הקבן כנראה החליט להאמין והוא רוצה לזמן ..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח1234
יצירת קשר:

הקבן כנראה החליט להאמין והוא רוצה לזמן ..

הודעהעל ידי אורח1234 » 02 פברואר 2014 11:02

כנראה שהקב"ן איפה שהוא מאמין למרות שקשה לי להאמין לזה..בכל זאת הוא רוצה לעשות איתי שיחה בעוד שלושה שבועות ולאחר מכן לזמן את אחד ההורים.. מה היא צריכה להגיד? היא יודעת שאני על הפנים..אבל היא והיא בקשר לא טוב..אני לא נמצא בבית כבר הרבה זמן..מישהו יכול לתת לי יותר הדרכה למה אמור לקרות בשיחה הזאת ובשיחה שאחריה?
אורח

Re: הקבן כנראה החליט להאמין והוא רוצה לזמן ..

הודעהעל ידי אורח » 02 פברואר 2014 18:45

חסרים פרטים כמו

כמה זמן אתה בצבא ?
האם אתה רוצה לצאת מהצבא ?

במידה וכן והקב''ן מורח אותך לעוד שבועיים זה אומר שלא עשית עבודה מספיק טובה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 פברואר 2014 19:12

עצם זה שהקב"ן רוצה להיפגש איתך שוב ואז עם אמא- אומר הרבה. יש לך בסיס ממש טוב. אולי תתקשר לקצין העיר ותבקש שיקדימו את התור? הם יכולים לעשות זאת והרבה פעמים עושים. רק צריך להסביר להם את הקושי.

ישאלו את אמא שלך שאלות כמו- מה אתה עושה כשאתה בבית? (או במקרה שלך: למה אתה לא גר בבית?) מי יטפל בך אם לא תהיה בצבא? האם יש לך רקע בפגיעה עצמית/דכאון/הפרעות אכילה וכ'ו...
פותחהאשכול

הודעהעל ידי פותחהאשכול » 03 פברואר 2014 12:19

אורח כתב:חסרים פרטים כמו

כמה זמן אתה בצבא ?
האם אתה רוצה לצאת מהצבא ?

במידה וכן והקב''ן מורח אותך לעוד שבועיים זה אומר שלא עשית עבודה מספיק טובה.

כבר פתחתי פה אשכול בעבר שבו רשמתי בערך הכל..אני משרת חצי שנה, אני רוצה לצאת מהצבא כי באמת קשה לי ולא סתם כי בא לי לשבת בבית כל יום..אני משרת בבסיס שעושים בוא יומיות והוא לא רחוק מהבית..הקבן אמר לי שהוא כביכול רוצה לנסות לראות איך אני יהיה בבסיס שלי במשך תקופה מסוימת ובגלל זה כל פעם השיחות מתעכבות..לפני שהגעתי לפה הייתי בגדוד סגור..אני נמצא ביומיות בערך חודש וחצי ..
מצטערעלהדאבל

הודעהעל ידי מצטערעלהדאבל » 03 פברואר 2014 12:24

אורח כתב:עצם זה שהקב"ן רוצה להיפגש איתך שוב ואז עם אמא- אומר הרבה. יש לך בסיס ממש טוב. אולי תתקשר לקצין העיר ותבקש שיקדימו את התור? הם יכולים לעשות זאת והרבה פעמים עושים. רק צריך להסביר להם את הקושי.

ישאלו את אמא שלך שאלות כמו- מה אתה עושה כשאתה בבית? (או במקרה שלך: למה אתה לא גר בבית?) מי יטפל בך אם לא תהיה בצבא? האם יש לך רקע בפגיעה עצמית/דכאון/הפרעות אכילה וכ'ו...

סליחה על הדאבל אני לא מצליח להתחבר למשתמש שלי ולערוך..
מבחינת הזמן זה לא מפריע לי .. מה שחשוב פה שלא יהיה עוד עיכובים..בעצם עוד שלושה שבועות זאת השיחה האחרונה שלי ושלו לבד ואחר כך עם אחד ההורים..אמרתי לו שאני לא בקשר איתם ולא מעוניין להיות איתם באותו מקום..אז הוא אמר לי שאני רק חייב להגיע לשם ולא חייב להיכנס לשיחה.
לגבי מה שרשמתה..אמורה להגיד? למשל מי יטפל בי? בקשר להפרעות אכילה וגם לדיכאון..?
תוכל לתת לי כיוון פחות או יותר של מה שהיא אמורה להגיד?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 פברואר 2014 01:45

תראה זה שהקב״ן קבע לך פגישה לעוד 3 שבועות מעיד על זה שהוא לא מתייחס אליך מספיק ברצינות, מאידך אתה רוצה לצאת מהצבא ואתה חייב לפעול Take action מה שנקרא !
חוסר תפקוד , נפקדות, סימנים אובדניים יכולים לקדם את מצבך אחרת הסיכויים שלך לצאת מהצבא הם 0.99999%
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 06 פברואר 2014 09:51

אורח כתב:תראה זה שהקב״ן קבע לך פגישה לעוד 3 שבועות מעיד על זה שהוא לא מתייחס אליך מספיק ברצינות, מאידך אתה רוצה לצאת מהצבא ואתה חייב לפעול Take action מה שנקרא !
חוסר תפקוד , נפקדות, סימנים אובדניים יכולים לקדם את מצבך אחרת הסיכויים שלך לצאת מהצבא הם 0.99999%

יש פה בעיה ענקית ברגע שאני יפסיק לתפקד.. המפקד שלי לא ישחרר אותי מוקדם וזה אומר שכרגע יפטרו אותי..אבל בלי קשר אני לא עושה משהו..אני בא בבוקר נכנס למשרד וזהו בעצם..המפקד שלי חצי מהזמן לא פה הוא לא נותן לי עבודות..להיות נפקד לא יקדם לי את הפגישה עם הקבן..הם פשוט יבטלו לי הכל..הם נאצים בקטעים האלה..לא יתנו קבן ולא נעליים..סימנים אובדניים כמו? המפקד שלי מאמין לי במאה אחוז שיש לי בעיה..אפילו הוא חושב שהקבן שלי בן אדם כל כך זבל ואפס שצריך לשלול לו את הרישיון ..
katya

הודעהעל ידי katya » 06 פברואר 2014 16:18

אורח1234 כתב:
אורח כתב:תראה זה שהקב״ן קבע לך פגישה לעוד 3 שבועות מעיד על זה שהוא לא מתייחס אליך מספיק ברצינות, מאידך אתה רוצה לצאת מהצבא ואתה חייב לפעול Take action מה שנקרא !

יש פה בעיה ענקית ברגע שאני יפסיק לתפקד.. המפקד שלי לא ישחרר אותי מוקדם וזה אומר שכרגע יפטרו אותי..אבל בלי קשר אני לא עושה משהו..אני בא בבוקר נכנס למשרד וזהו בעצם..המפקד שלי חצי מהזמן לא פה הוא לא נותן לי עבודות..להיות נפקד לא יקדם לי את הפגישה עם הקבן..הם פשוט יבטלו לי הכל..הם נאצים בקטעים האלה..לא יתנו קבן ולא נעליים..סימנים אובדניים כמו? המפקד שלי מאמין לי במאה אחוז שיש לי בעיה..אפילו הוא חושב שהקבן שלי בן אדם כל כך זבל ואפס שצריך לשלול לו את הרישיון ..

כל עוד אתה מתפקד אתה יכול לשכוח מפרופיל 21.
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 11 פברואר 2014 11:52

katya כתב:
אורח1234 כתב:

כל עוד אתה מתפקד אתה יכול לשכוח מפרופיל 21.

שוב פעם כרגע אני לא עושה כלום..מה יש פה שאפשר להפסיק? אני משתדל לאחר להגיע בתשע וחצי לפעמים , כשאני מגיע לפה אני יושב במשרד מהשעה שאני מגיע עד אחד וחצי או שלוש וחצי ולא עושה כלום פשוט יושב..מה אפשר לעשות במצב כזה?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 11 פברואר 2014 15:12

חוסר תפקוד זאת תמיד נקודה בעייתית להפגין, במיוחד בארגון כמו הצבא שבו הרבה אנשים ממילא לא ממש מתפקדים. חוסר תפקוד נוגע גם לתפקוד בתפקיד שלך, אם כי אצלך זה כנראה לא משנה, וגם לתפקוד האישי שלך כבנאדם - עד כמה אתה לא מרוכז, לא עירני, אומלל, מיואש, שותק, בוכה, בוהה, חסר תיאבון, חסר רצון, חסר חיים. רצוי שזה יהיה ברמה שאנשים סביבך שמים לב לזה ודואגים לך, לא רק אתה עם עצמך. רוב האנשים נתקעים עם חוסר התפקוד שלהם בנקודה שבה הם מרגישים שיותר מזה זה כבר מוגזם, זה כבר לא אמין, זה כבר יגרום לאנשים לחשוב שאתה דפוק, זאת נקודה שלרוב האנשים קשה לחצות, כי לכולנו יש דחף חזק להתנהג כאילו הכל בסדר אצלנו. אבל במצבך, כדי שישימו לב שאתה לא מתפקד ברמה מדאיגה, כנראה שתצטרך לחצות את הקו הזה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים