו כדי לראות אם תשתף פעולה ותשקר כדי לצאת יותר ''משוגע'' מה שנקרא. בכל השיחה הוא יתן לכם הרגשה שהוא לא מאמין לשום מילה שלכם, אל תאמינו לו ! זה רק בדיקה לראות איך תגיבו. זה מה שקרה לי ובסוף יצאתי מהחדר וכעבור חצי שעה קיבלתי דף עם המלצה ממנו על 21.

שלא תעזו להתחנן למפקדים שלכם כדי לראות קב''ן, עשו מה שציינתי בפסקה למעלה , המלצה מפסכיאטר אזרחי / או במיון יסדרו לכם פגישה איתו לרוב תוך 24 שעות / אם אתם לא רוצים ללכת לפסכיאטר לכו לברה''ן בתל השומר ותבקשו לראות קצין תורן דחוף (שהוא קב''ן בתפקידו) עם בקשה לראות קב''ן בהקדם ושמצבכם רע. הוא ישאל אתכם כמה שאלות ויקבע לכם פגישה ביחידה שלכם, יתן לכם תאריך ושעה ואפילו גימלים, שלא כמו המפקדים שיוציאו לכם תמיץ כדי לראות קב''ן...

* לסקרנים אמרתי לפסכיאטר דברים נכונים לחלוטין - אני באמת לוקה בהפרעות נפשיות, שיהיה לי זמן לטפל בהם באזרחי ב''ה / הפוסט לא נכתב כדי לעודד השתמטות מהצבא אלה דרכים יעילות ליציאה למי שבאמת צריך אותם.

הייתיי אצל פסיכיאטר אזרחי וקיבלתי ממנו חוות דעת שאני שלחתי כבר כדי לקבל פגישה עם הקב"ן.
מכיוון שהגיוס שלי הוא בסוף החודש הזה הפגישה כנראה תהיה ביום הגיוס שלי, רציתי לשאול מה אני עושה? זה אותה סוג פגישה ביום גיוס או שזה פגישה של סתם כי לקב"ן אין זמן אליך?
החוות דעת רשום על חרדות חברתיות ודכאון אבל כשהפסיכיאטר שאל אותי אם לפעמים אני חשוב על מוות, עניתי שכן אבל מה שעוצר אותי זה המשפחה. הפסיכיאטר רשם:" שולל כעט כוונה אובדנית(בגלל המשפחה) אך לפעמים יש מחשבות על מוות".
מה אתהע חושב על זה? זה ילך? הקב"ן הרי מביא 21 רק אם יש נטיות אובדניות ברמה גבוהה כדי שלא יתאבדו בצבא, נכון?
יש לי סיכוי לצאת על נפשי?
Ozerforum
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ozerforum » 09 מרץ 2014 16:51

Daeva כתב:
Ozerforum כתב:במהלך שירותי בצבא צברתי ידע ונסיון והגעתי למסקנה שהמערכת הצבאית היא מערכת אטומה ! עד שלא תקחו תעניינים ותתחילו לפעול בחוכמה אף אחד לא יתייחס אליכם שם ! הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להשיג את הפרופיל 21 המיוחל בדרך המהירה ביותר, והדרך בה פעלתי.

הייתיי אצל פסיכיאטר אזרחי וקיבלתי ממנו חוות דעת שאני שלחתי כבר כדי לקבל פגישה עם הקב"ן.
מכיוון שהגיוס שלי הוא בסוף החודש הזה הפגישה כנראה תהיה ביום הגיוס שלי, רציתי לשאול מה אני עושה? זה אותה סוג פגישה ביום גיוס או שזה פגישה של סתם כי לקב"ן אין זמן אליך?
החוות דעת רשום על חרדות חברתיות ודכאון אבל כשהפסיכיאטר שאל אותי אם לפעמים אני חשוב על מוות, עניתי שכן אבל מה שעוצר אותי זה המשפחה. הפסיכיאטר רשם:" שולל כעט כוונה אובדנית(בגלל המשפחה) אך לפעמים יש מחשבות על מוות".
מה אתהע חושב על זה? זה ילך? הקב"ן הרי מביא 21 רק אם יש נטיות אובדניות ברמה גבוהה כדי שלא יתאבדו בצבא, נכון?
יש לי סיכוי לצאת על נפשי?

פעם הבאה ששואלים אותך טת זה, תגיד שכן אם אני ימשיך להשאר בצבא אני מעדיף למות, אין מה להפסיד וכו״..
אם לא יקבעו לך תור לפני יום הגיוס אל תבוא פשוט, תהיה נפקד תוך כדי שאתה מזיז תעניינים מבחוץ לטובתך בעוד המלצה מפסיכיאטרית ממיון והפעם תחמיר תמצב, יתנו לך קב״ן מהר מאד והערך שלך בפני הצבא יירד בזמן היותך נפקד / עריק
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 ספטמבר 2014 08:51

שלום, אני הייתי אצל פסיכיאטר אזרחי במיון(הלכתי ישר למיון דרך אגב, לא דרך ביקורופא), הוא הביא לי שבוע גימלים חוות דעת וסידר לי פגישה עם פסיכיאטר צבאי, שלא עזרה לי בכלום, מכיוון שהפסיכיאטר בפנים חתומות אמר לי שאין לי ברירה ואני חייב לשרת בצבא. האם להיות נפקד ולנסוע לברהן עם המסמכים מהפסיכיאטר האזרחי? או להמשיך ולא לתפקד בקורס? האם יתייחסו למסמכים? האם זה יציל אותי מהעונש על הנפקדות?
תודה לכל העונה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 ספטמבר 2014 16:53

אני לא מצליח להתחבר למשתמש . בבקשה תענו!!

הסמגד שלי ראה שאני חותך ושאני בדיכאון, סיפרתי לו שהמפקדים מתנהגים אלי חרא, שאין לי חברים בבסיס ושאמא שלי חולה בבית וזה קשה לי.

הוא אמר שהוא יכול להוציא אותי על פרוםיל 21.
הוא באמת יכול ? יש לו את הכח הזה ? או שהוא סתם אמר ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 ספטמבר 2014 22:32

אורח כתב:אני לא מצליח להתחבר למשתמש . בבקשה תענו!!

הסמגד שלי ראה שאני חותך ושאני בדיכאון, סיפרתי לו שהמפקדים מתנהגים אלי חרא, שאין לי חברים בבסיס ושאמא שלי חולה בבית וזה קשה לי.

הוא אמר שהוא יכול להוציא אותי על פרוםיל 21.
הוא באמת יכול ? יש לו את הכח הזה ? או שהוא סתם אמר ?

הוא יכול למסור חוות דעת לקב"ן, להמליץ ולזרז את התור ולעמוד על כך שתקבל טיפול. הוא לא יכול לחתום על המלצה לשחרור.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 ספטמבר 2014 06:59

הסמגד מרח אותי. אני שבוא יעזור לי אם את פקד כמו שצריך.
כן בטח...

ואני לא מקבל קבן כבר שבוע 4
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 ספטמבר 2014 07:21

אמר שהוא יעזור לי **
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 ספטמבר 2014 19:56

אורח כתב:שלום, אני הייתי אצל פסיכיאטר אזרחי במיון(הלכתי ישר למיון דרך אגב, לא דרך ביקורופא), הוא הביא לי שבוע גימלים חוות דעת וסידר לי פגישה עם פסיכיאטר צבאי, שלא עזרה לי בכלום, מכיוון שהפסיכיאטר בפנים חתומות אמר לי שאין לי ברירה ואני חייב לשרת בצבא. האם להיות נפקד ולנסוע לברהן עם המסמכים מהפסיכיאטר האזרחי? או להמשיך ולא לתפקד בקורס? האם יתייחסו למסמכים? האם זה יציל אותי מהעונש על הנפקדות?
תודה לכל העונה.

ועוד משהו, רבים ממליצים לי לעשות דבר כמו, לדקור קצת את הזרועות(לא בורידים), לביים ניסיון התאבדות עם חבל, להרטיב במיטה, וכו. האם זה יעזור באמת?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים