נשפטתי 10 יום וברחתי להם

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Hawaii
יצירת קשר:

נשפטתי 10 יום וברחתי להם

הודעהעל ידי Hawaii » 05 ינואר 2014 12:02

ברחתי קצת אחרי המשפט,הקצינה או מי שלא תהיה אמרה לי שאין מקום בכלא אז אני לא יכנס במיידי קיצר נשבר לי אז ברחתי
השאלה שלי היא האם יכולים לבוא לעצור אותי כל יום או שהם מחכים איזה חודש חודשיים לפני שהם באים לעצור מהבית?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: נשפטתי 10 יום וברחתי להם

הודעהעל ידי במילא רגוע » 05 ינואר 2014 12:44

יותר מחודש-חודשיים. אחרי 21 יום אתה מדווח כעריק ואז אחרי כמה חודשים יש פעם בכמה חודשים מבצע לכידה של משטרה צבאית ויבואו לדרוש בשלומך. רק קח בחשבון שעכשיו אתה בנפקדות, שזו עברה בפני עצמה. על יום יומיים של התחרפנות אולי יוותרו לך, יותר מזה כנראה ישפטו אותך.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Hawaii
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Hawaii » 05 ינואר 2014 13:01

במילא רגוע כתב:יותר מחודש-חודשיים. אחרי 21 יום אתה מדווח כעריק ואז אחרי כמה חודשים יש פעם בכמה חודשים מבצע לכידה של משטרה צבאית ויבואו לדרוש בשלומך. רק קח בחשבון שעכשיו אתה בנפקדות, שזו עברה בפני עצמה. על יום יומיים של התחרפנות אולי יוותרו לך, יותר מזה כנראה ישפטו אותך.

כוס אמא שלהם!!!!!!
סליחה על הקללה אבל זה פשוט מרתיח אותי,אז מה אני אמור לעשות עכשיו? לעבוד אי אפשר,סתם להעביר את הזמן עד שיבואו לעצור אותי?
אני בבסיס לא רוצה להיות נקודה
אני רוצה לצאת על אי התאמה או 21 וקבן הבני זונות בניצנים לא נותנים לא לראות,עלק המפקדת אמרה לי לחכות שבוע לקבן,זין שלי אני ישב בבסיס שבוע כמו מפגר רק כדי לראות קבן
באמת שאני נמצא בדיכאון כבר שנה ומשהו(בלי קשר לצה"ל) אבל עכשיו הדיכאון שלי רק מחריף
באמת שכבר אין לי כוח לכלום :|
alex gerenshtein

תראה נפקדות ועריקות לא יעזרו לך במילא אתה עושה טעות איומה רק

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 05 ינואר 2014 14:08

שתדע את זה פשוט זה לא הפיתרון חד וחלק את 2 המצבים האלה צריך להשאיר תמיד למוצא האחרון כשאין כבר ברירה ואחרי שכבר עשית את כל המיטב
אם כבר צא על נפשי 21 יותר מהיר יהיה לך מאשר אי התאמה שזה לוקח הרבה זמן שזה מצריך הרבה זמן לשבת בכלא ועוד ים של דברים ככה שתצא על 21 נפשי ואם לא קראת עדיין את מדריך הטרגט אז אני ממליץ מאוד לקרוא את כל מה שדרוש תקרא טוב טוב בלב כמה פעמים עד שתהיה מוכן ואז אחרי שתדע פחות או יותר תיהיה מוכן פשוט תעלה על אוטובוס ותסע יום אחד בהיר מוקדם בבוקר לקראת 8 לתל השומר לברה"ן ( בריאות הנפש) זה נמצא לא רחק מהשער הצפוני רצוי מאוד שאם תגיע לשם תגיע מוקדם כי אחרי זה יהיה תור ארוך ותתחיל סתם להתייבש ואז יהיה חבל ושם גם תתחיל את ההצגה
אמנם יהיה תהליך לא קל שכנראה יצריך הרבה סבלנות אבל זה יהיה שווה בסוף לנסות

http://www.seruv.com/chez-kaban
http://www.seruv.com/gonzo-guide-kabanist

בהצלחה שיהיה
Hawaii
יצירת קשר:

Re: תראה נפקדות ועריקות לא יעזרו לך במילא אתה עושה טעות איומה רק

הודעהעל ידי Hawaii » 05 ינואר 2014 15:30

alex gerenshtein כתב:שתדע את זה פשוט זה לא הפיתרון חד וחלק את 2 המצבים האלה צריך להשאיר תמיד למוצא האחרון כשאין כבר ברירה ואחרי שכבר עשית את כל המיטב
אם כבר צא על נפשי 21 יותר מהיר יהיה לך מאשר אי התאמה שזה לוקח הרבה זמן שזה מצריך הרבה זמן לשבת בכלא ועוד ים של דברים ככה שתצא על 21 נפשי ואם לא קראת עדיין את מדריך הטרגט אז אני ממליץ מאוד לקרוא את כל מה שדרוש תקרא טוב טוב בלב כמה פעמים עד שתהיה מוכן ואז אחרי שתדע פחות או יותר תיהיה מוכן פשוט תעלה על אוטובוס ותסע יום אחד בהיר מוקדם בבוקר לקראת 8 לתל השומר לברה"ן ( בריאות הנפש) זה נמצא לא רחק מהשער הצפוני רצוי מאוד שאם תגיע לשם תגיע מוקדם כי אחרי זה יהיה תור ארוך ותתחיל סתם להתייבש ואז יהיה חבל ושם גם תתחיל את ההצגה

בהצלחה שיהיה

אני יודע שזה לא פתרון פשוט לשבת בבית אבל אני מיואש כבר,אין לי כוח לצבא,אין לי כוח להתחנן לקבן ולחכות שבוע כדי לראות קבן
אני באמת לא מסוגל להיות בבסיס,מה הצבא הזה רוצה להרוג אותי??? אני לא יכול להיות בבסיס מילא לבוא לשם יומיות אבל לבוא לישון שם כל השבוע ממש לא!
כל המפקדים חושבים שאני סתם משחק אותה ושפשוט "לא בא לי להיות שם" אבל באמת שהם לא יודעים מה עובר עלי,המערכת הצבאית פשוט מערכת רעה,מערכת שלא מסוגלת לעזור לאף אדם במצוקה.
הכל בבסיס טירונות שלי(ניצנים) הולך עם בירוקרטיה,אני יכול לשבת עכשיו בבית ולענות לך אוטומטית את התשובות של המפקדות
katya

הודעהעל ידי katya » 05 ינואר 2014 18:20

זה שאתה נפקד רק עושה את זה ליותר גרוע אבל לא נורא! :geek:
לך בלילה דחוף לפסיכיאטר במיון תגיד לו שאתה מרגיש אובדני (לדוגמא כשאתה רואה את הגז אתה מדמיין איך שאתה שורף את עצמך) וכל מיני דברים כאלה
עם החוות דעת שלו לך תסגיר את עצמך וישלחו אותך דחוף לקב"ן אצלו תעשה כמו שכתוב בטרגט 21 ועם קצת מזל וכישורי משחק אתה בחוץ :mrgreen: :ugeek: ;)
אורח

Re: תראה נפקדות ועריקות לא יעזרו לך במילא אתה עושה טעות איומה רק

הודעהעל ידי אורח » 06 ינואר 2014 15:05

Hawaii כתב:
alex gerenshtein כתב:שתדע את זה פשוט זה לא הפיתרון חד וחלק את 2 המצבים האלה צריך להשאיר תמיד למוצא האחרון כשאין כבר ברירה ואחרי שכבר עשית את כל המיטב

בהצלחה שיהיה

אני יודע שזה לא פתרון פשוט לשבת בבית אבל אני מיואש כבר,אין לי כוח לצבא,אין לי כוח להתחנן לקבן ולחכות שבוע כדי לראות קבן
אני באמת לא מסוגל להיות בבסיס,מה הצבא הזה רוצה להרוג אותי??? אני לא יכול להיות בבסיס מילא לבוא לשם יומיות אבל לבוא לישון שם כל השבוע ממש לא!
כל המפקדים חושבים שאני סתם משחק אותה ושפשוט "לא בא לי להיות שם" אבל באמת שהם לא יודעים מה עובר עלי,המערכת הצבאית פשוט מערכת רעה,מערכת שלא מסוגלת לעזור לאף אדם במצוקה.
הכל בבסיס טירונות שלי(ניצנים) הולך עם בירוקרטיה,אני יכול לשבת עכשיו בבית ולענות לך אוטומטית את התשובות של המפקדות

סע לברהן תל השומר תוכל לראות שם קבן באותו יום... וחוץ מזה אתה יכול לקבל גימלים ולשבת בבית בלי בעיות.
זה מה שקורה כשאתה נזכר שצבא לא בשבילך אחרי הגיוס........רצית לראות? ראית. רצית לחוות? חווית.
katya

הודעהעל ידי katya » 06 ינואר 2014 19:39

המקרה הזה מלמד את כל המלשב"ים שמתלבטים
לא להתלבט!!!
למה כשאתם כבר בצבא זה יותר קשה לצאת ואתם לא תפסידו שום דבר אם לא תתגייסו
רק כאב ראש אחד גדול!!!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים