:(

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 21 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #99624 הגב
    Anonymous
    חבר

אני אמורה להתגייס עוד פחות מחודש..הייתי כבר אצל קב"ן אבל זה לא עזר.
    ניסיתי לקבוע עוד תור אצל ק"בן אבל אמרו לי שאני יכולה לקבוע תור רק בהמלצת "גורם מטפל"..שכמובן אין לי
    לפי מה שהבנתי,אם אני רוצה לצאת מטעמי דת,אני צריכה להצהיר על היותי דתייה 90 עד 90 יום ממועד הגיוס..אז גם זה כבר לא רלוונטי
    איזו עוד אופציה יש לי?

#118158 הגב
    Anonymous
    חבר

לדחות את הגיוס קודם כל. לבקש מחברה לשלוח להם מכתב היא פוחדת שתעשי לעצמך משהו, זה כבר יסדר את התור לקב"ן.

#118161 הגב
    Anonymous
    חבר

דחיתי את הגיוס כבר פעם אחת..ובנוסף לזה דחו לי אותו שוב

#118197 הגב
    Anonymous
    חבר

יש אפשרות ליצור קשר דרך הטלפון עם מישהו מהפורום שמתמצא בתהליך של יציאה מהצבא על פרופיל 21 ?

#118198 הגב
    Anonymous
    חבר

אני יצאתי אחרי שכבר הייתי חייל אז אני לא כל כך יודע איך זה עובד אצל מל"שבים, בגדול את בת, ככה שמראש יותר קל לך לצאת, היית כבר אצל קב"ן, אם תלכי שוב יש כבר סיכוי די טוב שהוא ישחרר אותך. הם לא נותנים לך לקבוע תור? אם כן, את תמיד יכול לבקש מחברה טובה או ממשהו אחר להתקשר ללשכת גיוס ולספר שהוא מודאג מאוד מהמצב שלך ושאת כבר מתחילה לדבר על לפגוע בעצמך.

#118199 הגב
    Anonymous
    חבר

יעל ,מה האייסיקיו שלך/אימייל שלך?

#118200 הגב
    Anonymous
    חבר

348303242

#118203 הגב
    Anonymous
    חבר

אוקע, בטח לא התנהגת נכון אצל הקב"ן.. תיקראי המדריך של טרגט21 (יש לינק בהודעת הפתיחה), כדי לקבוע עוד תור לקב"ן רצוי שאמא שלך תתקשר ללשכת הגיוס ותדרוש מהם לתת לך לראות קב"ן בגלל שהיא מודאגת מאוד לגבי המצב הנפשי שלך, וחוששת מאוד שגיוס יכול להשפיע עלי לרעה..
    בהצלחה!

#118205 הגב
    Anonymous
    חבר

הי,מה לגבי ליצור קשר עם גורם מטפל ולקבל חוות דעת? זה בהחלט יכול לעזור. אפשר לפנות לפסיכולוג או פסיכיאטר דרך קופת החולים, ולהתלונן על אותה המצוקה עצמה שעליה תתלונני לקב"ן. כפי שנאמר כאן כבר, יש הרבה פרטים לגבי העניין אצל טרגט21 ובהודעות הפתיחה של הפורום (שיש מהן לינקים לטרגט21).חוץ מזה, במקרה של לחץ זמן קיצוני, תמיד אפשר לפנות לחדר מיון סמוך ליום הגיוס, ולהתלונן על מצוקה נפשית שם. גם זה גורם מטפל. אם את מגיעה למצב כזה – תישארי בקשר, כי המצב נעשה יותר עדין. נעבור על הפרטים בהמשך.בהצלחה,סרגיי.

#118214 הגב
    Anonymous
    חבר

קודם כל,תודה על התגובות.
    העניין הוא שאני חושבת שכן התנהגתי נכון אצל הקב"ן..הגעתי אליו אחרי יומיים רצופים שלא ישנתי..הייתי לגמרי חיוורת ופשוט ניראתי זוועה,כאילו אני עומדת להתעלף כל רגע..אבל הוא בקושי הסתכל עלי פעם אחת. הוא לא קרא את התיק שלי ואת המכתב של שני דפי פוליו שביקשו ממני לכתוב בלשכת גיוס על הסיבה שאני לא חושבת שאני כשירה להתגייס.        &nbs p;  הוא שאל אותי אולי 3 שאלות,שגימגמתי לו עליהן חצי תשובות, ואמר לי לחכות בחוץ.איזו חיילת יצאה ואמרה לי שהפסיכיאטר (הוא היה פסיכיאטר..) החליט שאני מתגייסת במועד גיוס שנקבע לי..אז התפרצתי פשוט למשרד שלו ואמרתי לו שאני לא מבינה איך זה ייתכן שאני אמורה להתגייס בעוד כמה שבועות כשאני במצב שאני לא אוכלת או ישנה,אז הוא פשוט אמר לי שכדי לי לדחות את הגיוס..וזה מה שעשיתי בסופו של דבר..וגם בזה התהליך לא היה פשוט.
    בקיצור בשורה התחתונה אני לא חושבת שיש משהו שאני יכולה להגיד או לעשות אצל קב"ן שישנה משהו..
    יכול להיות שמצאתי פסיכולוג שאני אוכל לשלם לו בעד שירשום לי מכתב שהוא טיפל בי והוא לא ממליץ שיגייסו אותי..בתקווה שזה אולי יעזור,כי זה גם הולך לעלות לי לא מעט..
    ובקשר לשתי עצות של  לבקש מחברה שתתקשר אליהם ותגיד שהיא מודאגת ולפנות לחדר מיון,אני פשוט לא מסוגלת לעשות את זה

#118215 הגב
    Anonymous
    חבר

הי,"בקיצור בשורה התחתונה אני לא חושבת שיש משהו שאני יכולה להגיד או לעשות אצל קב"ן שישנה משהו" – הוי, כמה שאת טועה!!!תראי, אמנם נפלת על אחד הפסיכיאטרים המניאקים של הצבא (לא נורא. רובם לא כאלה, כך שבפעם הבאה יש לך הרבה יותר סיכוי). אבל מצדך, עשית כמה טעויות מאוד בסיסיות (ואם היית קוראת את המידע שאליו הפנינו אותך, זה היה מתברר לך).מה פתאום את כותבת מכתב בן שלושה עמודים שמסביר למה את לא צריכה להתגייס? מה פתאום את מתפרצת על הקב"ן? בשני המקרים, עצם זה שעשית את זה מעיד עליך שאת כשירה לשירות צבאי. בכלל, המחשבה שאת אמורה לשכנע את הקב"ן ולהסביר לו למה את לא אמורה להתגייס היא שגיאה נפוצה. את לא אמורה לשכנע אותו, ואת גם לא אמורה לנסות לשכנע אותו. כל ניסיון כזה יזיק לך הרבה יותר ממה שיועיל. הוא בעצמו צריך להשתכנע שאת לא כשירה לגיוס, ואת זה הוא לא יעשה כי תגידי לו שאת לא כשירה. את זה הוא יעשה אם הוא יראה שאת סובלת מבעיה נפשית שמצדיקה פטור.מהבחינה הזו, זה שעברת תקופה שבה לא אכלת ולא ישנת כמו שצריך (ומשום מה יש לי הרגשה, מהצורה שבה את כותבת, שעוד לא עברת את התקופה הזו) אומר שכנראה יש או היה לך דיכאון קליני. זה בהחלט מצב שמצדיק פטור משירות צבאי. כאמור, כדאי לך לקרוא את טרגט21, ולשים לב לתיאור של מצבי דיכאון שמופיע שם. האם זה נראה לך מוכר?עכשיו, מה שאת צריכה לעשות זה לפנות לכל גורם טיפולי אזרחי – פסיכולוג זה טוב. גם פסיכיאטר זה טוב. גם חדר מיון של בית חולים רגיל זה טוב. אפשר דרך קופת החולים (זה חוסך הרבה כסף). בפני הגורם המטפל את צריכה לחשוף את המצוקה שבאמת קיימת (ושגם באמת מורגשת מאיך שאת כותבת כאן). כן להזכיר את זה שאת לא אוכלת ולא ישנה. גם להזכיר דברים נוספים. כל זה בכלל לא חייב להיות קשור לגיוס המתקרב (למרות שנראה לי שבמקרה שלך יש קשר). מי שלא תפני אליו, אם הוא לא פסיכיאטר צבאי מניאק, יוכל להעיד שאכן יש בעיה, ולכתוב חוות-דעת בהתאם. עם חוות הדעת הזו את מגיעה ללשכת הגיוס, ושם כבר יקבעו לך עוד תור לקב"ן (ואם הם יתחילו למשוך את הזמן עד לתאריך הגיוס – תפני אלינו שוב. יש כל מיני דרכים להתמודד עם מצבים כאלה, שנתייחס אליהם אם זה ייעשה רלוונטי).חוץ מזה, אני לא מבין מה הבעיה עם לפנות לחדר מיון. למה לקב"ן כן ולחדר מיון לא? ניחא. פסיכולוג זה עוד יותר טוב.בהצלחה,סרגיי.

#118217 הגב
    Anonymous
    חבר

איך אני מגיעה לפסיכולוג דרך הקופת חולים בדיוק..אני פשוט מבקשת מהרופא משפחה שלי לפגוש אותו?

#118219 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא חושב שלקופות חולים יש פסיכולוגים(למכבי שאני חבר אצלהם אין) אבל כן יש פסיכיאטר ולדעתי זה גם יותר מהר..
    בדרך כלל מקבלים מהקופה שאתה חבר בה ספר עם כל הרופאים במדינה שעובדים איתם וזה מחולק לפי תחומים פשוט תחפשי פסיכולוגיה או פסיכיאטריה תראי איזה ד"ר הכי קרוב לך לבית ותתקשרי או שאימא שלך (יותר טוב ויותר אמין) ותקבעו תור
    את לא צריכה את הרופא משפחה בשביל לקבוע תור אצל רופא אחר

#118222 הגב
    Anonymous
    חבר

אבל בכל אופן אני אצטרך לשלם לו,לא?

#118223 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote יעל:

אבל בכל אופן אני אצטרך לשלם לו,לא?

כמובן אבל פחות.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 21 סה״כ)
מענה ל־:(
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו