היום הייתי אצל פסיכולוג......

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

okolord
יצירת קשר:

היום הייתי אצל פסיכולוג......

הודעהעל ידי okolord » 18 דצמבר 2013 16:29

והיא אמרה לי שעם דכאון כזה לא לוקחים לצבא, ושהיא תכתוב לי כזאת חוות דעת שישחררו אותי מיד, כי המילה שלה שווה המון כי סגנית המנהלת וכו וכו
אני אמרתי שאני רוצה לפגוע בעצמי, והיא אמרה שאם אני לא אתחייב לזה שאני לא אפגע בעצמי היא תאשפז אותי.
זה כן השפיע עליי מאוד ואני כתבתי שאני לא הולכת לעשות עם עצמי שום דבר.
היא הזמינה את אמא שלי ואותי עליה ואמרה שהיא תעשה סיכום תיתן לי כדורים ותשלח את חוות הדעת ללשכה.

מה אתם אומרים? לא הייתי צריכה להתחייב?
אורח

Re: היום הייתי אצל פסיכולוג......

הודעהעל ידי אורח » 18 דצמבר 2013 17:16

קודם כל בואי נבהיר משהו, גורמים אזרחיים לא יכולים לדעת על מה לוקחים או לא לוקחים לצבא. גם אם היא הייתה פסיכיאטרית בכירה בבית חולים עדיין היא לא הייתה מחליטה כלום. לא חסר מקרים בפורום הזה שלמרות חוות דעת ממיון ודרישה לשחרור הצבא היה אטום ולא שחרר. זה חשוב שתביני. ההחלטה לגביך היא של הפסיכיאטר הצבאי בלבד, חוות דעת יכולה לעזור במיוחד כשאת טרם גיוסך אבל בהחלט היא לא מכתיבה כלום.

לגבי ההתחייבות שלך לא לפגוע בעצמך - טוב מאוד שהתחייבת לא לפגוע בעצמך כי מנעת לעצמך אשפוז כפוי. מעתה והלאה הכל תלוי בך. תקראי את טרגט 21 ומדריך גונזו לקבניסט המתחיל (חיפוש בגוגל ימצא לך את המדריכים האלה). חובת ההוכחה היא עליך. תגיעי לפגישה עם הפסיכיאטר הצבאי ותשכנעי אותו שמקומך לא בצבא. החוות דעת לא תקבע כלום אלא נטו ההתנהגות שלך מולו והרושם שתשאירי אצלו.
katya

הודעהעל ידי katya » 18 דצמבר 2013 18:31

את מלשב"ית
אל תעשי את זה מסובך יותר ממה שזה תשלחי את החוות דעת ללשכת גיוס עם בקשה להיפגש עם קב"ן 8-)
את חברה שלי אישפזו במחלקה סגורה במשך 3 חודשים(!!!) על זה שהיא נהגה לחתוך את עצמה אז תיזהרי באמת עם עיניין הפגיעה עצמית
חפשי בגוגל "חובת דיווח" אם את רוצה לדעת על זה עוד
katya

הודעהעל ידי katya » 18 דצמבר 2013 18:34

שאלתי אותך אם את מלשב"ית אם זה לא הובן בתגובה הקודמת כי שכחתי לשים סימן שאלה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 דצמבר 2013 18:39

katya כתב:את מלשב"ית
אל תעשי את זה מסובך יותר ממה שזה תשלחי את החוות דעת ללשכת גיוס עם בקשה להיפגש עם קב"ן 8-)
את חברה שלי אישפזו במחלקה סגורה במשך 3 חודשים(!!!) על זה שהיא נהגה לחתוך את עצמה אז תיזהרי באמת עם עיניין הפגיעה עצמית
חפשי בגוגל "חובת דיווח" אם את רוצה לדעת על זה עוד

פגישה עם קב"ן לא מבטיחה שחרור וזה שאותך שחררו בקלות זה רק בגלל שהצבא רצה להעיף אותך אל תחשבי אחרת
okolord
יצירת קשר:

הודעהעל ידי okolord » 18 דצמבר 2013 19:37

כן אני משלבית
והיא עדיין לא נתנה לי שום חוות דעת אבל היא אמרה שהאחרי הפגישה שתהיה עם אמא שלי היא כנראה תעשה את זה
כן אני מבינה שאני צריכה להשקיע ברושם אצל הקבן תודה, אני פשוט גם רציתי לעשות רושם טוב על הפסיכולוגית.
והיא אמרה לי שהיא תשלח את חוות הדעת ללשכה, זה קורה דבר כזה? כי מכל מה שקראתי זה על אחריותי וזה שהיא אומרת זה שהיא תשלח זה מוזר קצת ומוביל לכל מיני מחשבות.

תודה רבה על התגובות!
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 18 דצמבר 2013 23:49

אל תשכחו שהיא גם בת, בדרך כלל בנות משחררים יותר מהר.
לדעתי 99 % אתה בחוץ אבל זה יקח כמה חודשים התהליך

תעדכני אותנו
okolord
יצירת קשר:

הודעהעל ידי okolord » 19 דצמבר 2013 13:23

תודה רבה!! אני בהחלט אעדכן!
katya

הודעהעל ידי katya » 19 דצמבר 2013 13:43

שימי לב רק שלא משנה על איזה קב"ן תפלי תוכלי לצאת בסוף
כלומר גם אם הקב"ן צועק עלייך "תתחילי לדבר או שתעופי מפה"
זה לא כי הוא מניאק אלא כדי לראות איך את מגיבה תמשיכי בשלך לפי מה שכתוב בטרגט 21 (התנ"ך של המשטמתים :) )

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 13 אורחים