כמה דילמות?!

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #99854 הגב
    Anonymous
    חבר

טוב אני חייל כבר 9 חודשיים….ורק חיוותי דברים רעים מהצבא
    אני רוצה לצאת מהצבא, ואני מודע לכל השלכות וקראתי את כל המאמרים כמו טרגט ועוד
    אבל אני מפחד מלמצוא עבודה אני יודע שיש חוקים שאוסרים על מעסיקים לשאול וכל זה ועדיין יש להם הרבה דרכים לעקוף את זה כמו לחתוף על ויתור סודיות…ואז לא לקבל אותך כי יצאת על 21…..ועכשיו לשאלות:
    1. נגיד שכבר יש לי תואר שקשור למחשבים ופסיכומטרי גבוה…האם עדיין ירצו לדעת אם עשיתי צבא או לא?
    2. אחרי שיצאתי ונגיד שתרמתי שנה לשירות לאומי…האם המעסיקים המורעלים יראו אותי בעין שונה מאחד שלא עשה צבא?

#119915 הגב
    Anonymous
    חבר

לא נראה לי שהיכולת לירות באנשים קשורה כל כך ביכולת לעבוד עם מחשבים….

#119917 הגב
    Anonymous
    חבר

ברור שזה לא קשור ….אבל  תמיד יש לך את המעסיקים הזונות המורעלים שעשו צבא וכואב להם הלב שאחרים לא עשו צבא….
    אבל זו שאלה אף אחד לא יכול לתת תשובה כי כל מעסיק יש לו את הדרך שלו….אבל השאלה האם יש פה אנשים בהיי טק ואם שמה המעסיקים כן דורשים שירות צבאי מלא או לא

#119921 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote חייל:

ברור שזה לא קשור ….אבל  תמיד יש לך את המעסיקים הזונות המורעלים שעשו צבא וכואב להם הלב שאחרים לא עשו צבא….
    אבל זו שאלה אף אחד לא יכול לתת תשובה כי כל מעסיק יש לו את הדרך שלו….אבל השאלה האם יש פה אנשים בהיי טק ואם שמה המעסיקים כן דורשים שירות צבאי מלא או לא

תראה יש ויש, אבל בסופו של דבר זה לא מה שיקבע.
    במקום אחד לא ירצו אותך?  אז במקום אחר כן ירצו..
    יש גם בתפוז פורום בשם "מובטלי הייטק" ואני בטוח שרובם עשו צבא ואף עפ פי כן הם מובטלים, ואחרים שלא עשו עובדים עכשיו, הכל תלוי בך ובאישיות שלך ובכמה אתה משקיען, זה מה שיקבע את תתקבל לעבודה או לא, ולא הצבא.

#119997 הגב
    Anonymous
    חבר

מהיכרות אישית, יש אנשי הייטק עם פרופיל 21, ולא מעט. חלקם אפילו בלי תואר אקדמי, אז עם תואר אקדמי – על אחת כמה וכמה שתהיה עבודה.בהצלחה,סרגיי.

#120024 הגב
    Anonymous
    חבר

אני יכול להגיד לך דווקא..שלמשל ב"אינטל" מעדיפים
    אנשים שלא עשו צבא כדי שלא יעלמו להם מהעבודה 30 יום בשנה ולשלם להם על זה כסף..כמובן שאתה צריך להיות איכותי מספיק…..

#121212 הגב
    Anonymous
    חבר
    #121216 הגב
    Anonymous
    חבר

יש חברות שדורשות, ולא מעט האמת.אבל זה בסדר באינטל למשל תוכל לעבוד…

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
מענה ל־כמה דילמות?!
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו