מבולבל 82

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #101827 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום.
    שמי ניב, ואני חייל בחיל התותחנים (מסיים טירונות עוד שובעיים ומסיים מסלול בעוד 4 וחצי חודשים) עם פרופיל 82. לא הייתי מעוניין להתגייס מלכתחילה, וכשהגעתי לצבא התממשו חששותיי לגבי התנהלות הצבא וחוסר ההתאמה שלי למערכת ושל המערכת אליי.
    משום מה אני נאחז בצבא, ולמרות שזה הפתרון המתאים ביותר בשבילי, אני נמנע מלצאת.. בינתיים. אני רוצה טרם יציאתי להרגיש שמיציתי אופציות כנראה.
    על כן אני מעוניין להוריד פרופיל ל-64 ולנסות לעוף מקרבי, משם להגיע לחיל חינוך (שם יש תפקידים מעניינים בהם אסכים ואוכל לתרום). לאחר מכן אם אתבדה אצא לחלוטין מהצבא.
    שאלותיי: 1. איך אוכל להוריד פרופיל ל-64? יש לי כאבי ברכיים וכאבי גב שהחלו בצבא.
    2. איך אוכל לצאת מחיל התותחנים וממז"י, לאחר שאוריד פרופיל?
    תודה מראש, ניב.
    נ.ב.- כבר דיברתי עם הקב"ן לגבי אי התאמתי לצבא ורצוני לצאת. 

#131355 הגב
    Anonymous
    חבר

לעוף מקרבי זה דבר אחד.. לעוף אל חיל חינוך מחיל התותחנים זה כבר דבר אחר לגמרי.. או כמו שהיו אומרים אצלי בצבא: "מגבעתי יוצאים רק בארון"..
    יכול להיות מאד שיעיפו אותך על חוסר התאמה\פרופיל אבל כדי להיות משהו אחר חוץ מפקיד כוס קפה\עוזר נגד מונפץ כלשהו\מש"ק גירבוצים במפקדה תצטרך לעבור דרך הרבה סבל והגשות חוזרות ונשנות של טפסי 55.. וגם אז סביר להניח שייאשו אותך לגמרי ותפסיק לנסות בגלל כל הדחיות שתקבל.. אל תשכח שכל מג"ד\מח"ט מסתכל על החיילים שלו לא בתור תפקיד, אלא בגלובלי- בתור סד"כ, בתור מספר.. ולכן גם אם הדבר טיפשי לחלוטין ומיותר הם יעדיפו להשאיר אותך כסד"כ אצלם ולא משנה מה.. העיקר שלא תצא מהמצבה..

#131357 הגב
    Anonymous
    חבר

אוקיי.. אז אני מבין שכמעט ואין אפשרות לצאת מהחיל. ואם זה בהמלצת קב"ן?
    האופציה האחרת פרט לחיל חינוך היא לצאת מהצבא, האם זה ישחק תפקיד?
    כמו כן איך ניתן להתחיל את הצעד הראשון ולהוריד פרופיל ל-64?

#131361 הגב
    Anonymous
    חבר

ציטוט:אל תשכח שכל מג"ד\מח"ט מסתכל על החיילים שלו לא בתור תפקיד, אלא בגלובלי- בתור סד"כ, בתור מספר..תימצתת את הכל במשפט אחד!

#131427 הגב
    Anonymous
    חבר

אני יצאתי מתותחנים אחרי שבוע ויום… שביניהם הייתי בחופש של שבוע.. שזה אומר שתוך שבועיים כבר ירדתי מ03 ל02 .. ממז"י זה קצת הרבה יותר קשה לצאת כי הם נמצאים בכל מקום בארץ ככה שגם אם תבקש קרוב לבית רוב הסיכויים שתישאר אז עדיף כבר תפנה לקבן אם אתה באמת רוצה פקיד, תנסה להשתמש בטיפים של החבר'ה באתר .. אני בעצמי עזרתי לחבר להשתחרר על 21 תוך 29יום  חחח..
                !!!שיבטה המקום הכי מסריח בארץ!!

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־מבולבל 82
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120