אהלן חבר'ס :)

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Toxido
יצירת קשר:

אהלן חבר'ס :)

הודעהעל ידי Toxido » 21 נובמבר 2013 01:20

שלום לכולם..

הייתי פעיל בפורום בעבר בערך לפני חצי שנה + לפני שהשתחררתי מצהל
ואחרי שהשתחררתי - (רבות בגלל הפורום שעזר לי להביע את עצמי
ואת הכאב והזעם שעובר בי בעקבות צהל)... אז אכן אני משוחרר מצהל כבר מעל לחצי שנה באושר ואושר והחיוך בהחלט
שב אל פניי מאז שהשתחררתי אני חושב שזה היה הדבר הנכון בשבילי ביותר וחזרתי להיות מי שהייתי גם לפני הגיוס.
היום אני משוחרר מצהל על פרופיל 21 שקיבלתי דרך הקבן, לפי דבריו אז "הוא שיחרר אותי על קשיי הסתגלות לצבא" בכל מקרה
אני עם רשיון לרכב כבר כמה שנים ולא קיבלתי זימון למשרד הרישוי למבחנים או משהו כזה תודה לאל ואני מניח שזה בגלל הסעיף
היחסית קל שקיבלתי שכניראה לא נותן את "התענוג" הזה של המבחנים במשרד הרישוי.

פניתי לכאן לחברי הפורום שוב (בעיקר האורחים התותחים למיניהם :lol: ) שעוזרים לאנשים פה שלא מסתדרים בצבא
כדי לקבל רעיונות לגבי עבודה מה להגיד איך לעשות וכ'ו..
לא ממש ניסיתי לחפש עבודה מאז השחרור יותר נהניתי אבל כניראה שכל אחד זקוק להסתדר ולמצוא עבודה
נורמאלית באזרחות ולא בתור עוד איזה מתדלק, התחלתי עם קורות חיים ובכללי, מה לעזאזל אני אמור להגיד
אחרי בערך חצי שנה ששירתתי בצבא דרך אגב כלוחם.. במידה ומעסיק כלשהו ישאל אותי
למה השתחררת מהצבא אחרי תקופת שירות קצרה כל כך איך לענות? תשובה כמו בעיות רפואיות בהחלט עוזר אבל ממש
לא נשמע משכנע ובטח לא לעבודה שאסור שיהיה בעיות רפואיות..
התחלתי להיתקע עם זה ואני קצת חושש לכן אשמח לשמוע המלצות מהתותחים שפה שהצליחו לדלג על זה
ולהסתדר באזרחות כי בתאכלס זה לא דבר שאמור להפריע.

תודה רבה חבר'ה
katya

Re: אהלן חבר'ס :)

הודעהעל ידי katya » 21 נובמבר 2013 09:22

אני אומרת ששיחררו אותי על עודף בנות 8-)
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 21 נובמבר 2013 10:18

אז ככה כן ישאלו אותך מה עשית בצבא.. ויש כאלה שהם היו מורעלים אז יעניין אותם.. אבל שוב חוץ מעבודות ביטחון ונשק אף אחד לא יפתח לך את התיק זה ממש ממש מוגזם.
תגיד שהיית לוחם בפרק זמן מסויים ואז קרא לך איזה תקרית שלא איפשרה לך להמשיך לשרת והצבא הבין את הבעיה שהייתה לך באותה תקופה (בעיות בבית, ובנוסף בעיה רפואית שהייתה לך).
בכללי זה לא אמור להשפיע עליך לעבוד או משהו כזה.. היום חצי מהמדינה עם 21 נפשי האמת

הכי חשוב אל תשכח, ברגע שאתה מתקבל למקום עבודה המקום שלך שם וחובת ההוכחה עליך גבר.. כלומר זה לא שרודפים אחריך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 נובמבר 2013 01:06

Eto כתב:אז ככה כן ישאלו אותך מה עשית בצבא.. ויש כאלה שהם היו מורעלים אז יעניין אותם.. אבל שוב חוץ מעבודות ביטחון ונשק אף אחד לא יפתח לך את התיק זה ממש ממש מוגזם.
תגיד שהיית לוחם בפרק זמן מסויים ואז קרא לך איזה תקרית שלא איפשרה לך להמשיך לשרת והצבא הבין את הבעיה שהייתה לך באותה תקופה (בעיות בבית, ובנוסף בעיה רפואית שהייתה לך).
בכללי זה לא אמור להשפיע עליך לעבוד או משהו כזה.. היום חצי מהמדינה עם 21 נפשי האמת

הכי חשוב אל תשכח, ברגע שאתה מתקבל למקום עבודה המקום שלך שם וחובת ההוכחה עליך גבר.. כלומר זה לא שרודפים אחריך

כן כמובן לגבי חובת ההוכחה עלי, אלואי וכל המעסיקים היו מתרשמים פנים מול פנים אבל יש כאלה
שרואים בקורות חיים ללא שירות מלא ופוסלים ולבני זונות האלה צריך להוריד תתחתונים ולתת להם ללכת ערומים
שתירד להם כל הנפחא, הם בעצם לא מבינים שהם מפספסים תאנשים הכי נורמאטיביים.

לגבי הקורות חיים, אם אני אפרט בקצרה על השירות שלי וארשום בסוף שהשתחררתי על פרופיל בריאותי קל
זה לא אמור להרוס או משהו נכון?
יש דרך יותר טובה לסיים את עניין הצבא בקורות חיים מאשר "השתחררתי על פרופיל בריאותי קל"? רעיון שיש לך או משו?

תודה ;) ;) ;)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים