זה הסיפור שלי וכבר מיואש

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

aviveliyaho
יצירת קשר:

זה הסיפור שלי וכבר מיואש

הודעהעל ידי aviveliyaho » 03 מרץ 2014 19:14

F
נערך לאחרונה על ידי aviveliyaho ב 04 מרץ 2014 23:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: זה הסיפור שלי וכבר מיואש

הודעהעל ידי במילא רגוע » 03 מרץ 2014 23:44

רשת הליווי של פרופיל חדש נותנת בעיקר מידע ותמיכה למי שבתהליך שחרור מהצבא, שזה די מה שקורה פה, אבל בדרך כלל תהיה לך מלווה אישית שאת יכול לדבר איתה ישירות וגם להיפגש עם צריך, למרות שבדרך כלל לא צריך. איך פונים אפשר באתר של רשת הליווי, יש צור קשר די בולט.

בעיניי הבעיה הגדולה שלך זה המקצוע. כל עוד אתה מוסמך, והצבא שילם על הלימודים שלך, הקבנים מאוד מקשים להשתחרר, פתאום הם כן מציעים טיפול, כדורים, פגישות, רק שלא תעזוב, כי אתה יקר למערכת. אז צעד רציני קדימה בשבילך זה לפסול מקצוע. זה יכול להיות דרך קבן, זה יכול להיות רפואי או בגלל תש, אבל כל עוד לא תפסול מקצוע, הצבא יוציא לך את המיץ עוד הרבה יותר מבדרך כלל לפני שיסכימו לשחרר אותך. אבל חוץ מזה שזה הרבה יותר קשה להשתחרר במצבך, הפרוצדורה היא עדיין אותה פרוצדורה, ואצל כולם יש חלק שקל לצאת ויש חלק שקשה לצאת, אבל בסוף כולם יוצאים.

הנקודה הכי חשובה היא שבלי אבחון של בעיה נפשית רצינית לא ישחררו אותך. אבחון של בעיה נפשית זה תהליך מורכב, זה לא רק שאלה של אתה עושה צעד כמו מאיים להתאבד או בולע כדורים וישר משחררים. קבן צריך לראות שאתה במצוקה נפשית, גם דרך איך את מתפקד ביומיום בבסיס, גם דרך היסטוריה של בעיות וטיפולים ואבחונים, וגם ובעיקר דרך ההתרשמות שלו ממך בפגישה שלכם. אז זה תהליך, וזה דורש התעמקות כדי להבין איך נעשה האבחון, על מה קבן באמת מסתכל, וגם לראות איפה קשה ורע לך ולהתחבר לזה בצורה שאתה כבר לא מתפקד, כי כל עוד אתה מתפקד, גם אם אתה לא אוהב את זה, לא ישחררו אותך.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מרץ 2014 07:57

כרגע התיפקוד של הוא אפסי אני עולה לבסיס באיחור קבוע של שעתיים מגיע למחלקה המפקד רואה אותי למשך דקה אני פשוט קם הולך בלי לדבר ביכלל נעלם בבסיס למשך 3-4 שעות ואז אני בוכה לו ומתחיל להיתחרפן שישחרר אותי .
ואיך אני יכול לשכנע את הפסיכיאטר שיש לי בעיית נפש למרות שהקפסית לא ממליצה על זה ?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 04 מרץ 2014 08:56

החוות דעת של הקפסית לא כזה משנה. אם הפסיכי מתרשם שאתה סובל ממצוקה נפשית חריפה הוא ישחרר אותך. חוץ מזה, מה שהיא אומרת שהיא כתבה בסיכום ראיון זה לאו דווקא מה שהיא באמת כותבת. וחוץ מזה, אם היא הפנתה אותך לפסיכי, מה שהיא לחלוטין לא חייבת לעשות, אז בהחלט ייתכן שיש לה חשש מסוים שאת במצוקה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מרץ 2014 09:16

בעזרת השם נקווה לטוב אם יש למישהו משו להוסיף או סתם המלצות מה כדאי להגיד אצל הפסיכיאטר מחר זה יתקבל בברכה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים