עזרה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #98946 הגב
    Anonymous
    חבר

אני עידן חייל ביחידה קרבית. אני כבר כמה שבועות במגמה של לצאת מהצבא. הייתה לי כבר פגישה אחת עם קב"'ן, מה שנקרא פגישת עיקרות, שבמהלך הפגישה יישמתי את רוב סעיפי הטארגט, ודווקא הלך לי לא רע.
    קבעו לי עוד פגישה עם קב"ן לימים הקרובים ורציתי לדעת אם יש למישהו על סמך הניסיון שלו מושג מה מצפה לי ואיך עדיף להתנהג כדי לזרז את התהליך.
    שאלה נוספת היא איך כדאי לפעול במידה וימשיכו "למרוח" אותי ולא יקבעו לי פגישה עם פסיכיאטר.
    תודה מראש.  

#113584 הגב
    Anonymous
    חבר

הי,

זה בעיקרון תהליך די סטנדרטי. הם רואים שמשהו לא בסדר אתך, אבל לא מרגישים שהמצב חמור מספיק לפעול מיד. אז הם עושים קצת מעקב. מה שיקרה זה שאחרי כמה פגישות כאלה, אם יראו שהמצב שלך לא משתפר, ימליצו על שינוי פרופיל, ברוב המקרים על פטור.

אחת הסיבות לזה שהם מרגישיםשאפשר בינתיים למשוך אתך עוד את הזמן היא שכנראה אתה מתפקד בצורה פחות או יותר נורמאלית ביחידה שלך – ממלא את המשימות שלך וכד'. אם אתה מתפקד בצורה נורמאלית, למה שישחררו אותך? ישחררו אותך אם יראו שקשה לך מאוד לתפקד, שאתה פשוט לא יכול לתפקד כמו שצריך.

בי,
    סרגיי.

#113586 הגב
    Anonymous
    חבר

אני רק רוצה להוסיף שהקבנים נוטים להמליץ על שחרור כאשר הם רואים שאין לך כוחות להתמודד ואין מסביבך גם אנשים, חברים שיכולים לעזור לך..תשדר מצוקה, והרבה חוסר אונים, כלומר אתה לא יכול להתמודד, אתה לא מסוגל לקום בבוקר ולשים מדים ,ואתה ממש לא יודע מה יהיה איתך מחר,ויהיה רע מאוד אם תמשיך לשרת.
    ככל שתשדר להם שאתה במצוקה אמיתית כך תשתחרר יותר מהר בהצלחה
    נ.ב-תוציא גימלים נפשיים, אין צורך לסבול יותר
    החיים יפים כשאזרחים

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־עזרה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)