עזרה דחופה .. פרופיל 21 -..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

shimi525
יצירת קשר:

עזרה דחופה .. פרופיל 21 -..

הודעהעל ידי shimi525 » 26 פברואר 2014 17:50

טוב אני כרגע ממתין קורס, הייתי היום אצל פסיכיאטר צבאי, כל השיחה הוא שאל שאלות מטומטמות כמו מה הבעיה, מה אתה רוצה שאני יעשה.. ואמר שהוא לא יכול לעזור לי בכלום... אני נראה מדוכא ומרושל וזה כל מה שהוא אמר לי " לא נראה לי שיש לך מחלה נפשית" אני לא יודע מה לעשות אני משתגע.. הוא לא עשה כלום... ביחידה קבעו לי עוד פגישה עם קבן יחידה אבל מה זה יעזור ?! אני חייב עזרה .... אפילו הבאתי לו מכתב מהפסיכיאטר האישי שלי והוא אמר שהוא לא מסכים עם הדעות שלו
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: עזרה דחופה .. פרופיל 21 -..

הודעהעל ידי במילא רגוע » 27 פברואר 2014 01:24

מה שהוא אומר לך בשיחה זה לא האבחון שלו, מה שהוא אומר לך זה רק כדי לראות איך תגיב. יש אלפי אנשים שהקבן אמר להם שהוא לא מאמין להם ושאין להם כלום ושהוא לא ישחרר אותם שבסוף הראיון הוא שחרר אותם. אם אתה נגרר ללהתווכח איתו, להסביר למה צריך לשחרר אותך, אתה בעיקר מוכיח לו שאתה יחסית צלול ושאתה שם כי אתה רוצה להשתחרר, לא כי אתה כל כך משובש שאתה כבר לא מסוגל יותר.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 פברואר 2014 12:44

במילא רגוע כתב:מה שהוא אומר לך בשיחה זה לא האבחון שלו, מה שהוא אומר לך זה רק כדי לראות איך תגיב. יש אלפי אנשים שהקבן אמר להם שהוא לא מאמין להם ושאין להם כלום ושהוא לא ישחרר אותם שבסוף הראיון הוא שחרר אותם. אם אתה נגרר ללהתווכח איתו, להסביר למה צריך לשחרר אותך, אתה בעיקר מוכיח לו שאתה יחסית צלול ושאתה שם כי אתה רוצה להשתחרר, לא כי אתה כל כך משובש שאתה כבר לא מסוגל יותר.

הוא שאל אותי שאלות פתוחות מידי כמו מה הבעיה ואיך אני יכול לעזור לך.. לא היה לי מושג איך לענות..... קשה לי בשאלות כאלה.. מה להגיד בשאלות כאלה?
shimi525
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shimi525 » 27 פברואר 2014 15:09

במילא רגוע כתב:מה שהוא אומר לך בשיחה זה לא האבחון שלו, מה שהוא אומר לך זה רק כדי לראות איך תגיב. יש אלפי אנשים שהקבן אמר להם שהוא לא מאמין להם ושאין להם כלום ושהוא לא ישחרר אותם שבסוף הראיון הוא שחרר אותם. אם אתה נגרר ללהתווכח איתו, להסביר למה צריך לשחרר אותך, אתה בעיקר מוכיח לו שאתה יחסית צלול ושאתה שם כי אתה רוצה להשתחרר, לא כי אתה כל כך משובש שאתה כבר לא מסוגל יותר.

הוא שאל אותי שאלות פתוחות מידי כמו מה הבעיה ואיך אני יכול לעזור לך.. לא היה לי מושג איך לענות..... קשה לי בשאלות כאלה.. מה להגיד בשאלות כאלה?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 27 פברואר 2014 18:17

זה לא משנה אם השאלות פתוחות. אמור להיות לך קשה בשאלות האלה, הוא בכוונה יוצר לך מתח נפשי כדי לראות איך תגיב, כי לאנשים קשה להיות במתח נפשי ורובם מחפשים להפיג אותו, ומי שלא זה סימן שמשהו אצלו משובש. זה אותו דבר עם שתיקות ארוכות. הוא לא אומר שום דבר, מה הבעיה? אבל לאנשים קשה מאוד לשבת מול אדם בזמן שיחה ורק לשתוק, יש דחף חזק להגיד משהו, למלא את השקט, להעביר את אי הנוחות, וזה בדיוק מה שקבן רוצה לראות, איך אתה עונה כשמפעילים עליך לחץ נפשי. אותו דבר עם השאלות. הוא לא מקשיב לתשובה שלך, לא אכפת לו מה דעתך או מה אתה רוצה, הוא רק מסתכל על איך המוח שמאחורי העיניים האלה חושב ומגיב.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
shimi525
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shimi525 » 27 פברואר 2014 18:35

במילא רגוע כתב:זה לא משנה אם השאלות פתוחות. אמור להיות לך קשה בשאלות האלה, הוא בכוונה יוצר לך מתח נפשי כדי לראות איך תגיב, כי לאנשים קשה להיות במתח נפשי ורובם מחפשים להפיג אותו, ומי שלא זה סימן שמשהו אצלו משובש. זה אותו דבר עם שתיקות ארוכות. הוא לא אומר שום דבר, מה הבעיה? אבל לאנשים קשה מאוד לשבת מול אדם בזמן שיחה ורק לשתוק, יש דחף חזק להגיד משהו, למלא את השקט, להעביר את אי הנוחות, וזה בדיוק מה שקבן רוצה לראות, איך אתה עונה כשמפעילים עליך לחץ נפשי. אותו דבר עם השאלות. הוא לא מקשיב לתשובה שלך, לא אכפת לו מה דעתך או מה אתה רוצה, הוא רק מסתכל על איך המוח שמאחורי העיניים האלה חושב ומגיב.

אז מה אתה מציע לעשות בגדול..? אני יושב מולך אתה שואל אותי מה הבעיה .. מה אני עושה.. או איך הוא יכול לעזור לי.. ?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 28 פברואר 2014 02:08

אם אתה תקוע על זה שאתה חייב לענות תשובה, את בבעיה. אתה יכול לא להגיד כלום, להגיד לא יודע, להגיד מה זה משנה, לבכות, להתעלם מהשאלה ולהגיד משהו אחר לגמרי, להגיד אתה לא יכול לעזור לי, אף אחד לא יכול לעזור לי, זה לא משנה. מה שמרגיש לך נכון באותו רגע שהוא לא תשובה עניינית שקולה. אם את משתחרר מהנעילה במוח ששואלים אותך שאלה אז את חייב לענות בהגיון, את בדרך למה שהקבן מחפש.
- מלכוד-22
gal_1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי gal_1234 » 01 מרץ 2014 13:17

הכי פשוט לא לענות לו במבט מסכן או פשוט להתחיל לבכות

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים