עזרה | הקבן רוצה לעשות פגישה עם ההורים..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח1234
יצירת קשר:

עזרה | הקבן רוצה לעשות פגישה עם ההורים..

הודעהעל ידי אורח1234 » 24 פברואר 2014 09:24

הוא ביקש לעשות שיחה עם אחד ההורים, והוא אמר שאחר כך הוא יחליט עם יש לי הפרעה פסיכיאטרית ויחליט עם לשחרר או לא..

מה אמא שלי אמורה להגיד בשיחה? חיכיתי לשיחה הזאת יותר מידי זמן ולא בא לי לפשל שם..בא לי לסיים עם זה כבר.. עזרה מכל מי שיכול לעזור..
אורח

Re: עזרה | הקבן רוצה לעשות פגישה עם ההורים..

הודעהעל ידי אורח » 24 פברואר 2014 10:20

שהיא מפחדת עליך, שאתה לא אתה.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 24 פברואר 2014 15:16

בעיקר לגבות את מה שסיפרת לגבי איך את מתנהג בבית, יחד עם כמה היא דואגת ושהיא רוצה שישחררו אותl
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 24 פברואר 2014 16:23

אבל אני לא יושן בבית ואני לא מדבר איתה..אז מה בעצם היא יכולה לעשות פה?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 24 פברואר 2014 18:55

שאלת מה היא אמורה להגיד במובן של מה היא יכול להגיד שיעזור לך. אם היא לא יכולה לאשר לקבן מה קורה איתך כיום, היא עדיין יכול להיות מודאג ולבקש שישחררו אותך. היא יכולה גם לספר על איך היית בעבר, אבל לא הייתי נכנסת לזה בלי שהקבן שואל.

באופן כללי אין חשיבות גדולה לשיחה עם ההורה. זה בעיקר שיחת כיסוי תחת שלא יגידו אחרי זה שזרקו אותך מהצבא בלי להגיד לאף אחד שיש לך בעיות. כל עוד היא לא סותרת אותך קשות, מתעקשת שאת משקר וממציא הכל או דורשת בתקיפות שיגייסו אותך אחרת היא תובעת את הקבן, לא צריכה להיות בעיה, לא משנה מה היא כן תגיד, זה ההחלטה כבר די התקבלה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 25 פברואר 2014 11:14

במילא רגוע כתב:שאלת מה היא אמורה להגיד במובן של מה היא יכול להגיד שיעזור לך. אם היא לא יכולה לאשר לקבן מה קורה איתך כיום, היא עדיין יכול להיות מודאג ולבקש שישחררו אותך. היא יכולה גם לספר על איך היית בעבר, אבל לא הייתי נכנסת לזה בלי שהקבן שואל.

באופן כללי אין חשיבות גדולה לשיחה עם ההורה. זה בעיקר שיחת כיסוי תחת שלא יגידו אחרי זה שזרקו אותך מהצבא בלי להגיד לאף אחד שיש לך בעיות. כל עוד היא לא סותרת אותך קשות, מתעקשת שאת משקר וממציא הכל או דורשת בתקיפות שיגייסו אותך אחרת היא תובעת את הקבן, לא צריכה להיות בעיה, לא משנה מה היא כן תגיד, זה ההחלטה כבר די התקבלה.

היא מוכנה לעזור לי ב100% בלי לסתור את מה שאמרתי או להגיד דברים אחרים..היא יכולה להגיד שהיא יודעת מחברה שלי שלי בעצם מה המצב שלי כיום? בעקרון מה שהקבן החליט או שהוא בכלל פסיכיאטר עדיין לא יודע..זה לשחרר אותי? או שעדיין זה לא סגור..כי הרבה אמרו לי שבגלל שהוא רוצה שיחה אם ההורים אין מצב שאני ישאר בצבא..הקטע שהמפקד שלי סותר הכל , הוא בכלל רוצה שאני יחתום קבע הוא נתן לו עד עכשיו חוו"ד טובות..
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 25 פברואר 2014 15:48

למידעתי הסיבה היחידה שמזמנים הורים לקבן זה בשביל שיחה לקראת שחרור, בעיקר כדי לכסות את התחת שהזהירו אותם שמצבך ידה ידה ידה. אם היא לא סותרת אותך קשות לא צריכה להיות שום בעיה. זה לא מאוד משנה אם יש לה מידע דרך חבר או לא. אני לא יודע אם הייתי קורא לזה סגור, כבר היו דברים מעולם, בעיקר אם ההורה מתהפך עליך ומאשים אותך שאת מעמיד פנים, אבל בגדול כן.
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 16 אורחים