מיועד לקרבי, אני לא מתאים לשם. הצבא סיבך אותי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

מאוכזב2
יצירת קשר:

מיועד לקרבי, אני לא מתאים לשם. הצבא סיבך אותי

הודעהעל ידי מאוכזב2 » 09 ינואר 2014 03:14

קצת רקע- במשך שנה התמיינתי למודיעין, עברתי המון מבחנים וראיונות וגם חתמתי קבע, הייתי מועמד ריאלי (=מתקבל בטוח). לפני הגיוס הייתה בעיה עם היחידה שלי והזיזו אותי לאחת אחרת, בה שמו אותי כמועמד על תנאי (לא בטוח שתתקבל, נסחוב אותך עוד חצי שנה סתם). לבסוף, הודיעו לי שאין מקום ביחידה, ואני חוזר למיטב. אציין כי בחתימת הקבע נאמר לכל הנוכחים וגם להורים שמי שלא יתקבל- יושם במקום אחר במודיעין, היות והם מודעים ליכולות של מי שהצליח להגיע לכנס החתימה. לאחר עשרות פקסים למודיעין ומיטב, כמובן שדבר לא קרה.
הפרופיל שלי קרבי, פחות מ 82, אך אמרו לי שהוא לא 72 (אין לי מושג איזה מספר). יש לי נתונים גבוהים, בנוסף לפסיכומטרי מעל 700. אני בן 18 וחצי ואני יושב בבית מאז יולי!! (עשיתי פסיכומטרי במשך חודשיים וקצת, אבל עדיין, הצבא פשוט מושך ומושך אותי, החיים שלי מתבזבזים. כמי שבא ממשפחה רצינית, לאחר הצבא אין ספק שאלך ללמוד באוניברסיטה. העובדה שאני אתחיל את הצבא בגיל כל כך מאוחר, מאוד תפגע בי, כי התואר לוקח עוד 4 שנים מחיי.)
-משהו חשוב שנזכרתי בו עכשיו- עוד בצו ראשון, בריאיון האישי, באתי בגישה של מוח או כלא. המראיינת רצה איתי עם שאלות של "האם תלך לכלא אם ישבצו אותך בקרבי" ואני עניתי שכן ושאעשה מה שצריך. הבהרתי שאני רוצה לתרום, אך בקרבי אני אפגע מאוד ולא אוכל לתפקד, ולכן לצבא לא יהיה ערך בי.. בכל מקרה חוץ מזה שירדה לי נקודה אחת בקבא, שלחו אותי לקבן.
באותו הזמן, לא ייחסתי לכך מנוף להשגת הפרופיל הרצוי והשיבוץ, והתנהגתי כרגיל, ללא בעיה מיוחדת. כשנשאלתי אם היו לי מחשבות אובדניות, עניתי בחיוב (מה שנכון). הריאיון עם הקבן היה בערך כמו הריאיון האישי- לספר על עצמי וזהו פחות או יותר, והצגתי את עצמי כנורמלי לחלוטין. (אולי העובדה שכבר הייתי אצל הקבן תעזור לי?)

בקיצור, הגיוס שלי כרגע לקרבי במרץ. אין ספק שאין לי מקום בקרבי. לא מבחינה פיזית, לא מבחינה נפשית, ולא מבחינת הסביבה שאיתי (מי שמבין מבין, מי שלא, כנראה יגיד שאני אפס או משהו בסגנון).
אין לי איך להוריד פרופיל כרגע תוך חודשיים, אני גם לא יודע בדיוק איך, וגם אם כן, כשאני מסתכל על תפקיד החלום- קירייה 8 בבוקר עד 3, אני רק רואה בזבוז זמן ואי ניצול החיים. מצד שני, אני לא בטוח לגבי צעד דרסטי כמו יציאה מהצבא, מה גם שההורים שלי מאוד נגד זה (הם כן בעד הורדת הפרופיל ועשיית קטע נפשי וכל מה שצריך).

הסתכלתי לא מעט בנושאים הקשורים לקבן, אך כמעט בכולם מתואר המצב של בן אדם די מטומטם, שעונה תשובות כמו "מה אכפת לי", "אני במילא אכזבה". במצב שלי, אני לא רואה איך אוכל לשחק ככה מול הקבן, הם מודעים לכך שעברתי המון מבחנים והצטיינתי, העובדה שיש לי 40 יחידות לימוד (במקצועות ריאליים), בא מרקע חזק עם הורים רציניים...

הישיבה בבית במשך המון זמן משפיעה, למרות שאני חזק מנטלית (האמת היא שהייתי בחול, וגם עד תחילת הסתיו הייתי הולך עם חברים לים כ-3 פעמים בשבוע. אבל במשך 3 החודשים האחרונים, ואולי קצת יותר, חוץ ממפגש שבועי של סרט/מסעדה וקצת דיבורים אני לא יוצא מהבית. אין לי לאן.) ניסיתי למצוא עבודה, אך למרות שכולם הבטיחו שיתקשרו אליי, ולמרות שאמרתי לכולם שיש לי שבעה חודשים לגיוס, אף אחד לא חזר אליי. (אולי כי אני נראה קטן, מאוד צעיר, (לא שיש לי בעיה עם זה , אבל אפשר להגיד שאני נראה בן 14 ובגלל זה גם אין לי מקום בקרבי).
אני לא יודע אם אני נמצא בדיכאון, אבל אחרי שנתנו לי תשובה סופית שלא התקבלתי למסלול במודיעין (כן התקבלתי אבל אין להם מקום), אני מרגיש הרבה יותר רע. כבר שיחקתי בכל מחשקי המחשב האפשריים, ראיתי את כל הסדרות שאני רוצה לראות, אין לי כבר מה לעשות עם עצמי. אני נמצא בחדר רוב שעות היום, כשאני עם ההורים הם רוב הזמן צועקים, על זה שאני בטלן או סתם צועקים כי הם עצבניים, ולכן אני כמעט כל הזמן בחדר. כמו שאפשר לראות מהזמן של ההודעה, הפכתי את היום והלילה. בלילה יש שקט, לא מפריעים לי, יש לי זמן לחשוב.
שחכתי להגיד- המפגש עם החברים הוא כרגע אחת לשבוע בגלל שכולם כבר התגייסו. חלק לעתודה, חלק לתקשוב, למודיעין. גם חבר שרק מלאו לו 18 כבר גויס, ואני בן 18 וחצי ועדיין מבזבז את הזמן שלי.

השורה התחתונה - אני לא יודע מה לעשות. אני לא אוכל להיות יום אחד בקרבי, ולא בגלל שאני לא "רוצה", אלא פשוט לא יכול. נמאס לי לשבת בבית, וכשנשארו לי עוד חודשיים לפחות, אני לא יודע מה לעשות עם עצמי, נגמרו לי כל האפשרויות.
איך אני יוצא מהברוך הזה? אני מבין שאני צריך לשחק על הקטע הנפשי, השאלה היא איך אני ניגש אליו? ללכת מיד לפסיכיאטר פרטי? לבקש עוד תור לקבן? מה להגיד לקבן? מה לעשות ביום הגיוס? האם להיות בדיכאון כבר מהרגע הראשון, במשך כל שרשרת החיול, או דווקא לתת את המקסימום כדי להשפיע על קצין המיון שאולי יתחשב בי ובנתונים שלי, ורק אם לא ללכת לקבן? לסרב לעלות על האוטובוס זה ברור לי, אבל בכלא, אני אצא מצולק נפשית מהחוויה הזאת..

תודה למי שקרא את החפירה שלי, אשמח אם תעזרו.
(לקח לי המון זמן לכתוב את התגובה, אפילו המערכת עשתה לי TIMEOUT, אני מופנם ושקט, בהחלט יש ארועים בעבר שאוכל להשתמש בהלך הרוח שבהם על מנת להשפיע על הקבן, אבל אני פשוט לא יודע איך.)

*אם היו מקבלים אותי לקבע , הייתי שמח מאוד ללכת והייתי עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר, ויש לי מה להציע. להגיע מהמקום הכי גבוה במודיעין למקום הכי נמוך במיטב- זה יותר מדי בשבילי.
אורח

Re: מיועד לקרבי, אני לא מתאים לשם. הצבא סיבך אותי

הודעהעל ידי אורח » 09 ינואר 2014 11:49

תחליט מה אתה רוצה לעשות יומיות מ8 עד 5 בקריה 3 שנים.
או לצאת ולהתחיל לחיות. בהצלחה.
SeruvDotCom

הודעהעל ידי SeruvDotCom » 09 ינואר 2014 12:08

אתה שחצן ויהיר, וללא ספק לא חכם כמו שאתה חושב.

1. למה אתה רוצה להיות במודיעין? כדי שתוכל לרגל אחרי שכניך וחבריך? כדי שתוכל לחלום שאתה גיבור? כדי שתוכל להרשים?

2. "הסתכלתי לא מעט בנושאים הקשורים לקבן, אך כמעט בכולם מתואר המצב של בן אדם די מטומטם, שעונה תשובות כמו "מה אכפת לי", "אני במילא אכזבה". במצב שלי, אני לא רואה איך אוכל לשחק ככה מול הקבן, הם מודעים לכך שעברתי המון מבחנים והצטיינתי, העובדה שיש לי 40 יחידות לימוד (במקצועות ריאליים), בא מרקע חזק עם הורים רציניים..."

---> מה אתה מבין מהחיים שלך? אלו אינן תשובות של מטומטם אלא של בן אדם בדיכאון. איינשטיין או אידיוט, ככה דיכאוניים מדברים. אם לא היית כל כך יהיר, היית לומד קצת על דיכאון ומבין משהו על מה הקב"ן מחפש. אתה חושב שהקב"ן יחשוב "הוא חכם מדי מכדי לדבר כך"? תחשוב שוב.

3. צא מהקטע שכל העולם צריך להתרשם מכמה חכם אתה. צא מהקטע שעוד מעט מישהו יבין שאתה ריצ'ארד פיינמן העתידי וישלח אתך לכור בדימונה או לאיזו יחידת מחשבים סופר סודית. אתה הולך לזחול על קוצים, וכדאי שתתחיל לעשות משהו בנדון מיד.

היית אומר לך להסתכל באתר שלנו וללמוד משהו, אבל נראה שאתה כבר יודע הכל.
נערך לאחרונה על ידי SeruvDotCom ב 09 ינואר 2014 19:55, נערך פעם 1 בסך הכל.
http://www.seruv.com/blog
כי הגיוס הוא עבדות!
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 09 ינואר 2014 14:58

כן אתה באמת קצת מתנשא, מה הקשר לתואר ולזה שאתה בן אדם איכותי ושטויות כאלה..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2014 05:32

SeruvDotCom כתב:אתה שחצן ויהיר, וללא ספק לא חכם כמו שאתה חושב.

1. למה אתה רוצה להיות במודיעין? כדי שתוכל לרגל אחרי שכניך וחבריך? כדי שתוכל לחלום שאתה גיבור? כדי שתוכל להרשים?
מה לגבי תכנות וצבירת ניסיון/קשרים? התקבלות למסלול נחשב במודיעין יכולה לעזור לו מאוד באזרחות ולא נשמע ממה שהוא אומר פה שהיו מקבלים אותו למודיעין מעפן...
זה לא לעניין לשאול למה הוא רוצה להיות במודיעין ואני בטוח שאם הוא רצה לחתום קבע יש לו הרבה שיקולים משלו.

2. "הסתכלתי לא מעט בנושאים הקשורים לקבן, אך כמעט בכולם מתואר המצב של בן אדם די מטומטם, שעונה תשובות כמו "מה אכפת לי", "אני במילא אכזבה". במצב שלי, אני לא רואה איך אוכל לשחק ככה מול הקבן, הם מודעים לכך שעברתי המון מבחנים והצטיינתי, העובדה שיש לי 40 יחידות לימוד (במקצועות ריאליים), בא מרקע חזק עם הורים רציניים..."

---> מה אתה מבין מהחיים שלך? אלו אינן תשובות של מטומטם אלא של בן אדם בדיכאון. איינשטיין או אידיוט, ככה דיכאוניים מדברים. אם לא היית כל כך יהיר, היית לומד קצת על דיכאון ומבין משהו על מה הקב"ן מחפש. אתה חושב שהקב"ן יחשוב "הוא חכם מדי מכדי לדבר כך"? תחשוב שוב.
רואים שהבנאדם לא פסיכולוג... העניינים שהוא פירט פה לא באים בשביל להתרברב כלפי ה30 אנשים שיקראו את הפוסט אלא כדי להסביר את המצב שלו שבו הוא היה מיועד ליחידה חשובה (לא יקבלו מישהו בעל סיכוי לדיכאון) ובלה בלה בלה ולפתע הוא יורד ל"רמה של משתמט"... הוא רוצה לדעת מה צריך לעשות כדי להגיע ממצב שהצבא מחפש אותך בנרות למצב שהצבא לא ירצה אותך.

3. צא מהקטע שכל העולם צריך להתרשם מכמה חכם אתה. צא מהקטע שעוד מעט מישהו יבין שאתה ריצ'ארד פיינמן העתידי וישלח אתך לכור בדימונה או לאיזו יחידת מחשבים סופר סודית. אתה הולך לזחול על קוצים, וכדאי שתתחיל לעשות משהו בנדון מיד.

היית אומר לך להסתכל באתר שלנו וללמוד משהו, אבל נראה שאתה כבר יודע הכל.

אני גם בטוח שהוא קרא יחסית הרבה לפני שהגיע לפה לבקש עזרה ומזה קיבל את הרעיון שמי שהולך לקב"ן עדיף לבוא עם קבא נמוך ורקע נמוך. פשוט תקרא את השורה התחתונה שלו.

עד כה לא עזרתם בכלל לבנאדם שבא ופירט את המצב שלו יחסית טוב.

עצתי אליך OP זה לשקול טוב טוב כרגע מה אתה רוצה לעשות-
1) להיות ג'ובניק ולשרת כביכול בתנאים קלים ו"להעביר" את ה3 שנים האלה
2) לנסות לצאת - פה אני פחות יכול לייעץ לך על הדרכים כי בעצמי לא יצאתי

נימה אישית:
בסופו של דבר "זרמתי" לתוך השירות הצבאי בידיעה שאני ממש לא רוצה לשרת אבל אני מאוד לא אסרטיבי והחברים גם התגייסו ובמילא לא היה לי מה לעשות עם עצמי....
אני מאוד מצטער על כך שלא ניסיתי לצאת מהצבא לפני הגיוס.
SeruvDotCom

הודעהעל ידי SeruvDotCom » 10 ינואר 2014 10:48

זה תמיד לגיטימי לשאול אדם למה הוא רוצה להצטרף לצבא, כמו שזה היה לגיטימי לשאול אדם למה רצה להצטרף לשטאזי.

אף אחד פה לא עזר לו כי רואים שזה אדם יהיר, שחצן, מתנשא ומאוס. מישהו שבא לבקש עזרה ובאותה עת מזכיר לך כמה הוא טוב ועדיף עלייך. הוא בא מ"משפחה רצינית"? שהיא תעזור לו!
כי הגיוס הוא עבדות!
katya

הודעהעל ידי katya » 10 ינואר 2014 12:28

כאן זה פורום "תמיכה לסרבנים ונמנעים" לא פורום "תמיכה לשמאלנים ופציפיסטים"
עוזרים כאן למלשב"ים להימנע מגיוס בלי קשר לדעות הפוליטיות שלהם או למה שהם
Malsabnik
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Malsabnik » 10 ינואר 2014 16:08

SeruvDotCom כתב:זה תמיד לגיטימי לשאול אדם למה הוא רוצה להצטרף לצבא, כמו שזה היה לגיטימי לשאול אדם למה רצה להצטרף לשטאזי.

אף אחד פה לא עזר לו כי רואים שזה אדם יהיר, שחצן, מתנשא ומאוס. מישהו שבא לבקש עזרה ובאותה עת מזכיר לך כמה הוא טוב ועדיף עלייך. הוא בא מ"משפחה רצינית"? שהיא תעזור לו!

האמת שאני חייב להסכים איתך, הבן אדם נשמע כמו בחור יהיר ומפונק בעל דרישות גבוהות ממערכת כל כך אטומה.
הדרך להשיג את מה שאתה רוצה דורשת מאמץ ונשמע כיאלו אתה לא מוכן לשתף פעולה בדרך בה האתר מייעץ, פשוט תפעל עם טרגט 21 ואם תשחק מספיק טוב תשיג תיומיות שלך. אני חייב לציין שגם אני חשבתי שיומיות זה דבר שהוא נסבל אבל כשנכנסתי למערכת הזאתי הבנתי כמה האנשים שם אטומים שבאמת לא שווה להשקיע גם את ה 8 שעות האלה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2014 18:18

אתה נשמע אדם מאוד שחצן ומפונק. כדאי שלא תתנהג ככה בצבא כי אתה תמצא את עצמך צרה מאוד בלי חברים. אנשים שונאים טיפוסים כמוך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2014 04:47

הבחור קצת מתנשא אבל אין ספק שהוא חכם מ-90% מהילדים בגילו, עובדה שיש לו ציונים טובים, עובדה שהוא בא לפה הרבה לפני הגיוס שלו ופועל במקום לשבת כמו כבשים ולחכות לגיוס עד שאתם טובעים בחרא כדי להתחיל לפעול (תכלס 90% מה"עוזרים" בפורום הזה הם ילדים טמבלים שכאלה שהכניסו אותם לצבא וסבלו כדי לצאת) ...

איך הפתגם אומר?? חכם לא מכניס את עצמו לבור שהטיפש מנסה לצאת ממנו.....

אז יאללה יאללה תירגעו עם רגשי הנחיתות שלכם...

ולפותח השרשור:
בפורום יש הרבה מידע על הכל, תעשה חיפוש, אבל לפני הכל תחליט בדיוק מה אתה רוצה לעשות כי כשאתה מתנדנד אתה זורם עם הזרם לאסלה הירוקה.
katya

הודעהעל ידי katya » 11 ינואר 2014 11:16

אורח כתב:הבחור קצת מתנשא אבל אין ספק שהוא חכם מ-90% מהילדים בגילו, עובדה שיש לו ציונים טובים, עובדה שהוא בא לפה הרבה לפני הגיוס שלו ופועל במקום לשבת כמו כבשים ולחכות לגיוס עד שאתם טובעים בחרא כדי להתחיל לפעול (תכלס 90% מה"עוזרים" בפורום הזה הם ילדים טמבלים שכאלה שהכניסו אותם לצבא וסבלו כדי לצאת) ...

איך הפתגם אומר?? חכם לא מכניס את עצמו לבור שהטיפש מנסה לצאת ממנו.....

אז יאללה יאללה תירגעו עם רגשי הנחיתות שלכם...

ולפותח השרשור:
בפורום יש הרבה מידע על הכל, תעשה חיפוש, אבל לפני הכל תחליט בדיוק מה אתה רוצה לעשות כי כשאתה מתנדנד אתה זורם עם הזרם לאסלה הירוקה.

אל תכליל אני מגיל 12 יודעת שצבא זה חרא :)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2014 12:47

לפניך שני תהליכים שונים- האחד של שינוי תפקיד ויציאה מקרבי, והשני של היציאה מהצבא.
זו החלטה שעליך לקבל עבור עצמך, וזו לא החלטה קלה בכלל עבור מי שגדל בתוך חברה מיליטריסטית.
ההמלצה שלי תהיה קודם כל להחליט מה אתה רוצה ואז לכוון את המעשים שלך בהתאם.
אותם סיבות שבגללם אתה חושב שהכלא יצלק אותך נפשית הן הסיבות שצבא בכללותו יצלק אותך, אותם קשיים שאתה חווה עכשיו בבית הם קשיים לגיטימיים שכל הנושא מעורר בך: תשנה את הפרדיגמה מ"לעשות הצגות" ללכת לקב"ן/פסיכיאטר/פסכולוג (בין אם לחוות דעת חיצונית או לבקשת שחרור) ולשתף בקשיים ומצוקות אמיתיים שאתה יכול להתחבר אליהם. לכולנו בחיים יש תקופות קלות פחות, לבקש עזרה בהן זה בסיסי. באיזו דרך שתבחר אתה צריך לוותר על ההתנשאות, כמו שכתבו לך כאן, אנשים מאוד מתגוננים כי מה שכתבת פוגע להם בנקודות אישיות. בכל אופן, גם אם עברת מיונים רבים זה לא מונע ממך לקבל פטור- אתה פשוט צריך חוות דעת טובה והסבר שלמרות שהקושי בא והולך בחיים שלך, בתקופת המיונים היית בתקופה טובה יותר ומאוד רצית להתקבל אז לא שיתפת אבל עכשיו אתה מבין שאם לא תצא אתה תסבול הרבה יותר כי אתה לא יכול לדמיין אפילו יום אחד ככה ואתה חייב להישאר לקבל טיפול בבית.
SeruvDotCom

הודעהעל ידי SeruvDotCom » 11 ינואר 2014 13:06

למען האמת, ואני אומרת את זה ברצינות ובלי כל סרקזם, במקרה הספציפי הזה אולי עדיף שילך לכיוון של הפרעת אישיות כגון נרקיסיזם, אנטי-חברתיות, או משהו אחר מאשכול ב' של הפרעות אישיות. תמיד עדיף לשחק על משהו שקרוב אליך מאשר על משהו שרחוק וזר. הפרעות אישיות הן קשות יותר למכירה מאשר דיכאון, אבל מצד שני רוב מי שהקב"ן רואה זה דיכאוניים ויכול להיות קל יותר להציג משהו קצת שונה וחריג.
http://www.seruv.com/anti-social-behavior-a
http://www.seruv.com/anti-social-behavior-b
כי הגיוס הוא עבדות!
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 11 ינואר 2014 14:15

אני חושב גם שהקבן לא יוריד לו שום פרופיל, בטח בשיחה עם הקבן הוא יהיה פלצן וידבר כמו ילד כזה מעצבן ומתנשא ואז הקבן יבין שהכל בסדר איתו והוא "איכותי ממשפחה טובה"
בקיצור תגיד מה אתה רוצה ונעזור לך אבל תרגע קצת
משה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי משה » 11 ינואר 2014 21:22

מאוכזב2 כתב:השורה התחתונה - אני לא יודע מה לעשות. אני לא אוכל להיות יום אחד בקרבי, ולא בגלל שאני לא "רוצה", אלא פשוט לא יכול. נמאס לי לשבת בבית, וכשנשארו לי עוד חודשיים לפחות, אני לא יודע מה לעשות עם עצמי, נגמרו לי כל האפשרויות.
איך אני יוצא מהברוך הזה? אני מבין שאני צריך לשחק על הקטע הנפשי, השאלה היא איך אני ניגש אליו? ללכת מיד לפסיכיאטר פרטי? לבקש עוד תור לקבן? מה להגיד לקבן? מה לעשות ביום הגיוס? האם להיות בדיכאון כבר מהרגע הראשון, במשך כל שרשרת החיול, או דווקא לתת את המקסימום כדי להשפיע על קצין המיון שאולי יתחשב בי ובנתונים שלי, ורק אם לא ללכת לקבן? לסרב לעלות על האוטובוס זה ברור לי, אבל בכלא, אני אצא מצולק נפשית מהחוויה הזאת..

קודם כול אתה צריך להיות סגור על עצמך, אתה בצומת עם שתי דרכים שלא נפגשות:1. לשרת בצבא 2. לא לשרת בצבא.
אתה צריך להחליט מה אתה בוחר, כי אין דרך באמצע, אי אפשר "ללכת עם והלרגיש בלי". אם החלטת שאתה רוצה לצאת-אז אין טעם להתחנן לקצין מיון שאולי תתגייס אם "יעשו טובה" וייתנו לך ג'וב טוב. אתה צריך להיות שלם עם החלטה זאת.
תשובות:תקבע תור לפסיכיאטר שעובד עם קופת חולים. תשאל עם הוא מוציא חוות דעת אחרי פגישה אחת. תתנהג לפי טרגט 21 ושאר המדריכים(אצלי בחתימה). תפקסס חוות דעת לצבא+תקבע תור לקב"ן. תתנהג באותו אופן אצל הקב"ן. אם מורחים אותך/לא התעקש והופס לא שמת לב והגיע יום הגיוס-אל תתחייל. תבקש לראות קב"ן. אם קב"ן לא משחרר אותך-תלך לכלא. אם תעשה את מה שאומרים לך פה, לא תצטרל לעבור בכלא כדי להשתחרר.
סתם הערה: מהכתיבה שלך אתה נשמע פלצן ומתנשא רצח. אף אחד לא חייב לך שום דבר. בהערת אגב, אולי בכול זאת מתאים לך חיל אוויר, חיל אוויר מפוצץ בפלצנים כמוך(בלי להעליב).
כול מה שרציתם לדעת על איך לצאת מהצבא:
viewtopic.php?p=96644#p96644
https://www.dropbox.com/sh/9is6d2vbbii3oga/qW-Kvz7LYl
J2האושרבשחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי J2האושרבשחרור » 13 ינואר 2014 14:41

תרדו מהבנאדם פסדר מתנשא וחש אבל הגזמתם חוץ מזה עם פסיכומטרי 700+ יש לו מה לחוש הוא בא לבקש עזרה וספג פה יותר העלבות מתמיכה :(
הדבר היחיד שאני מסכימה איתכם הוא עלזה שהוא קרא לדיכאוניים "אידיוטים" אבל ככה כל מי שלא מבין בבעיות נפשיות חושב שזה כמו כל העולם וזה ממש עצוב.. אני לא רבה עם אף אחד אבל אני הייתי משהו כמוהו וזה מה שגרם לי לחלות במחלת נפש אמיתית שעליה רצו להוציא אותי מהצבא כבר בטירונות... אגב גמאני הייתי מיועדת למודיעין ועברתי טירונות שלהם חח.

הסיבה שהקבנית הסכימה להשאיר אותי בצבא: תקשיבי ישלי פסיכומטרי ובגרות עם ממוצע כזה גבוהה ומלא בגרויות..

כשניסיתי לעשות הכל כדי לצאת וביקשתי יפה: ישלך בגרות ופסיכומטרי אני לא רואה כאן שום בעיה שתשרתי בצבא *זרקו אותי לעזאזל*

ועם אישיות כזאת יכל להיות שהקבן לפני הגיוס יראה שבאמת יכל להיווצר לו קושי כי הוא מכיר יותר טוב מכולם את המערכת הצבאית ובאמת להוריד אותו לג'וב.

ממה שאתה מספר פה זאת באמת תחילה של דיכאון מה שיש לך וישלי הזדהות ממש עמוקה עם האישיות שלך.. בנאדם שיודע מה הוא רוצה מהחיים שלו שיש לו כבר הכל שיודע מה הוא רוצה ומה הוא יהיה כבר מראש אנשים כאלו ממש לא מתאימים לצבא.

אם לא יתנו לך קבן לפני הגיוס תסרב פינוי בבקום עד שיביאו לך לדבר עם קבן.. אתה רוצה להתגייס אבל אתה מפחד מרגיש שאתה לא יכל! רוצה לתרום למדינה אבל מפחד מהתפקיד הקרבי חשבתה עלזה והתחלתה אפילו לפחד מנשק.. לא לבקש כלום מקבנים בחיים לא טעות חמורה פשוט לשבת ולספר על הבעיות שלך לנסות לא ליצור קשר עין לתת לו להרגיש שהוא שולט בשיחה כשבעצם אתה שולט בה הם צריכים לאבחן אותך והם מלכי המלכים הדגולים יתנו לך הקלות גימלים ומה שיראו לנכון..לא להוסיף אף מילה מיותרת רק לענות ע מה שהם שואלים.

זה שלא קיבלו אותך למודיעין מה שנורא רציתה ואפילו חתמתה קבע וגם זה שההורים לא תומכים בך יכל להיות רקע לדיכאון.. גם אם ההורים לא מסכימים איתך ברגע שהקבן ידבר איתם בפלאפון הם לא ישקרו.. הוא ישאל האם הבן שלכם יוצא הרבה החוצה הם יענו פעם הוא יצא מלא ואחרי שאמרו לו שהוא לא במודיעין הוא כל הזמן מסתגר בחדר במחשב לא עושה כלום לא יוצא החוצה... והינה לך הקלות מקרבי ואולי אפילו שחרור.

לבנאדם כמוך יהיה מאוד קשה שם.. לי היה מזל הרבה מזל המוןןןןן המוןןן מזל כלכך הרבה מזל שבטירונות יצאתי בלי נשק והמפקדת אמרה לי מהר רוצי לקחת את הנשק שלך שלא יראו אותך... או כשסירבתי פקודה המפקדת אמרה לי להתיישב לשוחח איתה כי לא דיברתי שם עם אף אחד גם לא רציתי לדבר עם המפקדת עד שהיא אמרה לי שאני אשב בכלא אם לא אספר לה למה סירבתי פקודה ולמה אני לא אוכלת או שאני מתבודדת וכאלה~

כי בצבא אין היגיון וגם לא שכל מה שאנשים כמוני וכמוך חיים עליהם מרגע הגיוס אתה לא בנאדם אתה עבד.. חוויתי אתזה על בשרי אבל אני ממש שמחה שהתגייסתי כי גיליתי כמה צדקתי מלכתחילה על הצבא וגם ישלי המון ידע וניסיון על המדינה והמערכת ואני מתכוונת להשתמש בכל ידע קטן כזה כדי לעזור לאנשים כי בסופו של דבר הצלחתי להשתחרר..שיהיה בהצלחה ויום טוב :)
katya

הודעהעל ידי katya » 13 ינואר 2014 20:58

איזה קבנ"ית מפגרת הייתה לך :lol: :lol: :lol:
זה שאת תלמידה מצטיינת לא אומר שאין לך בעיות נפשיות שלא מאפשרות לך להיתגייס :lol:
אם לי הקב"ן היה אומר את זה הייתי צעקת עליו "לפחות לי את זה יש יעובד סוציאלי מסכן" :|
טוב נו לא פלא שצריך 400 בפסיכומטרי כדי ללמוד עבודה סוציאלית :roll:
J2האושרבשחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי J2האושרבשחרור » 14 ינואר 2014 00:49

תכלס קטיה הרגת חחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol:
אה כן אמרתי לה בנוסף שעברתי יומיים מטווחים אשכרה בכיתי לה שלא תשחרר אותי כמו איזה אהבלית. אבל היו לי סיבות~

חבל שהיא לא הייתה כזאת:

http://www.youtube.com/watch?v=IbNXxha5fyk
katya

הודעהעל ידי katya » 14 ינואר 2014 20:51

חחחחחחחחחחחח תכלס מגיע לו 21 רק על זה שהוא לא רוצה 21 :lol: :lol: :lol:
SeruvDotCom

הודעהעל ידי SeruvDotCom » 16 ינואר 2014 18:39

katya כתב:חחחחחחחחחחחח תכלס מגיע לו 21 רק על זה שהוא לא רוצה 21 :lol: :lol: :lol:

בדיוק. זה נקרא מילכוד-22.
כי הגיוס הוא עבדות!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 ינואר 2014 19:31

katya כתב:חחחחחחחחחחחח תכלס מגיע לו 21 רק על זה שהוא לא רוצה 21 :lol: :lol: :lol:

אני מקווה שהבנת שזאת אותה בחורה שקראה לך טיפשה.. היא פשוט פתחה חשבון חדש

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים