לא יכול יותר להתמודד, צריך עזרה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ahonestguy
יצירת קשר:

לא יכול יותר להתמודד, צריך עזרה

הודעהעל ידי ahonestguy » 01 ינואר 2014 19:57

התגייסתי לפני חודש וחצי בערך, אני כרגע במצב נוראי מבחינה פיזית ומבחינה נפשית.
לפני הצבא, הייתי בנאדם שונה לגמרי ואני לא יכול להתמודד יותר עם ההבדל.
אני כרגע נחשב כממתין לקורס שמתחיל עוד 4 ימים (יום ראשון), אני נורא נורא נורא לחוץ וממש רוצה כבר לצאת מצה"ל
כרגע יש לי תור לקב"ן לאחר שחזרתי ואמרתי שזה דחוף - רק ב22.1
אני לא יכול יותר לחכות וממש אבל ממש לא יכול לחכות עד ל22.1 (לפחות בלי לדעת שעשיתי משהו), בנוסף, שמעתי מהאנשים בבסיס שהקבן ממש ממש קשה
ולא מבין בעיות של אנשים וקשה נורא לקבל ממנו פטורים.
השאלה שלי היא איך בלי לעשות בעיות, אני יכול לראות קב"ן מחוץ לבסיס, שמעתי שאפשר בבתי חולים מסוימים או מקומות כאלה (מישהו אמר לי ירפא אבל זה לא אומר לי הרבה) אז אם אפשר טיפה הסברים או כל עזרה.. תודה.
משה
יצירת קשר:

Re: לא יכול יותר להתמודד, צריך עזרה

הודעהעל ידי משה » 02 ינואר 2014 00:15

ahonestguy כתב:התגייסתי לפני חודש וחצי בערך, אני כרגע במצב נוראי מבחינה פיזית ומבחינה נפשית.
אני כרגע נחשב כממתין לקורס שמתחיל עוד 4 ימים (יום ראשון), אני נורא נורא נורא לחוץ וממש רוצה כבר לצאת מצה"ל
אני לא יכול יותר לחכות וממש אבל ממש לא יכול לחכות עד ל22.1 (לפחות בלי לדעת שעשיתי משהו), בנוסף, שמעתי מהאנשים בבסיס שהקבן ממש ממש קשה ולא מבין בעיות של אנשים וקשה נורא לקבל ממנו פטורים.
השאלה שלי היא איך בלי לעשות בעיות, אני יכול לראות קב"ן מחוץ לבסיס, שמעתי שאפשר בבתי חולים מסוימים או מקומות כאלה (מישהו אמר לי ירפא אבל זה לא אומר לי הרבה) אז אם אפשר טיפה הסברים או כל עזרה.. תודה.

התשובה היא שאין דרך קלה ומהירה לצאת בלי לעשות בעיות(אם הייתה, חצי מהאנשים בטכני היו נמצאים כבר על החוף בתילאנד לפני שהספקת לאמר רובינזון קרוזו)
מה שאתה צריך לעשות:
1. אין דרך לראות קב"נים חיצוניים, מלבד חדר מיון(שזה אשפוז כפוי, ממש לא מומלץ בשלב זה) או הבהר"ן בתל השומר. אם אתה רוצה לצאת, אז אל תלך לקורס, במקום זאת תלך לבהר"ן בתל השומר. בעקרון זה רק לעריקים, אז יכול להיות שייפנו אותך לקב"ן ביחידה, ויכול להיות שיהיו נחמדים וייתנו לך קב"ן. תתעקש לראות קב"ן. יש הרבה לחץ על הקב"נים מלמעלה לא לשחרר, אז הם נוקשים.
2. בכול מקרה, אל תתפקד ואל תקשיב לפקודות. תתנהג ותראה בדכאון(יש מדריכים באתר של פרופיל חדש, זה נקרא טרגט 21). אם לא נתנו לך קב"ן בבהר"ן, אז תתעקש לראות קב"ן. אל תתן להם למרוח אותך עד ה22.1
כול מה שרציתם לדעת על איך לצאת מהצבא:
viewtopic.php?p=96644#p96644
https://www.dropbox.com/sh/9is6d2vbbii3oga/qW-Kvz7LYl
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 02 ינואר 2014 08:24

משה כתב:
ahonestguy כתב:התגייסתי לפני חודש וחצי בערך, אני כרגע במצב נוראי מבחינה פיזית ומבחינה נפשית.
אני לא יכול יותר לחכות וממש אבל ממש לא יכול לחכות עד ל22.1 (לפחות בלי לדעת שעשיתי משהו), בנוסף, שמעתי מהאנשים בבסיס שהקבן ממש ממש קשה ולא מבין בעיות של אנשים וקשה נורא לקבל ממנו פטורים.

התשובה היא שאין דרך קלה ומהירה לצאת בלי לעשות בעיות(אם הייתה, חצי מהאנשים בטכני היו נמצאים כבר על החוף בתילאנד לפני שהספקת לאמר רובינזון קרוזו)
מה שאתה צריך לעשות:
1. אין דרך לראות קב"נים חיצוניים, מלבד חדר מיון(שזה אשפוז כפוי, ממש לא מומלץ בשלב זה) או הבהר"ן בתל השומר. אם אתה רוצה לצאת, אז אל תלך לקורס, במקום זאת תלך לבהר"ן בתל השומר. בעקרון זה רק לעריקים, אז יכול להיות שייפנו אותך לקב"ן ביחידה, ויכול להיות שיהיו נחמדים וייתנו לך קב"ן. תתעקש לראות קב"ן. יש הרבה לחץ על הקב"נים מלמעלה לא לשחרר, אז הם נוקשים.
2. בכול מקרה, אל תתפקד ואל תקשיב לפקודות. תתנהג ותראה בדכאון(יש מדריכים באתר של פרופיל חדש, זה נקרא טרגט 21). אם לא נתנו לך קב"ן בבהר"ן, אז תתעקש לראות קב"ן. אל תתן להם למרוח אותך עד ה22.1

אם הוא ילך לפסיכי' במיון לא יאשפזו אותו בכפייה. שיסביר על המצב שלו ויתנו לו הפניה דחופה ליום אחרי בבוקר לראות פסיכי' צבאי..
SeruvDotCom

הודעהעל ידי SeruvDotCom » 02 ינואר 2014 11:01

אשפוז בכפייה זה לא סוף העולם אם זה מוציא אותך מהצבא. אז תשכב על מיטה כמה ימים ותדבר עם מתמחים פסיכיאטרים טמבלים. תחשוב על שלוש השנים שזה יחסוך לך, ועל כל הנזק הנפשי ששלוש שנים אלו יגרמו לך.
http://www.seruv.com/blog
כי הגיוס הוא עבדות!
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 02 ינואר 2014 11:10

יש כמה צעדים די גדולים בין ללכת לתורן פסיכיאטרי בחדר מיון ועד לאשפוז כפוי. זה בטוח לא "חדר מיון זה אשפוז כפוי".
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים