פרופיל רפואי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #99176 הגב
    Anonymous
    חבר

אני חייל שמשרת כבר כמעט שנה וארבע….
    אני משרת כלוחם ויוצא בצורה מחרידה הביתה…בנוסף לזאת היחס שאנחנו מקבלים זוועתי…אני מת לעוף משם….ניסיתי לצאת משם עם פרופיל נפשי וזה לא עזר…ניסיתי טפסים ות"ש וגם לא עזר….
    אני חייב לצאת משם בקרוב….פרופיל נפשי זה כבר לר רלוונטי כי הם יודעים עלי כבר הכל…
    אני מעוניין להוריד פרופיל רפואי כדי לצאת משרות קרבי ולשרת ליד הבית…
    אני אשמח עם תתנו לי רעיונות להורדת פרופיל רפואי….הבעיות היחידות שיש לי זה הרבה נזלת ומדי פעם יורד לי דם מהאף…

#114898 הגב
    Anonymous
    חבר

שכחתי להוסיף שאניני מעונין לעזוב את הצבא…רק להוריד פרופיל…
    למרות שלעזוב את הצבא נשמע ממש מפתה….פשוט עברתי כל כך הרבה

#114901 הגב
    Anonymous
    חבר

היי ערן,
    בעיקרון מאוד קשה לשכנע רופא צבאי שיש לך בעיה שמצדיקה הורדת פרופיל, גם אם אתה באמת סובל מכאבים. היחס בצבא לתלונות של חיילים הוא "אתה שקרן כל עוד לא הוכח אחרת".
    אם אתה לא סובל באמת מבעיה בריאותית שתגרור הורדת פרופיל יהייה לך קשה מאוד. חוץ מזה יש חיילים שפוגעים בבריאות שלהם בכוונה כדי להוכיח לרופאים שהם חולים (כל מיני סיפורים על לשפשף את היד עם תפוח אדמה/לבלוע גיר ועוד כל מיני טכניקות ששומעים בתור לרופא יחידה). זה באמת דבר מטופש בגלל שמי שמנסה לפגוע בבריאות יכול גם להצליח ולפעמים הנזק הוא בלי הפיך.
    לעומת זאת על מנת לשכנע קבן ופסיכ' שאתה סובל בדיכאון (מה שלרוב נכון במידה זו או אחרת לגבי חיילים שרוצים לצאת מהצבא) זה עסק הרבה יותר פשוט וההשלות של יציאה מהצבא על פרופיל 21 נפשי הן אפסיות.
    אבל, כשהולכים לקבן קשה מאוד לכוון לפרופיל בניים (64/45/31/24) ולרוב אם אובחנת כסובל מדיכאון (או מכל בעיה נפשית אחרת) חמור הצבא יעדיף לשחרר אותך מלהוריד לך את הרופיל.
    לסיכום אני ממליץ שתקרא את הודעות הפתיחה של הפורום ובמיוחד את "טרגט 21" ו"מי מפחד מפרופיל 21". אני מקווה שהמידע הזה יעזור לך בהמשך הדרך.
    בהצלחה.

#114918 הגב
    Anonymous
    חבר

דבר ראשון אין דבר כזה פרופיל נפשי לא רלוונטי הרי כל יום יכול להשתנות אצלך משהו. בכל הנוגע לבריאות הנפש אין דבר כזה הוכחות.העניין הזה תלוי בך אם תתאמץ מספיק תשיג את מבוקשך.
    דרך אגב  גם אני הייתי לוחם ויצאתי אחרי שנה ושבע תאמין לי זה לא הרבה בכלל

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־פרופיל רפואי
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120