השפעת פרופיל 21 על החיים האזרחיים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

pleaseme
יצירת קשר:

השפעת פרופיל 21 על החיים האזרחיים

הודעהעל ידי pleaseme » 05 ינואר 2014 12:11

האם מישהו יכול לומר באחריות מה ההשפעות של פרופיל 21 נפשי על החיים האזרחיים (אני אישית עשיתי 3 שנים צבא, מדובר על פטור מילואים)? אני לאו דווקא שואל על עצם השירות הצבאי אלא על הצהרה של מחלת נפש (חרדות), למי מועבר המידע הזה, האם יש אמת בשמועות שאסור לעסוק, לא ללמוד מקצועות מסויימים, אלא לעסוק במקצועות מסויימים, והשפעות בתחומים שונים שעליהם אתם יודעים. הבנתי שיש עניין עם רשות הרישוי לנשק והנהיגה, אבל האם יש עוד נושאים?
Eto
יצירת קשר:

Re: השפעת פרופיל 21 על החיים האזרחיים

הודעהעל ידי Eto » 05 ינואר 2014 12:21

אני לא מבין, אתה מתכוון 21 על מי שעשה 3 שנים חובה או 21 למי שהשתחרר מסדיר ולא עשה? כי זה הבדל עצום אני חושב..
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 05 ינואר 2014 12:45

זה מאריך אותם, יש הטוענים שהגידול יכול להגיע לשנתיים שלמות מהחיים שלך.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
pleaseme
יצירת קשר:

הודעהעל ידי pleaseme » 05 ינואר 2014 14:51

השאלה זה איך זה משפיע על מישהו שסיים 3 שנים צבא, ועכשיו במילואים הוציא 21
SeruvDotCom

הודעהעל ידי SeruvDotCom » 05 ינואר 2014 14:59

מדריך הגונזו יכול לענות לך על השאלות הללו, אבל אני מציע שקודם כל תשאל את עצמך את השאלה, "מהי ההשפעה של 'שירות' צבאי על החייל? מהו הנזק הנפשי והכלכלי ש'שירות' צבאי גורם?" ברגע שתתחיל לחשוב על שאלות אלו, תגלה שהנזק של פרופיל 21 (אם יש בכלל) הוא כאין וכאפס לעומת הנזק של "שירות" צבאי.
http://www.seruv.com/blog
כי הגיוס הוא עבדות!
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 05 ינואר 2014 18:10

SeruvDotCom כתב:מדריך הגונזו יכול לענות לך על השאלות הללו, אבל אני מציע שקודם כל תשאל את עצמך את השאלה, "מהי ההשפעה של 'שירות' צבאי על החייל? מהו הנזק הנפשי והכלכלי ש'שירות' צבאי גורם?" ברגע שתתחיל לחשוב על שאלות אלו, תגלה שהנזק של פרופיל 21 (אם יש בכלל) הוא כאין וכאפס לעומת הנזק של "שירות" צבאי.

כן אבל הוא כבר עשה 3 שנים חובה. הוא מתכוון אם יש השפעה למי שיוצא 21 נפשי ממילואים.. אבל אני חושב שההשפעה קטנה אם בכלל האמת
katya

הודעהעל ידי katya » 05 ינואר 2014 18:16

מאז שקיבלתי את הפרופיל 21 חיי ניהיו לטובים יותר :mrgreen:
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 05 ינואר 2014 22:33

המידע על הפרעה נפשית שאובחנת בה על ידי צה"ל מועבר לשני גורמים: משרד הרישוי, והאגף לרישוי כלי יריייה. פרט להם, המידע לא מועבר לאיש, וחל איסור על העברת פרופיל או סעיפי ליקוי. סיבת הפטור במקרה כזה היא "מטעמי בריאות" ללא פירוט נוסף.
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 06 ינואר 2014 13:39

פרופילניק כתב:המידע על הפרעה נפשית שאובחנת בה על ידי צה"ל מועבר לשני גורמים: משרד הרישוי, והאגף לרישוי כלי יריייה. פרט להם, המידע לא מועבר לאיש, וחל איסור על העברת פרופיל או סעיפי ליקוי. סיבת הפטור במקרה כזה היא "מטעמי בריאות" ללא פירוט נוסף.

כלומר, מה שאתם אומרים שהדיווח מגיע ולא משנה אם זה חייל בשירות חובה או מילואים שעשה 3 שנים.
אבל בקטע של העבודות וההטבות וכל זה אין לחייל מילואים מה להיפגע כי הכל אצלו כבר והוא עשה את ה 3 שנים שצריך לעשות(גם לא באמת)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 ינואר 2014 15:03

Eto כתב:
פרופילניק כתב:המידע על הפרעה נפשית שאובחנת בה על ידי צה"ל מועבר לשני גורמים: משרד הרישוי, והאגף לרישוי כלי יריייה. פרט להם, המידע לא מועבר לאיש, וחל איסור על העברת פרופיל או סעיפי ליקוי. סיבת הפטור במקרה כזה היא "מטעמי בריאות" ללא פירוט נוסף.

כלומר, מה שאתם אומרים שהדיווח מגיע ולא משנה אם זה חייל בשירות חובה או מילואים שעשה 3 שנים.
אבל בקטע של העבודות וההטבות וכל זה אין לחייל מילואים מה להיפגע כי הכל אצלו כבר והוא עשה את ה 3 שנים שצריך לעשות(גם לא באמת)

מטומטם איזה עבודות והטבות מקבלים אחרי 3 שנים? 10 אלף שקל ובעיטה בתחת? ופיטורים מהעבודה כשיש מילואים??
משה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי משה » 06 ינואר 2014 19:30

Eto כתב:

גם לחייל "רגיל" שיצא באמצע אין מה להיפגע- הוא מקבל את כול ה"הטבות" באופן יחסי למספר חודשי השירות, אתה סתם זורע דיסאינפורמציה. מה גם שאפשר בחודשיים עבודה להרוויח את אותו סכום כסף כמו ב3 שנים של שירות... אז אם כבר מי שנדפק זה מי ששירת 3 שנים, שבזמן הזה הוא יכל לעבוד/ללמוד/לנפוש בהודו
כול מה שרציתם לדעת על איך לצאת מהצבא:
viewtopic.php?p=96644#p96644
https://www.dropbox.com/sh/9is6d2vbbii3oga/qW-Kvz7LYl
katya

הודעהעל ידי katya » 06 ינואר 2014 19:33

קיצר צבא זה חרא :evil:
כולם ללכת לקב"ן פרופיל 21 וייאללה להשטמת :D :) ;) :P :mrgreen:

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים