הצבה של בסיס ועריקות שעשיתי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

don1234
יצירת קשר:

הצבה של בסיס ועריקות שעשיתי

הודעהעל ידי don1234 » 19 נובמבר 2013 12:33

אהלן עשיתי הנדסאי והתגייסתי לפני כמה חודשים עברתי קורס בטכני וקיבלתי צו הצבה לנבטים רחוק מאוד מרחק 7 שעות נסיעה מהבית אני גר בצפון סירבתי ללכת ואמרו שינסו לעזור לי בטכני תוך כדי יצאתי לרם 2 וחזרתי ואמרו לי שלא הצליחו לעזור לי הוצאתי גימלים לאחר שאמרו לי וחזרתי עם מסמכים לת"ש היה לי וועדה ובוועדה אמרו לי שהמסמכים לא מספיקם והסגן אלוף סגר לי תתיק ת"ש מרוב עצבים ודיכאון ביקשתי לראות קב"ן עבר שבועיים ולא נתנו לי והלכתי לבית וחזרתי יום ראשון ועושו לי קלירנס יציאה בלי שהייתי שמה ואמרו לי שאני קשור לנבטים בקיצר לא התייצבתי שמה ואני נפקד עכשיו לא רוצה לשרת במקום הזה רק יציאות 11 3 ו7 שעות מהבית הסברתי להם שיש לי כמה בעיות בבית אבל אני לא סומך על הת"ש אמרו שינסו לעזור לי בבסיס בנבטים אבל קשה להאמין אני מתכוון לעשות עריקות אבל
1) אני לא יודע מה זה יעזור לי ואיך אני חוזר בחזרה לטכני ומגיע לבסיס בצפון של ח"א רוצה קל"ב ולא סגירות של 11-3 יש המלצות איך אני יוצא מהדרום?
2) ואפשרי לחזור לטכני אחרי הכלא ולא לנבטים?
3) ואני יכול להוציא קה"ס 43 בכלא?
אורח

Re: הצבה של בסיס ועריקות שעשיתי

הודעהעל ידי אורח » 19 נובמבר 2013 19:01

בבקשה תעזרו לי!!
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 19 נובמבר 2013 19:38

אנחנו עוזרים לאנשים שהחליטו לסרב לשרת בצבא, לא לאנשים שמחפשים לשפר את מצבם בתוך הצבא.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
katya

הודעהעל ידי katya » 19 נובמבר 2013 19:43

*להימנע מלשרת בצבא
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 נובמבר 2013 20:02

אני אעזור לך, מצחיק שהאדון הרגוע עשה שלוש שנים ודאג לתחת של עצמו אבל מסרב לעזור לאחרים להמשיך בשירות. תשמע אפשר לקבל הקלות דרך הקבן. זה לא תמיד דבר קל אבל אפשרי. תספר לו שקשה לך ושאתה לא יושן ולא אוכל ואתה בדיכאון מהבסיס הזה. בסופו של דבר הוא יעביר אותך לבסיס אחר אבל זה עלול לקחת זמן וכמה פגישות כי הם אוהבים למרוח את החיילים ולראות עד כמה הם נחושים להשיג הקלות
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 19 נובמבר 2013 20:59

אמנם הצבא היה התקופה הכי מגעילה בחיים שלי, אבל לפחות יצא לי מזה כל הכסף והתהילה והסקס, אז התחת שלי מסודר.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 20 נובמבר 2013 10:43

אורח כתב:אני אעזור לך, מצחיק שהאדון הרגוע עשה שלוש שנים ודאג לתחת של עצמו אבל מסרב לעזור לאחרים להמשיך בשירות. תשמע אפשר לקבל הקלות דרך הקבן. זה לא תמיד דבר קל אבל אפשרי. תספר לו שקשה לך ושאתה לא יושן ולא אוכל ואתה בדיכאון מהבסיס הזה. בסופו של דבר הוא יעביר אותך לבסיס אחר אבל זה עלול לקחת זמן וכמה פגישות כי הם אוהבים למרוח את החיילים ולראות עד כמה הם נחושים להשיג הקלות

כי הוא צודק.
למי יש כוח להתעסק בקקה הזה של ההחלטות האלה ? אתה יכול להמשיך לדבר ולדבר אבל תדע לך הצבא מבין רק בדפים. זה בולשיט.
don1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי don1234 » 20 נובמבר 2013 12:52

תגיד ואפשר להוציא קה"ס 43 בכלא או רק להשתחרר אפשר שם?
והקב"ן בדרך כלל יעביר אם אני בדיכאון ורע ולא מתפקד? למרות שזה יכול לקחת חודשים..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים