זקוק לדעתכם

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

gal_1234
יצירת קשר:

זקוק לדעתכם

הודעהעל ידי gal_1234 » 27 פברואר 2014 21:14

אני בצבא כבר קרוב ל-8 חודשים. התגייסתי ליחידה קרבית משם יצאתי אחרי זמן קצר ושיחות חוזרות עם הקבנית של היחידה.
הייתי פעמיים אצל פסיכיאטר צבאי שלא האמין ולא עזר.
נכנסתי פעמיים לכלא על עריקות, בפעם האחרונה ראיתי פסיכיאטרית בכלא שהציעה כדורים נוגדי דיכאון וכלום מעבר לזה.
אחרי הכלא חזרתי חזרה ליחידה ולקבנית שיודעת על מצבי ומודעת למצוקה הנפשית שאני נמצא בה.
כשהגעתי לבסיס ביקשו ממני להישאר לישון שם, בלילה נכנסתי לנוהל השגחה ולמחרת בבוקר הקבנית קראה לי אליה לשיחה, כמו בכל התהליך, המשכתי בדמות הדיכאונית
והמסכנה. בפגישה האחרונה הקבנית ממש התעקשה שאני אקח כדורים כי קשה לי לראות אותי במצב הזה. אמרתי לה שאני לא מעוניין.
היא התחילה לדבר איתי על וועדת אי התאמה לשירות למרות שהיא לא כל כך מבינה בעניין.
היא גם העלתה את הנושא של לשרת קרוב לבית בבסיס פתוח ואמרתי לה שאני לא בטוח אם זה יעזור, כי היא ניסתה להבין למה כל פעם אני בורח הביתה ועורק באמצע הטיפול.
מפה לשם היא נתנה לי 5 גימלים וקבעה לי ליום ראשון שוב תור לפסיכיאטר- בפעם הרביעית כבר!!
על פי מה שסיפרתי פה, מה דעתכם על המצב עד עכשיו? אני לא מצפה לכלום מהפגישה עם הפסיכיאטר כי כבר פעמיים התאכזבתי.
עצות להמשך וחוות דעת על המצב יתקבלו בברכה :)
gal_1234
יצירת קשר:

Re: זקוק לדעתכם

הודעהעל ידי gal_1234 » 01 מרץ 2014 12:50

בבקשה תענו לי הפגישה עם הפסיכיאטר מחר
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: זקוק לדעתכם

הודעהעל ידי במילא רגוע » 01 מרץ 2014 22:33

הדבר היחידי שאת בעצם שואל זה מה יקרה מחר, ואת זה אף אחד לא יודעת. כל שאפשר זה לאחל לך בהצלחה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים