עזרה דחוף!! בפגישה עם פסיכיאטר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

yona123
יצירת קשר:

עזרה דחוף!! בפגישה עם פסיכיאטר

הודעהעל ידי yona123 » 25 נובמבר 2013 11:41

קבעתי תור לפסיכיאטר, וזה יוצא שבוע לפני הגיוס..

אני צריך עוד קצת עצות מה להגיד לפסיכיאטר (ברור שלפסיכיאטר אני יגיד שאני מתגייס עוד חודשיים)

קראתי את הטרגט 21, אבל אני צריך עוד קצת פרטים.. כמו לדוגמא עם מה אני צריך לצאת מהפסיכיאטר, עם איזה טפסים וכו'..

ועוד כל מיני דברים ששמעתי שאסור להיות כל הזמן עם העיניים למטה, כי אחרת יבינו שמשקרים פה, אלא צריך להסתכל לפעמים גם על הפסיכיאטר..

הקיצר, אשמח לעזרה פה כמה שיותר מהר!!

תודה לעוזרים מראש.
אורח

Re: עזרה דחוף!! בפגישה עם פסיכיאטר

הודעהעל ידי אורח » 25 נובמבר 2013 12:34

הפגישה עם הפסיכיאטר מאוד קצרה והיא תהיה בעיקר סביב חוות הדעת שהוא קיבל ממך. הוא ישאל אותך שאלות כלליות ואחרי זה יאמת את תוכן חוות הדעת. בזמן הזה הפסייכאטר בודק בעיקר את ההתנהגות הלא מילולית שלך, כי היא משדרת לפסיכיאטר באופן סמוי שאתה אכן במצוקה נפשית ובדיכאון. לכן ברוב הפגישה כדאי לא ליצור קשר עין עם הפסיכיאטר ופשוט לבהות בנקודה מסוימת ולפעמים לשלוח מבט קטן לכיוונו ולחזור לבהות באותה נקודה בחדר.
כדאי גם להגיע מוזנח לפגישה: לא להתגלח, לא להופיע נקי ומסודר. גם זה משדר לפסיכיאטר אם אתה במצוקה.
התשובות שלך לפסיכיאטר צריכות להיות קצרות ומתחמקות. אם הוא ישאל מה תעשה אחרי שתשתחרר אתה מתחמק בצורה הזו "לא יודע.. אין לי מושג". תדבר גם בטון מאוד מבולבל ומהסס מולו.
אם הוא צועק עליך שאתה משקר והוא יעיף אותך מהמשרד - אל תדאג זה תרגיל ידוע של פסיכיאטרים ואתה צריך לבכות ולהשתולל במצב כזה.
בהצלחה
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 25 נובמבר 2013 13:46

אורח כתב:הפגישה עם הפסיכיאטר מאוד קצרה והיא תהיה בעיקר סביב חוות הדעת שהוא קיבל ממך. הוא ישאל אותך שאלות כלליות ואחרי זה יאמת את תוכן חוות הדעת. בזמן הזה הפסייכאטר בודק בעיקר את ההתנהגות הלא מילולית שלך, כי היא משדרת לפסיכיאטר באופן סמוי שאתה אכן במצוקה נפשית ובדיכאון. לכן ברוב הפגישה כדאי לא ליצור קשר עין עם הפסיכיאטר ופשוט לבהות בנקודה מסוימת ולפעמים לשלוח מבט קטן לכיוונו ולחזור לבהות באותה נקודה בחדר.
כדאי גם להגיע מוזנח לפגישה: לא להתגלח, לא להופיע נקי ומסודר. גם זה משדר לפסיכיאטר אם אתה במצוקה.
התשובות שלך לפסיכיאטר צריכות להיות קצרות ומתחמקות. אם הוא ישאל מה תעשה אחרי שתשתחרר אתה מתחמק בצורה הזו "לא יודע.. אין לי מושג". תדבר גם בטון מאוד מבולבל ומהסס מולו.
אם הוא צועק עליך שאתה משקר והוא יעיף אותך מהמשרד - אל תדאג זה תרגיל ידוע של פסיכיאטרים ואתה צריך לבכות ולהשתולל במצב כזה.
בהצלחה

באמת זה דבר שקורה? כאילו ממש ניראה דבילי שמישהו בא עם בעיות ועם חוות דעת מרופא מומחה והוא יצעק עליו לא?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 נובמבר 2013 13:58

Eto כתב:
אורח כתב:הפגישה עם הפסיכיאטר מאוד קצרה והיא תהיה בעיקר סביב חוות הדעת שהוא קיבל ממך. הוא ישאל אותך שאלות כלליות ואחרי זה יאמת את תוכן חוות הדעת. בזמן הזה הפסייכאטר בודק בעיקר את ההתנהגות הלא מילולית שלך, כי היא משדרת לפסיכיאטר באופן סמוי שאתה אכן במצוקה נפשית ובדיכאון. לכן ברוב הפגישה כדאי לא ליצור קשר עין עם הפסיכיאטר ופשוט לבהות בנקודה מסוימת ולפעמים לשלוח מבט קטן לכיוונו ולחזור לבהות באותה נקודה בחדר.
בהצלחה

באמת זה דבר שקורה? כאילו ממש ניראה דבילי שמישהו בא עם בעיות ועם חוות דעת מרופא מומחה והוא יצעק עליו לא?

יש הרבה אנשים שמגיעים במטרה להשתמט ומשלמים כסף רב לפסיכיאטרים אזרחיים כדי לקבל חוות דעת. לכן פסיכיאטרים צבאיים חושדים בכולם ומפעילים טריקים כדי לבדוק אם מדובר בשקרן.
katya

הודעהעל ידי katya » 25 נובמבר 2013 16:10

קבני"ם הם לא פסיכיאטרים בסך הכל עובדים סוציאליים שבמקרה הטוב יש להם תואר ראשון בפסיכולוגיה
הם לא מבינים בגרוש בפסיכיאטריה אז הם משתמשים בכל מיני טריקים כדי לחשוף מתחזים
זה תלוי גם על מי נופלים
הקב"ן שלי התחנן לשחרר אותי :lol:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 נובמבר 2013 16:46

katya כתב:קבני"ם הם לא פסיכיאטרים בסך הכל עובדים סוציאליים שבמקרה הטוב יש להם תואר ראשון בפסיכולוגיה
הם לא מבינים בגרוש בפסיכיאטריה אז הם משתמשים בכל מיני טריקים כדי לחשוף מתחזים
זה תלוי גם על מי נופלים
הקב"ן שלי התחנן לשחרר אותי :lol:

גם הפסיכיאטרים מפעילים טריקים ולא תמיד מקבלים קב״ן לפעמים הם מפנים ישר לפסיכי

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 10 אורחים