מיואש

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Zander
יצירת קשר:

מיואש

הודעהעל ידי Zander » 21 נובמבר 2013 00:55

אז אחרי שהבאתי חוות דעת ממיון וביחידה הקבנית הביאה תחוות דעת לפסיכיאטר והוא לא הסכים לפגוש אותי
התייאשתי וברחתי, אני עוד מעד יהיה עריק

יום שני הייתי שוב במיון והפעם הלכתי לברהן תל השומר שם הביאו לי לראות קבנית אבל היא רק הפנתה אותי לקבנית יחידה ואין לי מה לחזור לשם כי ישפטו בחומרה על הנפקדות
אז כשאהיה עריק אסגיר תצמי לכלא, אבל מה אני עושה אחרי הכלא?

אני מרגיש במבוי סתום וכבר התחלתי להכנס לדכאון אמיתי ואני חושב שבחיים אני לא ישתחרר
Toxido
יצירת קשר:

Re: מיואש

הודעהעל ידי Toxido » 21 נובמבר 2013 01:24

Zander כתב:אז אחרי שהבאתי חוות דעת ממיון וביחידה הקבנית הביאה תחוות דעת לפסיכיאטר והוא לא הסכים לפגוש אותי
התייאשתי וברחתי, אני עוד מעד יהיה עריק

יום שני הייתי שוב במיון והפעם הלכתי לברהן תל השומר שם הביאו לי לראות קבנית אבל היא רק הפנתה אותי לקבנית יחידה ואין לי מה לחזור לשם כי ישפטו בחומרה על הנפקדות
אז כשאהיה עריק אסגיר תצמי לכלא, אבל מה אני עושה אחרי הכלא?

אני מרגיש במבוי סתום וכבר התחלתי להכנס לדכאון אמיתי ואני חושב שבחיים אני לא ישתחרר

אל תשכח שגם בכלא יש לך קבן,לדעתי אם לא לקחו אותך ברצינות עד עכשיו והיית כמו עוד חייל מסכן על פי צהל
אולי יתנו למצב שלך יותר חשיבות לאחר הכלא
katya

הודעהעל ידי katya » 21 נובמבר 2013 09:21

לך עוד פעם למיון הפעם בהפנייה של ביקור רופא
תגיד שכשאתה רואה את הגז אתה מדמיין איך שאתה שורף את עצמך כשאתה מסתכל על הדלת של הארון אתה מדמיין איך אתה שובר לעצמך את הצוואר כשאתה מסתכל על החלון אתה מדמיין איך אתה מנפץ אותו וחותך לעצמך את הוורידים
תיהיה יצירתי תמציא גם כמה כאלה משלך
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 21 נובמבר 2013 10:23

katya כתב:לך עוד פעם למיון הפעם בהפנייה של ביקור רופא
תגיד שכשאתה רואה את הגז אתה מדמיין איך שאתה שורף את עצמך כשאתה מסתכל על הדלת של הארון אתה מדמיין איך אתה שובר לעצמך את הצוואר כשאתה מסתכל על החלון אתה מדמיין איך אתה מנפץ אותו וחותך לעצמך את הוורידים
תיהיה יצירתי תמציא גם כמה כאלה משלך

לא איזה שטויות, יקחו אותו למחלקה סגורה זה לא צחוק. וגם הקבן יצחק עליו.
תבקש חוות דעת עם החמרה במצב, תציג את עצמך שבור מנטלית.. בדיכאון.. שיהיה החמרה. בנוסף תבקש מההורים לעשות לחץ עליהם להתקשר להגיד להם הרסתם לי את הילד ומלא דברים כאלה..

תעדכן אותנו אל תתיאש אתה תיצא בסוף משם
katya

הודעהעל ידי katya » 21 נובמבר 2013 11:52

לא יקחו אותו לשום מחלקה סגורה מקסימום הפסיכיאטר יתרשם ממנו שהוא במצב מאד קשה ויציע לו להתאשפז אז שיגיד פשוט בהיסוס לא וזהוא :|
Zander
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Zander » 27 נובמבר 2013 20:05

עדכון
שוב מיון שוב ברהן וקיבלתי רק הפניה לקבן יחידה

יש מציאות לצאת דרך הקבן בכלא? או שזו המצאה?

אגב בחוות דעת הפסיכיאטר במיון כתב שאני כנראה יבצע מעשה כדי להשתחרר
וברור שהקבנית בברהן לא התייחסה, לא היתה מוכנה לטפל בי (לא עשתה אבחון ולא הפניה לפסיכיאטר)
התעצבנה שאני שותק, ואז אמרתי "רע לי אני לא יכול יותר"
כשאמרתי שאני לא מסוגל לחזור ליחידה, היא אמרה שאני מסתכן בכלא (חידשה לי..) ואמרתי עדיף שאני יתאבד? אז היא אמרה שזו בחירה שלי , נתנה תהפניה לקבן יחידה, הלכתי חזרתי, אמרה שיש לה תור למישהו אחר, חיכיתי חזרתי עד שהעיפה אותי סופית
נערך לאחרונה על ידי Zander ב 19 ינואר 2014 20:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
katya

הודעהעל ידי katya » 27 נובמבר 2013 21:06

תפסיק כבר לפחד מקבנ"ים שהם יפחדו ממך!
אולי במקום לשתוק כמו דג היית מספר לה על המחשבות האובדניות
היית כבר בחוץ
יש קב"ן בכלא ואתה לא חייב להיות בבידוד בשבילו
לא יכולה לענות לך איך זה הולך כי לא הייתי בכלא צבאי וגם אם כן אני מניחה שהכלא של הבנות שונה מהכלא של הבנים...
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 27 נובמבר 2013 23:08

איזה בושה הצבא הזה.. אחרי זה לא מבינים למה חיילים באמת מתאבדים שם..
קיצר תעשה בעיות תערב את ההורים תערב אנשים.. מי זאת הקבן הזאת שאמרה לך ככה והפכה חוות דעת של רופא? זה ממש מוזר העניין שלך
Zander
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Zander » 27 נובמבר 2013 23:23

Eto כתב:איזה בושה הצבא הזה.. אחרי זה לא מבינים למה חיילים באמת מתאבדים שם..
קיצר תעשה בעיות תערב את ההורים תערב אנשים.. מי זאת הקבן הזאת שאמרה לך ככה והפכה חוות דעת של רופא? זה ממש מוזר העניין שלך

אני יגיד לך איך זה עבד
הגעתי עם החוות דעת חיכיתי שעתיים ואז הפקידה אמרה לקבנית מפקדת מרפאה שכבר הייתי בברהן עם החוות דעת הקודמת ולא קיבלו אותי אז היא קיבלה אותי
נכנסתי, אני כבר נמצא בדיכאון אמיתי ישבתי שתקתי, היא צעקה שאני יתחיל לדבר אמרתי שרע לי ואני לא מסוגל לחזור ליחידה, אני רוצה לצאת היא אמרה שהיא לא יכולה לטפל בי ורק לקבן יחידה יש סמכות לשחרר ובעצם סירבה לאבחן אותי
אז יצאתי ונכנסתי למשרד שלה 3 פעמים והתשובה שלה היתה זהה, אמרתי שהיא לא עוזרת לי ומה עדיף שאני יתאבד? אמרה שזו בחירה שלי ואם אני לא יחזור אני כבר יהיה עריק ורק נתנה תהפניה ליחידה והוסיפה איזושהי שטות שהיא לא תשקר לי
יצויין שתי דברים
היא אמרה שהפסיכיאטר ביחידה החליט לא לראות אותי על סמך החוות דעת הקודמת ממיון (שאמרה אותו דבר) ושאין לי מה לעשות, במיון הפסיכיאטר כן מבין תמצב שלי, בצבא לא
עוד לא ראיתי פסיכיאטר צבאי, רק קבן ועוד קבן ואז הקבנית מרפאה הזו
נערך לאחרונה על ידי Zander ב 19 ינואר 2014 20:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 28 נובמבר 2013 00:12

ככה זה, זה התהליך, כמעט כולם, בטח מי שכבר התגייס עובר אותו ככה. קבנים שמועלים בשבועת הרופא שלהם, לא מעניין אותם לטפל בך, אפילו לא לאבחן אותך אוביקטיבית, מה שמעניין אותם זה להיות חארות שפוטים של המערכת ולהערים קשיים על כל מי שפונה אליהם. במסגרת הצבא, כמו שאתה אמור כבר לדעת, אנשים חושבים שמותר להם להתנהג בגסות, לשקר, להתייחס לאנשים כשקרנים ושיא החוצפה להתעלם מאנשים שמפגינים מצוקה ברורה בגלל הגיון פנימי מעוות שמה שחשוב זה לתפוס שקרנים, לא לעזור למי שרע לו. באזרחות זה ברור שהנחת המוצא היא שמאמינים, שקודם כל מנסים לדאוג למי שנראה שרע לו, בצבא פועל הגיון מעוות של חשדנות, עוינות וניצול.

החדשות הטובות הן שמתישהו הבולשיט נגמר. ברוב המקרים, די מהר, תוך 1-4 פגישות עם קבן (4 זה כבר הרבה) אתה תשתחרר. בסופו של דבר כולם משתחררים, ולו רק כשהצבא מבין שחייל לא יצא להם ממך, שלא עוזר להם לשקר ולהפחיד כדי לגרום לך לשרת אפילו שאתה לא במצב. התחושה של התסכול מאוד מובנת, אתה בא לפגישה עם קבן שכל כך הרבה תלוי בה ולא רק שלא מקבל מענה סביר, מקבל מענה שמנסה לערער אותך. אבל באותה קלות שבה נפנפו אותך, בהחלט ייתכן, וזה כל הזמן קורה, שבפגישה הבאה ישחררו אותך במהירות שאתה לא תאמין בדיעבד כמה זה היה קל.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Zander
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Zander » 28 נובמבר 2013 00:45

את זה שכל הצבא שקרן אני הבנתי ביום הראשון, אין צורך להזכיר לי

התסכול אוכל אותי ברמות שהתפרקתי רגשית מול המשפחה, משהו שלא קרה כבר כמה שנים טובות
katya

הודעהעל ידי katya » 28 נובמבר 2013 08:00

למה אתם תמיד מחפשים "למה הקב"ן אשם" ולא "למה אני אשם"?!
כל הקבני"ם הם אותו דבר
תחשוב איפה טעית פעם שעברה ואל תחזור על הטעות הזאת
Zander
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Zander » 28 נובמבר 2013 13:04

לנסות ללכת שוב לברהן עם אותה חוות דעת עכשיו שאני עריק?
איך זה עובד?
Zander
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Zander » 02 דצמבר 2013 13:00

אני יעדכן
הלכתי שוב לברהן, ראיתי קבן שאמר לי במפורש שהם לא יכולים לבצע החלטות לגביי אלא רק הקבן יחידה
אבל הוא הבין שאני במצוקה ואמר לי שהוא רואה שאני סובל אחרת לא הייתי נפקד.
נתן עוד הפניה לקבן יחידה אבל אני לא מסוגל לחזור לשם
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 02 דצמבר 2013 19:58

הוא שיקר. זאת הדרך שלו לדחוף אותך בחזרה ליחידה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Zander
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Zander » 27 דצמבר 2013 20:05

הייתי בברהן ואמרו לי לשלוח בפקס ולהתקשר כדי לאשר הגעה של הפקס
הבעיה ששלחתי תחוות דעת בפקס, אחותי מתקשרת כל הבוקר מאתמול והם לא עונים.

מה אני עושה?
מתי יודיעו לי מה החליטו אם לזמן לפגישה או לא?
העריקות הזו מעיקה, לא עדיף כבר להסגיר תצמי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 דצמבר 2013 11:28

כמה זמן כבר אתה עריק? למה זה מעיק? שב בבית, תרגע. כל יום של דפוק מוסיף לך לאי התאמה.
לגבי בידוד בכלא, מה כל כך נורא? תשב עם ספר, תרגע. כל יום שאתה יושב בבידוד מקרב אותך ל 21.
לגבי איומי התאבדות, אתה חייב להיות יותר מעודן. כשאתה אומר "עדיף שאני אתאבד?", אתה מזמין אותם לא להאמין לך.
http://www.seruv.com/suicidal-ideation-part-a
Zander
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Zander » 16 ינואר 2014 12:27

קבעו לי פגישה
אני לחוץ למוות!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 ינואר 2014 17:27

ישש!
אל תילחץ1
Zander
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Zander » 21 ינואר 2014 23:06

הקבן רמז לי שאני יכול לפגוע בעצמי והוא לא מתכוון לשחרר
הציע טיפול אחרי שאני יחזור.

מה עושים? עדיין עריק, מפחד שיתפסו אותי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 ינואר 2014 03:49

Zander כתב:הקבן רמז לי שאני יכול לפגוע בעצמי והוא לא מתכוון לשחרר
הציע טיפול אחרי שאני יחזור.

מה עושים? עדיין עריק, מפחד שיתפסו אותי.

חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי, ואז שב כל היום בברהן או תסגיר את עצמך ותראה קבן בכלא..... אל תקשיב לכל האפסים פה שממליצים לך על עריקות ואי התאמה, כי זה סתם בזבוז זמן שלך והרבה יותר עצבים... ממש מיותר.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 10 אורחים