איך לוודא בשיחה בטלפון שהפסיכיאטר מעגל פינות ומקצין?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

RozeHofesh
יצירת קשר:

איך לוודא בשיחה בטלפון שהפסיכיאטר מעגל פינות ומקצין?

הודעהעל ידי RozeHofesh » 18 נובמבר 2013 13:17

אתמול התקשרתי לפסיכיאטר והמזכירה אמרה שהוא נותן חוות דעת לצבא 1800 שקל (חשבתי שסכום כזה זה אומר שהוא מבין מה הוא בעצם עושה פה)
נפגשתי איתו ואחרי שעה שיחה הוא אמר לא שהוא לא יכול לעזור לי במה שאני מחפש והלכתי

אז איך במקום לנסוע למקומות להפגש עם פסיכיאטרים בלי שיעזרו לי
מה לשאול בטלפון כדי להבין שהם באותו ראש כמוני?
כי זאת פעם שנייה שאני מתאכזב
אורח123

Re: איך לוודא בשיחה בטלפון שהפסיכיאטר מעגל פינות ומקצין?

הודעהעל ידי אורח123 » 18 נובמבר 2013 13:27

RozeHofesh כתב:אתמול התקשרתי לפסיכיאטר והמזכירה אמרה שהוא נותן חוות דעת לצבא 1800 שקל (חשבתי שסכום כזה זה אומר שהוא מבין מה הוא בעצם עושה פה)
נפגשתי איתו ואחרי שעה שיחה הוא אמר לא שהוא לא יכול לעזור לי במה שאני מחפש והלכתי

אז איך במקום לנסוע למקומות להפגש עם פסיכיאטרים בלי שיעזרו לי
מה לשאול בטלפון כדי להבין שהם באותו ראש כמוני?
כי זאת פעם שנייה שאני מתאכזב

תשאל אם הוא נותן חוות דעת אחרי פגישה אחת. אני גם לא רואה צורך לשלם 1800 שקל לחוות דעת כשאפשר דרך קופת חולים ב50 שקל
Rozehofesh1

הודעהעל ידי Rozehofesh1 » 18 נובמבר 2013 15:19

כי אני כבר קפוא בקופות חולים אני 8 חודש פזמ בעריקיות חחח
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 18 נובמבר 2013 15:47

עדיין, ביקור אחד רגיל אצל פסיכי אמור לעלות בסביבות 200-400-700 שקל, וחוות דעת לא אמורה לעלות אקסטרה. יש פסיכים שעושים את זה, וזה אפילו חוקי והכל, עד הנקודה שבה אתה מבקש שהוא יכתוב מה שאתה רוצה ולא מה שהוא חושב, וב-1800 שקל נשמע שאתה מחפש לקנות חוות דעת, אבל מסתבר שאותו פסיכי לא עובד בלמכור אותה. מה שנשמע שאתה מחפש, פסיכי שמוכר חוות דעת, אין לנו לספק לך.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Rozehofesh2

הודעהעל ידי Rozehofesh2 » 18 נובמבר 2013 16:56

אז אתם אומרים שפטורים זה רק לשחקנים מקצועיים?
כי כמה שהמצב חרא תקוע אצלי הלתת חיוך הכל לטובה והפסיכיאטריים לא משנה מה לא אוכלים את מה שאני אומר או מנסה לבטא עם הגוף
הייתם ממליצים פשוט להתאמן על המשחק שלי ועל הסיפור שלי?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 18 נובמבר 2013 17:51

חוות דעת שמתארת מצב נפשי קשה ואו היסטוריה ארוכה של בעיות נפשיות יכולה לקרב אותך למטרה, אבל לדעתי הצנועה גם זה לא מספיק, במיוחד כשאתה בא איתם בשלב הזה ולא הרבה לפני הגיוס. מה שיותר יעבוד במצבך זה אכן ההתרשמות של הקבן, שזה תמיד הכי חשוב, והתמדה. התמדה עובדת בשני מובנים, גם חייל שרואים שאין מה לעשות איתו, שחייל לא ייצא ממנו, בסופו של דבר משחררים, וגם התמדה מאוד תורמת לאמינות ולשכנוע בחומרת מצבך - הכלי הראשון והעיקרי של הצבא בלהתמודד עם מי שהוא חושד או מניח שמשקרים, שזה כולם בערך כל הזמן ובמיוחד כשהבנאדם רוצה או צריך משהו, הכלי הראשון זה להגיד לא/אין/אסור/אי אפשר ולראות אם אתה מוותר/מסתדר ורק אם אתה חוזר ומתעקש בכלל יתייחסו למה שאמרת. לצורך ההמחשה של החשיבות של התמדה, לא שזה דוגמה טובה לדרך להשתחרר, אני מכיר מישהו שהשתחרר דרך קבן בלי לעשות כלום חוץ מלהגיד שהוא לא מוכן לשרת בצבא. הוא היה מגיע לבסיס ולא עושה כלום וניסו לאלף אותו בעונשים ולא עזר ובסוף מיוזמתם, לא מיוזמתו, שלחו אותו לקבן, והוא לא אמר לקבן שום דבר על בעיה נפשית או רע לו ובסוף, אחרי שנה בצבא, הקבן שחרר אותו.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
katya

הודעהעל ידי katya » 18 נובמבר 2013 18:09

אתה יכול למצוא בכיף פסיכיאטר פרטי ב500 שקל :)
עדיף לך ללכת לפסיכיאטר אובייקטיבי כי הקב"ן לא יקצין ויעגל לך פינות
:mrgreen:

אגב,
הצבא מכיר את כולם אותם פסיכיאטרים שמוכרים חוות דעת ויודע לשים קצוץ על החוות דעת שלהם
(הכתבה שעשו לפני כמה חודשים בערוץ 2 לדוגמא...)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 נובמבר 2013 19:49

katya כתב:אתה יכול למצוא בכיף פסיכיאטר פרטי ב500 שקל :)
עדיף לך ללכת לפסיכיאטר אובייקטיבי כי הקב"ן לא יקצין ויעגל לך פינות
:mrgreen:

אגב,
הצבא מכיר את כולם אותם פסיכיאטרים שמוכרים חוות דעת ויודע לשים קצוץ על החוות דעת שלהם
(הכתבה שעשו לפני כמה חודשים בערוץ 2 לדוגמא...)

גם ככה הצבא יודע שכמעט 99% ממי שמגיע לקבן הוא שקרן ונורמאלי בנפשו אבל מה לעשות הם לא יכולים לדעת מי משקר ומי לא ולכן הם משחררים את כולם. מה שנקרא "השתמטות אלגנטית דרך הקב"ן"
Rozehofesh4

הודעהעל ידי Rozehofesh4 » 19 נובמבר 2013 12:51

אני בתכלס הולך איתם ראש בראש עד שהם משחררחם אותי ואני מקווה שהכליאה הבאה שתהיה פעם שנייה בית דין וחמש סהכ תשכנע אותם שאני מקרה אבוד ואת אומרת שיש אחד שפשוט הצבא קימבן לו 21 בקרוב אצלי מקווה
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 19 נובמבר 2013 13:00

Rozehofesh4 כתב:אני בתכלס הולך איתם ראש בראש עד שהם משחררחם אותי ואני מקווה שהכליאה הבאה שתהיה פעם שנייה בית דין וחמש סהכ תשכנע אותם שאני מקרה אבוד ואת אומרת שיש אחד שפשוט הצבא קימבן לו 21 בקרוב אצלי מקווה

שוב פעם, כלא זה לא פיתרון.
אני לא יודע מה לגבי סדיר, אבל לגביי מילואים אני יודע יותר מידי ימים בכלא זה גם רישום פלילי.
לך על ה 21 נפשי עם סעיף לא חמור ויהיה בסדר.. תתחיל לחפש פסיכיאטר, תשאל, אפילו אם יעלה לך קצת כסף זה שווה את זה.

תעדכן אותנו
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 19 נובמבר 2013 13:08

צריך להיאמר את זה - כלא זה כן פתרון. זה אולי פתרון פחות נוח בהרבה מובנים, אבל זה בהחלט דרך לצאת, במיוחד כשמדובר בעריקות חמישית ופעם שניה בבית דין אתה כנראה כבר קרוב לשחרור על סעיף אי התאמה. אני לא זוכר את מספר הימים (תנסה לחפש במדריך הכלואים באתר רשת הליווי, בטח כתוב שם), אבל אחרי תקופה מסוימת אתה אוטומטית נשלח לועדת אי התאמה, שזה עדיין לא מבטיח שחרור אבל. בעצם, בכל מקרה תקרא את מדריך הכלואים, זה קריאת חובה למי שהולך לכלא צבאי.

ולא, אטו, רישום פלילי לא נגזר ממספר הימים בכלא, הוא נגזר מחומרת העבירה. בעבירות עריקות, רק כליאה שנגזרת בבית דין כרוכה גם ברישום פלילי. במקרה של רוצהחופש, זה כבר קרה.
- מלכוד-22
Rozehofesh5

הודעהעל ידי Rozehofesh5 » 19 נובמבר 2013 17:42

כבר הייתה לי ועדת אי התאמה שהחזירה אותי לבקום נקווה שתהיה עוד וועדה בכליאה הבאה
katya

הודעהעל ידי katya » 19 נובמבר 2013 19:53

Rozehofesh5 כתב:כבר הייתה לי ועדת אי התאמה שהחזירה אותי לבקום נקווה שתהיה עוד וועדה בכליאה הבאה

אתה סתם הולך עם הראש בקיר
לך לקב"ן!!!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים