מצב נפשי מעורר מאוד ,חייב עזרה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

iniesta8
יצירת קשר:

מצב נפשי מעורר מאוד ,חייב עזרה

הודעהעל ידי iniesta8 » 20 דצמבר 2013 21:36

מאז שהתגייסתי אני נמצא במצב נפשי מאוד רע ,אני סובל ,אני לא רוצה להיות חימושניק בגדוד קרבי ,לחמש נגמשים וטנקים ,אני מפחד מכל העניין הזה. יש לי קלאסטרופוביה גם ,אומנם זה לא מאובחן אבל יש לי.
אני כל הזמן בחרדות ובפאניקה בבסיס ,יש לי התקפים כאלה שאני נכנס ללחץ ומתחיל להזיע כשאני נמצא שם בבסיס ,בקיצור המצב הנפשי שלי ברצפה.
אני כרגע עם פרופיל 72. כל הזמן בדיכאון ,סגור עם עצמי ,בקושי אוכל משהו... בקיצור קשה לי עם המצב הזה. ביקשתי לראות קבן ואמרו לי שכרגע יש תור ארוך וצריך להמתין שבועיים. בקיצור אני כבר לא יודע מה לעשות ,אני משתגע. אני רוצה להוריד פרופיל ל 64 נפשי/45 נפשי ,באמת רע לי אני במצוקה נפשית עמוקה מאוד. אני צריך את העזרה שלכם ,תייעצו לי מה לעשות.

אני שוקל ללכת עכשיו לפסיכיאטר אזרחי כדי שיוציא לי חוות דעת ,האם זה יעזור במשהו?
תודה מראש ,אני מחכה לתשובות זה ממש חשוב לי...
נערך לאחרונה על ידי iniesta8 ב 02 ינואר 2014 18:30, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

Re: מצב נפשי מעורר מאוד ,חייב עזרה

הודעהעל ידי אורח » 20 דצמבר 2013 22:09

תלך לברה"ן בתל השומר ותגיד להם שמסבנים אותך ביחידה שיש תור ארוך לקב"ן ובגלל המצב הנפשי הגרוע שלך אתה חייב שהם יקבלו אותך בדחיפות. יכול להיות שהם לא יסכימו בהתחלה להכניס אותך לקב"ן אבל חשוב שאתה תתעקש ולא תוותר. שב שם במרפאה עם ראש מושפל ופשוט תחכה. אחרי כמה שעות הם יוותרו ויכניסו אותך לקב"ן. זאת הדרך הכי טובה מבחינתך לראות איש מקצוע צבאי בהקדם.
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 20 דצמבר 2013 23:00

אוי ואבוי.
שמו אותך במקום שאתה תמות שם, אתה תיהיה שם עם מלא מלא ערסים כאלה שכל הזמן צועקים ואתה תעבוד מ 6 בבוקר עד הערב ואתה תיהיה מלוכלך בגריז כל הזמן ואז באמת תשתגע שם..
בשום אופן אל תקח את התפקידים האלה, באזרחות על העבודה שהם עושים היו מקבלים לפחות כמה אלפים טובים למשכורת שלהם.

תעדכן אותנו
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 דצמבר 2013 05:52

אם אתה הולך לפסיכיאטר/קב"ן, בשום פנים אל תנסה לאבחן את עצמך כמו שאתה עושה פה:
- "מצב נפשי מעורער מאוד"
- "המצב הנפשי שלי ברצפה"
- "נכנסתי להיסטריה וללחצים ואני כל הזמן בדיכאון ,סגור עם עצמי ,בקושי אוכל משהו"

הוא יזרוק אותך החוצה. תן לו להבין שאתה מדוכא, אבל את תגיד זאת מפורשות.
הנה מדריך קצר: http://www.seruv.com/never-say-this-to-kaban
משם תוכל להמשיך הלאה וללמוד עוד.
katya

הודעהעל ידי katya » 21 דצמבר 2013 11:06

אורח כתב:אם אתה הולך לפסיכיאטר/קב"ן, בשום פנים אל תנסה לאבחן את עצמך כמו שאתה עושה פה:
- "מצב נפשי מעורער מאוד"
- "המצב הנפשי שלי ברצפה"
- "נכנסתי להיסטריה וללחצים ואני כל הזמן בדיכאון ,סגור עם עצמי ,בקושי אוכל משהו"

הוא יזרוק אותך החוצה. תן לו להבין שאתה מדוכא, אבל את תגיד זאת מפורשות.
הנה מדריך קצר: http://www.seruv.com/never-say-this-to-kaban
משם תוכל להמשיך הלאה וללמוד עוד.

אחלה מדריך
אתה כתבתה?
iniesta8
יצירת קשר:

הודעהעל ידי iniesta8 » 21 דצמבר 2013 16:46

תודה.
אם אני נפקד ליום אחד ,נגיד מחר אני צריך לחזור להמשך הטירונות ואני לא חוזר מחר אלא ביום שני ,מה יכולים לעשות לי? ואם ישאלו למה לא חזרתי מה להגיד?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 דצמבר 2013 18:24

iniesta8 כתב:תודה.
אם אני נפקד ליום אחד ,נגיד מחר אני צריך לחזור להמשך הטירונות ואני לא חוזר מחר אלא ביום שני ,מה יכולים לעשות לי? ואם ישאלו למה לא חזרתי מה להגיד?

נפקד יום אחד אני חושב זה נחשב נפקדות כבר, זה לא משהו קליל גם אם זה יום אחד אני חושב, לא יודע אם מכניסים על זה לכלא צבאי או לא, יכול להיות מאוד שכן, יכול להיות שזה רק ריתוק או משפט, אבל בקיצור זה לא איזה משהו קטן, "טוב לא נורא לא באת יום אחד נוותר נעלים עין" זה לא ככה
iniesta8
יצירת קשר:

הודעהעל ידי iniesta8 » 30 דצמבר 2013 16:00

טוב חברים הוצאתי מכתב עם המלצות מפסיכיאטר אזרחי על המצב שלי והבאתי אותו למפקדת שלי והיא אמרה שזה הועבר לקבן ושהוא יחליט לקרוא לי הוא יקרא.
מחר אני מסיים טירונות ,את המכתב הבאתי לה בשלישי.. מה אני עושה? מנפנפים אותי פה אני כבר לא יכול יותר. אומרים לי שאני יראה קבן בקורס.

מה אני עושה? חייב עזרה אני לא יודע מה לעשות כבר
משה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי משה » 30 דצמבר 2013 16:21

iniesta8 כתב:טוב חברים הוצאתי מכתב עם המלצות מפסיכיאטר אזרחי על המצב שלי והבאתי אותו למפקדת שלי והיא אמרה שזה הועבר לקבן ושהוא יחליט לקרוא לי הוא יקרא.
מחר אני מסיים טירונות ,את המכתב הבאתי לה בשלישי.. מה אני עושה? מנפנפים אותי פה אני כבר לא יכול יותר. אומרים לי שאני יראה קבן בקורס.

בתור התחלה, אל תמלא פקודות. אל תקשיב למפקדים. אל תתפקד נורמלי.
תדרוש קב"ן. אני כבר רואה שהם מורחים אותך "הקב"ן צריך לקרוא את המכתב ולחשוב על זה" ... "רק תסיים טירונות" ..."יש טורים רק עוד חודש"...
"תראה כבר קב"ן בקורס".
אתה צריך להיות מוכן להתעמטת עם המערכת כדי לצאת. אתה צריך ללכת לבהר"ן בתל השומר, רצוי מחר, עם המכתב המלצה, ולשבת שמה עד שנותנים לך קב"ן. כן, זה יפול על הטירונות, אבל אתה רוצה לצאת מהצבא, לא לסיים טירונות. אני בספק שתיכנס לכלא עם יום העדרות. אני מקווה שקראת את המדריכים על איך מתנהגים אצל הקב"ן. בהצלחה :)
כול מה שרציתם לדעת על איך לצאת מהצבא:
viewtopic.php?p=96644#p96644
https://www.dropbox.com/sh/9is6d2vbbii3oga/qW-Kvz7LYl
iniesta8
יצירת קשר:

הודעהעל ידי iniesta8 » 30 דצמבר 2013 16:35

משה כתב:
iniesta8 כתב:טוב חברים הוצאתי מכתב עם המלצות מפסיכיאטר אזרחי על המצב שלי והבאתי אותו למפקדת שלי והיא אמרה שזה הועבר לקבן ושהוא יחליט לקרוא לי הוא יקרא.

בתור התחלה, אל תמלא פקודות. אל תקשיב למפקדים. אל תתפקד נורמלי.
תדרוש קב"ן. אני כבר רואה שהם מורחים אותך "הקב"ן צריך לקרוא את המכתב ולחשוב על זה" ... "רק תסיים טירונות" ..."יש טורים רק עוד חודש"...
"תראה כבר קב"ן בקורס".
אתה צריך להיות מוכן להתעמטת עם המערכת כדי לצאת. אתה צריך ללכת לבהר"ן בתל השומר, רצוי מחר, עם המכתב המלצה, ולשבת שמה עד שנותנים לך קב"ן. כן, זה יפול על הטירונות, אבל אתה רוצה לצאת מהצבא, לא לסיים טירונות. אני בספק שתיכנס לכלא עם יום העדרות. אני מקווה שקראת את המדריכים על איך מתנהגים אצל הקב"ן. בהצלחה :)

אני מסיים מחר טירונות כבר.. יש לי השבעה.
להכנס לקורס? אני לא רוצה לשבת בכלא ,אני לא יצליח לשרוד שם. להכנס לקורס ופשוט לא לתפקד?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 30 דצמבר 2013 17:37

בדרך כלל בקורס יותר קל לקבל קבן ויותר קל לקבל פטור מאשר בטירונות. אם נשאר לך יום אחד עדיף לסיים אבל בקורס אל תחכה ואל תאמין לשקרים כל מה שכתבו פה, תתמקד רק בלראות קבן ולצאת.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
iniesta8
יצירת קשר:

הודעהעל ידי iniesta8 » 01 ינואר 2014 10:18

היום אני מקבל צו סיפוח לקורס.. מה אני עושה? בבקשה עזרה ,להכנס לקורס?
iniesta8
יצירת קשר:

הודעהעל ידי iniesta8 » 02 ינואר 2014 18:32

קבעו לי תור לקבן. כרגע אני לא משובץ לשום קורס ואני ממתין ואמרו לי שאחרי שאני יראה קבן ידעו אם אני נשאר ביחידה או שאני נפלט ממנה.
חבר'ה אני חייב טיפים ממכם איך בדיוק להתנהג ומה להגיד לקבן! אני ממש בלחץ.
iniesta8
יצירת קשר:

הודעהעל ידי iniesta8 » 03 ינואר 2014 16:27

בבקשה תעזרו לי :(
Lili
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Lili » 04 ינואר 2014 10:15

iniesta8 כתב:קבעו לי תור לקבן. כרגע אני לא משובץ לשום קורס ואני ממתין ואמרו לי שאחרי שאני יראה קבן ידעו אם אני נשאר ביחידה או שאני נפלט ממנה.
חבר'ה אני חייב טיפים ממכם איך בדיוק להתנהג ומה להגיד לקבן! אני ממש בלחץ.

טרגט 21 והמדריך לקבניסט
All I want , is my freedom

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים