הייתי פה…. חיפשתי תשובה לפטור מנשק…..

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים הייתי פה…. חיפשתי תשובה לפטור מנשק…..

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 15 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #99689 הגב
    Anonymous
    חבר

עד עכשיו כבר הבנתי ש מה שאני צריך זה שיחרור מהצבא!! הייתי פעמיים אצל הקבנית. ויש לי פסיכיאטר שבוע הבא…. מקווה שמה שכתוב ב טרגט 21 יעזור לי להשתחרר….

יש למישהעו טיפים של הרגע האחרון?

#118681 הגב
    Anonymous
    חבר

להיות הכי דכאוני והכי אובדני שרק אפשר.
    לספר את כל הבעיות כמו – חוסר תיאבון,חוסר בשינה,בדידות וכו'.
    אם תעשה את כל זה בצורה הכי משכנעת, תצליח.
    דרך אגב כמה זמן אתה כבר בצבא?

#118699 הגב
    Anonymous
    חבר

הי,הכי חשוב – להיות עקבי עם עצמך ביחס לפעם שעברה ("הכי אובדני שאפשר" זה אולי קצת מוגזם…) תקרא את טרגט21 שוב.מה עוד? אם יגידו לך משהו בסגנון של "אני לא מאמין לך" (או ירמזו) – חשוב מאוד לא להיבהל, ובכלל לא להגיב בשום צורה מהירה. אפשר בכלל לא להגיב. הרבה פעמים זו הדרך שלהם לבדוק אותך.דבר אחרון, תמיד תזכור שאם בטעות לא הלך לך (יש כמה פסיכיאטרים מאוד מניאקים, שאם איתרע מזלך "ליפול" על אחד מהם, אז אין לך כל כך סיכוי), תמיד אפשר וצריך לנסות שוב. מה שלא עובד בפעם הראשונה – מצליח בשנייה.בהצלחה,סרגיי.

#118700 הגב
    Anonymous
    חבר

טיפים של הרגע האחרון..סרגיי נתן את הרוב אבל אני יכול להוסיף כמה דברים יותר ספציפיים שאני השתמשתי בהם.. אם אתה התחלתה להציג מצב של דיכאון אתה יכול להעזר בדברים כמו איטיות מחשבה- לענות לשאלות שלהם רק אחרי כמה איזה חצי דקה.. לזוז לאט, להראות חוסר תקווה לשיפור, לדוגמא אם שואלים אותך "האם אתה חושב ששחרור יעזור לך?" אל תמהר להגיד "כן בטח!", תגיד "לא יודע", "אין לי מושג", "אולי".. ובאופן כללי, לא לדבר הרבה, לענות בקול חלש ובחוסר רצון מסויים לשאלות שלהם והכי שזה יראה תראה טיבעי.. בפגישות הראשונות שלי עם הקב"נית מהבוקר כבר הכנסתי את עצמי למצב רוח דיכאוני בכוונה.. פשוט חשבתי על כל מה שחרא בחיים שלי.. מי שכבר בדיכאון 'אמיתי' וקשה לא צריך את זה, אבל אנשים שהם לא ממש בדיכאון קליני אלא רק רוצים להציג כזה לקב"ן (כמוני) יכולים להשתמש בתרגיל הזה…
    בכל אופן בהצלחה!

#118702 הגב
    Anonymous
    חבר

הי,רק אל תיקח את הדקה וחצי יותר מדי באופן מילולי. זה ייראה מוזר מדי אפילו בשביל דיכאון… השהייה של כמה שניות תספיק.בי,סרגיי.

#118713 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה על הטיפים…. אם נגיד לא משחררים אותי  באותה הפגישה מה אני עושה הכל עוד פעם?

אם למשל אני לא אסע לבסיס השבוע  אלה רק לפגישה עם הפסיכיאטר אני אדפק?

יש לי פזם של 8 חודש

#118725 הגב
    Anonymous
    חבר

"עושה הכל עוד פעם" זה תיאור טוב של העניין. בעיקרון, כדאי לך לחכות כמה ימים, אבל אז להלתונן על החמרה במצבך.לגבי לא לנסוע לבסיס – אני באופן כללי לא ממליץ לצבור נפקדויות וכד'. זה יוצר סיכון של כלא או ריתוק. אם אתה יכול – עדיף להימנע מכך. כמובן, אם אתה יכול לארגן לעצמך גימלים או משהו, זה בהחלט יכול להיות רעיון. מצד שני, אולי לא כדאי שתגיע אל הפסיכיאטר במצב יותר מדי טוב ורגוע, אחרי כמה ימים בבית… טוב, זה תלוי במצב שלך, ובעד כמה אתה מרגיש שאתה יכול לסחוב את הכמה ימים האלה.בהצלחה,סרגיי.

#118855 הגב
    Anonymous
    חבר

הקבן נתן לי שבוע לחשוב על זה…. ואמר לחזור עם אחד ההורים… 🙂 זה סימן טוב נכון?

#118862 הגב
    Anonymous
    חבר

די טוב, כן. הזמנת הורים זה לרוב סימן שהוא מתכוון לשחרר

#118987 הגב
    Anonymous
    חבר

מה קורה אם ההורים שלי לא מסכימים להגיע? אני אמור להודיע על זה למישהו שאני מגיע לבד?

תודה

#118990 הגב
    Anonymous
    חבר

את יכול להודיע ואת יכול לא להודיע. בכל מקרה כדאי שיהיה לך הסבר, שכמובן יהיה שונה קצת אם הם מראש לא יכולים לבוא או לא יכולים לבוא ברגע האחרון. 

#118994 הגב
    Anonymous
    חבר

הם לא חייבים להגיע.. אם הם לא מגיעים תדאג להציג את זה כנתק בינכם.

#120064 הגב
    Anonymous
    חבר

חיחיח היי לכולם!! שלשום הייתי בבקום…. הזדכתי על הכל….

תודה לכולם ובמיחד ל TARGET 21….!!!!!!

תודה תודה תודה

#120070 הגב
    Anonymous
    חבר

מזל טוב,פחות אחד במערכת הרקובה של הצבא 

#120146 הגב
    Anonymous
    חבר

מזל טוב!!!

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 15 סה״כ)
מענה ל־הייתי פה…. חיפשתי תשובה לפטור מנשק…..
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו