עזרה.. שרות לאומי ויציאה מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

HellMan
יצירת קשר:

עזרה.. שרות לאומי ויציאה מהצבא

הודעהעל ידי HellMan » 23 נובמבר 2013 16:46

שתי שאלות אחת בשבילי ואחת בשביל חברה שלי.

חברה שלי הלכה לפסיכיאטר אזרחי כדי לקבל הפניה אבל הוא לא רשם את זה רציני כמו שרצינו, אבל יש הפנייה, יש גם מכתב ממני "הידיד הדואג" שמראה שזה דיי רציני, לדעתכם כדי להראות את הדף שלי גם לפסיכיאטר הצבאי\קבן?
(היא עדיין מלשבית לפני צו שני) רשמתי בדף קטעים מהעבר שלה שהפסיכיאטר לא הזכיר בהפנייה וגם הפך דברים רציניים שלי כמו מפחדת לפגוע בעצמה ל"שוללת כוונות אובדניות" וגם רשמתי שהיא לא אוכלת ושיש לה פחד ליצור חברים חדשים עקב זה שעברה כל הזמן ממדינה למדינה ומפחדת לאבד אותם שוב.

ושאלה בשבילי.
אני יצאתי מהצבא ואני יודע ששרות לאומי לא באמת עוזר זה סתם וזה לא מוסיף כלום.
אבל הבעיה שאני רוצה להיות שחקן. ואם אני אצליח ואתפסם, יכולים לעשות לי בעיות הבנתי
אפשר בבקשה שמות של שחקנים וזמרים שלא עשו צבא ושרות לאומי והם בסדר למרות הבעיות אם בכלל עושים להם בעיות?
תודה
katya

Re: עזרה.. שרות לאומי ויציאה מהצבא

הודעהעל ידי katya » 23 נובמבר 2013 16:49

אל תעשה,
גם ככה הסיכוי שתתפרסם ונמוך
וגם פרסום שלילי הוא פרסום
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 23 נובמבר 2013 18:01

נו מה אתה מסתלבט?
לפחות תעשה שירות לאומי אבל אם לא זה כבר באמת חזירות..

בהצלחה
katya

הודעהעל ידי katya » 23 נובמבר 2013 18:08

אני עושה שירות לאומי וזה באמת ביזבוז
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 23 נובמבר 2013 19:20

katya כתב:אני עושה שירות לאומי וזה באמת ביזבוז

בסדר לא נורא, העיקר את תורמת משהו למדינה.
זה מצויין.
משה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי משה » 23 נובמבר 2013 20:38

Eto כתב:

זה מצויין.

אתה שם לב לסתירה הלוגית, נכון?
כול מה שרציתם לדעת על איך לצאת מהצבא:
viewtopic.php?p=96644#p96644
https://www.dropbox.com/sh/9is6d2vbbii3oga/qW-Kvz7LYl
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 23 נובמבר 2013 21:02

משה כתב:
Eto כתב:

זה מצויין.

אתה שם לב לסתירה הלוגית, נכון?

לא, לא צריך להיות עד כדי כך חזירים. לעשות צבא בסדר מסכים איתכם לא ממליץ אולי לאנשים ואפשר להבין. אבל שירות לאומי שנה שהיא תרומה למשהו כולשהי לצאת "מהטראומה" של הצבא לא קרה כלום.
משה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי משה » 23 נובמבר 2013 23:27

Eto כתב:
משה כתב: אתה שם לב לסתירה הלוגית, נכון?

לא, לא צריך להיות עד כדי כך חזירים. לעשות צבא בסדר מסכים איתכם לא ממליץ אולי לאנשים ואפשר להבין. אבל שירות לאומי שנה שהיא תרומה למשהו כולשהי לצאת "מהטראומה" של הצבא לא קרה כלום.

צודק, תרומה לקופת המדינה בכך שהיא יכולה להעסיק אנשים בשכר רעב בשירות לאומי במקום לשלם להם שכר מינימום, ולתת להם להרגיש טוב עם עצמם. זה בסך הכול מנגנון של ניצול ציני של הרצון הטוב של אנשים לתרום כי "ככה צריך" ו"כולם עושים את זה".
כול מה שרציתם לדעת על איך לצאת מהצבא:
viewtopic.php?p=96644#p96644
https://www.dropbox.com/sh/9is6d2vbbii3oga/qW-Kvz7LYl
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 נובמבר 2013 23:50

משה כתב:
Eto כתב:
משה כתב: אתה שם לב לסתירה הלוגית, נכון?

צודק, תרומה לקופת המדינה בכך שהיא יכולה להעסיק אנשים בשכר רעב בשירות לאומי במקום לשלם להם שכר מינימום, ולתת להם להרגיש טוב עם עצמם. זה בסך הכול מנגנון של ניצול ציני של הרצון הטוב של אנשים לתרום כי "ככה צריך" ו"כולם עושים את זה".

אתם המשתמטים מכה קשה למדינה ולחברה. אתם נצלנים וצבועים חיים במדינה ולא רוצים לתרום. מציגים את חיילי צהל כרוצחים בזמן שבזכותם אתם חיים. לתרום זה חובה כאזרח במדינתך, כאדם שחי כאן בזכות אותם חיילים. הצורה הכל כך צינית שבא אתם מדברים כלפי המדינה הם גועל נפש ומכה קשה. אבל אל תדאגו זה לא יצליח לכם. רוב החברה רואה בעין שלילית מאוד אותכם. אתה לא תעז לדבר ככה בציבור כי אתה יודע שתחטוף בראש. צהל ימשיך להתקיים והחברה בישראל תמשיך להיות פטריוטית כלפי הצבא שלה. אתם מיעוט קיצוני וכך זה ישאר
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 24 נובמבר 2013 08:34

חחח איזה אידיוט אתה אני עשיתי 3 שנים קרבי ואני באזרחות עכשיו אומרים לי הרוב לצאת מהר מהמילואים(חחח דיי אתה לא מדבר פה על ילדים בני 17 לפני גיוס).
ההפך, אני דווקא חושב שחבל שעשיתי 3 שנים סתם ביזבוז וסתם היה לי עצבים בצבא.. ותאמין לי שזה לא משה וכזה טוב שאנשים רואים בחברה הרוב כבר משתמטים משירת סדיר אפילו.

אל תבלבל את המוח שוב אתה לא מדבר פה עם ילדים אלה עם אנשים שאחרי צבא במקרה הטוב או כאלה שיצאו מזמן מהצבא חח
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 נובמבר 2013 10:55

Eto כתב:חחח איזה אידיוט אתה אני עשיתי 3 שנים קרבי ואני באזרחות עכשיו אומרים לי הרוב לצאת מהר מהמילואים(חחח דיי אתה לא מדבר פה על ילדים בני 17 לפני גיוס).
ההפך, אני דווקא חושב שחבל שעשיתי 3 שנים סתם ביזבוז וסתם היה לי עצבים בצבא.. ותאמין לי שזה לא משה וכזה טוב שאנשים רואים בחברה הרוב כבר משתמטים משירת סדיר אפילו.

אל תבלבל את המוח שוב אתה לא מדבר פה עם ילדים אלה עם אנשים שאחרי צבא במקרה הטוב או כאלה שיצאו מזמן מהצבא חח

כבר הבנתי שאין לך הרבה שכל ואתה בחור קצת טיפש.. אם אתה ועוד מישהו פה סיימו צבא זה לא אומר שכח הגולשים פה כאלה. נהפוך הוא גולשים כאן משתמטים מסדיר וכאלה שרוצים להשתמט בקרוב. לאלה תוסיף גורמים מהצבא שעוקבים אחרי הפורום (והם לא מדברים פה) ועוד שניים שסיימו צבא
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 24 נובמבר 2013 12:28

אורח כתב:
Eto כתב:חחח איזה אידיוט אתה אני עשיתי 3 שנים קרבי ואני באזרחות עכשיו אומרים לי הרוב לצאת מהר מהמילואים(חחח דיי אתה לא מדבר פה על ילדים בני 17 לפני גיוס).

כבר הבנתי שאין לך הרבה שכל ואתה בחור קצת טיפש.. אם אתה ועוד מישהו פה סיימו צבא זה לא אומר שכח הגולשים פה כאלה. נהפוך הוא גולשים כאן משתמטים מסדיר וכאלה שרוצים להשתמט בקרוב. לאלה תוסיף גורמים מהצבא שעוקבים אחרי הפורום (והם לא מדברים פה) ועוד שניים שסיימו צבא

כן בסדר.
בקיצור תפסיק להפחיד ילדים מפוחדים שלא רוצים להתגייס מסיבות שלהם..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 נובמבר 2013 13:02

Eto כתב:
אורח כתב:

כן בסדר.
בקיצור תפסיק להפחיד ילדים מפוחדים שלא רוצים להתגייס מסיבות שלהם..

אתה לא תגיד לי מה לעשות חצוף. שים לב להודעות שלך כאן ותבין עד כמה אתה טיפש. בהתחלה תקפת את המשתמט ואמרת שצריך לתרום בשירות לאומי ועכשיו אתה תוקף אותי על זה שאני חושב כמוך שצריך לתרום למדינה ולחברה לפחות בשירות לאומי. אתה באמת טיפוס מיוחד ולא חכם.
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 24 נובמבר 2013 14:08

לא אתה פשוט מפוחד קצת ומודאג.
אני מסביר לך שאני חושב שהצבא באמת זה מיותר 3 שנים, אבל כן חושב שאולי שנה אחת של שירות לאומי זה לא אסון כזה גדול ששם לפחות תורמים את מה שיכולים(כמו הרבה פה שעושים שירות לאומי והשתמטו מהצבא)

אן קשר בין הצבא לשירות לאומי אם לא הבנת כל כך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 נובמבר 2013 14:14

Eto כתב:לא אתה פשוט מפוחד קצת ומודאג.
אני מסביר לך שאני חושב שהצבא באמת זה מיותר 3 שנים, אבל כן חושב שאולי שנה אחת של שירות לאומי זה לא אסון כזה גדול ששם לפחות תורמים את מה שיכולים(כמו הרבה פה שעושים שירות לאומי והשתמטו מהצבא)

אן קשר בין הצבא לשירות לאומי אם לא הבנת כל כך

חביבי בנוסף להכל יש לך גם בעיה בהבנת הנקרא. אני לא מפוחד ומודאג אני הבעתי ביקורת על המשתמטים. מה הקשר בין זה לבין דאגה ופחד?! טיפוס מוזר...

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים