עזרה דחופה! :(

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 39 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #99637 הגב
    Anonymous
    חבר

עוד יומיים אני אמור לראות קב"ן בפעם הראשונה… yoss4538805.1481134259

#118276 הגב
    Anonymous
    חבר

כן הוא יכול לתת לך גימלים עד התור לפסיכיאטר

#118277 הגב
    Anonymous
    חבר

אנדי תודה רבה על התגובה, בבקשה תענה לי לפי דעתך והנסיון הרב שלך מה תהיה התגובה של הקב"ן ודרך טיפולו? יפנה אותי לפסיכאיטר עם המלצה ל21 או שמא יגיד לי לחזור לפגישה נוספת וכד'…

#118278 הגב
    Anonymous
    חבר

הכל יכול להיות,הוא יכול גם אחרי פגישה אחת לשלוח אותך לפסיכיאטר(אגב יכול להיות שהקב"ן שאתה הולך אליו הוא גם פסיכיאטר אני ממש מקווה כי זה יקצר את הדרך) וגם יכול להיות שהוא ירצה שתבוא לעוד פגישה זה הכל תלוי בך ובמה שאתה נותן לו להבין ולדעתי אם תבוא אליו ותיהיה עצמך כמו שאתה אומר לנו שאתה במצב גרוע מאוד+ מכתב המביע החמרה במצב מהפסיכולוג (מה שכבר יש לך) אז יש סיכוי שבהחלט פגישה אחת תספיק כדי לשלוח אותך לפסיכיאטר ואחרי זה וועדה(בין פגישה לפגישה אתה יכול להוציא גימלים בלי בעיה)

#118279 הגב
    Anonymous
    חבר

הופתעתי לראות עד כמה המצב שלך רע, רק מלקרוא את מה שרשמת עשה לי ממש לא טוב…..תפנה לקב"נ ותציג לו את עצמך בדיוק כמו שרשמת לנו, אני רושם וחושב שכמעט בוודאות התהליך יהיה מהיר, ייתנו לך גימלים עד לפגישה הבאה או ישר יישלח לפסכיאטר.
    אני התרשמתי שהמצב רע, אל תסבול ואל תעיז לעשות אפילו חלק מהדברים שרשמת!
    יהיה בסדר, תהיה חזק, זה הכי חשוב!
    נ.ב
    כל מה שרשמתי קח בעירבון מוגבל מכיוון שאינני קב"נ או פסכיאטר וגם לא מתיימר להיות אחד כזה, אבל בכל זאת התרשמתי שהמצב לא הכי טוב ויש עילה לדאגה.

#118280 הגב
    Anonymous
    חבר

תשלח*

#118281 הגב
    Anonymous
    חבר

yoss45 היקר, כפי שכולם כבר כתבו וייעצו לך כאן- ספר לו בכנות את כל מה שסיפרת לנו. מכתב המלצה מגורם אזרחי בבריאות הנפש בו טופלת מן הסתם יגביר הסיכויים באוןפ משמעותי מאוד לקיצור התהליכים.

כך או כך, מסיפורך זה אני מתרשם (גם לאור ניסיוני במערכת) שמיד עם השיחה הקצרה במדור הערכה ואבחון תקבל זימון לפגישה עם פסיכיאטר\ית תוך כמה ימים או שבוע לכל היותר, והוא\היא פשוט ימליץ מיידית לשחרר אותך על 21. כמובן, כל עוד זה רצונך. ולדעתי לפי המצב בו אתה נמצא, בכנות, פשוט אינך יכול לשרת, בטח שלא כרגע, במסגרת צבאית.

בהצלחה ורק טוב שיהיה לך Wolfcub38788.9703009259

#118288 הגב
    Anonymous
    חבר

yoss45, יש לך אפשרות כיום לחזור אל אותם פסיכולוגים שהיית אצלהם ולהוציא מהם המצלצות? כי אם תספר שהיית אצל פסיכיאטר לפני השירות, מה שהקב"ן יגיד לך זה לחזור אליו עם רישומים מאותו פסיכיאטר שהיית אצלו, עדיף עוד לפגישה הראשונה להגיע עם החומר הזה ולחסוך זמן.

#118294 הגב
    Anonymous
    חבר

ליאור – אתה שוכח שהבחור מבחינה בריאותית נמצא באחריות הצבא, ולכן הקב"ן לא יכול להגיד לו להביא המלצות מפסיכולוגים אזרחיים. כמובן שהמלצות כאלה רק יעזרו, אבל זה לא שהוא יהיה חייב להביא אותן.וליוס עצמו:כדאי שתיקח בחשבון שני דברים. דבר ראשון, לאחרונה קורה הרבה פעמים שקב"ן בפגישה אתך יגיד לך, ישירות או ברמז, שהוא לא מאמין לך. אל תיבהל. זה רק תכסיס. אם אתה מגיב בפחד, אם אתה נבהל, עושה משהו מהיר, אז הקב"ן מבין מזה שאתה עובד עליו או משהו. אם אתה לא קופץ, ולא נבהל, אלא ממשיך כמו קודם, אז הקב"ן אולי לא יגיד לך את זה, אבל יקדם את עניינך הלאה, לכיוון הפטור.דבר שני, יש כאן גם אלמנט של מזל. רוב הסיכויים שהקב"ן והפסיכיאטר הצבאי יראו באיזה מצב אתה נמצא וישחררו אותך, אבל לפעמים אתה יכול ליפול על קב"ן (או על פסיכיאטר צבאי), אטום לגמרי. שמענו על פסיכיאטר אחד שפשוט מסלק אנשים מהמשרד שלו בצעקות, בלי לשמוע אותם, ועל עוד אחד שמספר שהוא נותן הוראה שלא תוכל לפנות יותר לקב"ן, או שהוא הפסיכיאטר היחיד שתוכל להגיע אליו אי פעם בעתיד, או עוד איזושהי שטות בסגנון (הוא סתם משקר, כמובן. אי אפשר לתת הוראה כזו. ויש עוד המון פסיכיאטרים בצבא).אם חס וחלילה דבר כזה קורה לך – הכי חשוב זה לא להתייאש. פשוט תפנה שוב לקב"ן, ותסביר שהמצב החמיר. מה שלא מצליח בפעם הראשונה, דווקא מצליח בקלות בפעם השנייה.בהצלחה,סרגיי.

#118299 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה על התגובות, אני ממש פוחד פחד מוות…yoss4538805.1484837963

#118300 הגב
    Anonymous
    חבר

איפה הקב"ן שלך נמצא? אם הוא בצריפין אני יכול להמליץ על המשחרר הראשי שם.
    והאל"מ ההוא עוד מעט יהיה שווה לחרא שתוכל לגרד מהנעל שלך, זה מזכיר לי שנשפטתי, אחרי שכבר היה לי 21, על 10 יום נפקדות + סרוב פקודה כשיש לי 14 כלא על תנאי על הנפקדות, קיבלתי סך הכל על שניהם 220 שקל קנס, שזה אומר שגם אם לא הולך לך אצל הקב"ן אתה לא חייב לחזור יש לבסיס, אני ברגע שהחלטתי להשתחרר הוצאתי את עצמי לחפש"ש ומהבית טיפלתי בהכל. 

#118304 הגב
    Anonymous
    חבר

שאלה אחרונה אני חושב, אם אני אגיד לקב"ן שיש לי מחשבות אובדניות, הוא יוכל לאשפז אותי??

#118305 הגב
    Anonymous
    חבר

אם הוא ישמע ממך על נטיות אובדניות זה מאוד יגדיל את הסיכוי להשתחרר. לגבי אשפוזים בכפיה, כמעט ולא קרו מקרים כאלה, תראה, בין ההמלצה של הפסיכיאטר לשחרר עד לועדה והשחרור עצמו יש איזה כמה ימים שבהם יש ג' בד"כ, בימים האלה אתה עדיין תחת האחריות של צה"ל אם קורה לך משהו. מאשפזים בכפיה שהפסיכיאטר חושב שאפילו אם הוא ימליץ לשחרר אותך אתה לא תשרוד את הימים האלה ותתאבד, בד"כ מעדיפים פשוט לשחרר וזהו.
     ליאור38789.8751967593

#118306 הגב
    Anonymous
    חבר

אם הוא יחשוב שברגע שאתה יוצא לו מהמשרד אתה הולך והורג את עצמך אז הוא יכול בעיקרון אבל כמעט וזה לא קורה שהם דורשים אשפוז.
     למרות שבמצבך שאתה יודע שיש מצב שזה יקרה ותהרוג את עצמך אז אני במקומך הייתי דורש לתרופות נגד דיכאון או אפילו אשפוז(אני לא אומר שאשפוז זה מומלץ אבל שהחיים שלך בסכנה צריך לעשות הכל כדי להציל אותם)
    ואמרת לי אתמול שאתה הולך היום לפסיכיאטר, נו הלכת? קיבלת תרופות? מה הרושם שהוא קיבל ממך?

#118307 הגב
    Anonymous
    חבר

אני רוצה לתקן את מה שבן אמר.
    אל תתחיל איתם שום טיפול ושום תרופות ושום כדורים. בן אל תמליץ לאנשים לבקש דברים כאלה. תשתחרר קודם כל, צבא זה גם ככה לא מקום שישמח לפתור לך בעיות רפואיות, שרותי הרפואה זה לא הצד החזק שלהם.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 39 סה״כ)
מענה ל־עזרה דחופה! :(
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו