המלצה מפסיכיאטר אזרחי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Aviveli2
יצירת קשר:

המלצה מפסיכיאטר אזרחי

הודעהעל ידי Aviveli2 » 09 נובמבר 2013 23:00

אני עריק בערך 30 יום קיבלתי המלצה מפסיכיאטר אזרחי שבסופה הוא המליץ על שיחרור
ואני לא יודע מה לעשות עכשיו לחכות ללוכדי ערים או להסגיר את עצמי?
ומה דעתכם לגבי ההמלצה מישהו מייחס לזה חשיבות ובאמת ישחררו אותי בעקבותה ?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: המלצה מפסיכיאטר אזרחי

הודעהעל ידי במילא רגוע » 09 נובמבר 2013 23:20

ההמלצה של פסיכי אזרחי לא נראית לי כל כך משנה, מה שמשנה זה האבחון שלו, איזו בעיה ובאיזה דרגת חומרה, ואפילו זה לא כל כך משנה כמו עצם זה שאתה צריך את ההפניה כדי ללכת לברהן בתל השומר ולראות קבן לפני שאתה מסגיר את עצמך. יש הרבה מידע בהודעות קודמות בפורום על ברהן, איך להגיע, כמה קשה להיכנס וכו, אני מציע שתחפש שם. אם תצליח לראות קבן בברהן, ייתכן שהוא ישחרר אותך וייתכן שתוכל להימנע מעונש על העריקות.
ללוכדי עריקים לא הייתי מחכה, יכולים לעבור חודשים עד שמישהו יבוא לחפש אותך, ובינתיים העריקות נמשכת והנכונות של המערכת להתחשב בך קטנה, ומה שיותר בעייתי זה שהעונש בכלא מתארך. יש אנשים שמעדיפים להסגיר את עצמם ישירות בכלא ולא ביחידה, גם כי ביחידה לא אוהבים אותם וגם כדי לחסוך את הטרטור של קודם להישפט ביחידה ורק אז לנסוע לכלא, במיוחד אם הכלא יותר קרוב מהיחידה. אבל על עריקות של חודש וקצת אולי לא כדאי כבר לנסוע לכלא, אולי בכלל לא ייתנו לך כלא על עריקות ראשונה קצרה.

בהצלחה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Aviveli2
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Aviveli2 » 10 נובמבר 2013 00:06

בהבחנה של הפסיכיאטר הוא ציין שיש לי מחשבות אובדניות כשאני נימצא בקירבת אנשים אני ניכנס לסטרס רעידות קוצר רשימה שומע קולות שרודפים אחרי .
תאמת אני לא כל כך מפחד מכלא. אבל אני לא יודע שאם אני יסגיר את עצמי עכשיו אולי זה יצתייר בפני המערכת שאני מעוניין לסיים את העריקות ולהמשיך בשירות שלי והפועל אני מת לצאת מה דעתך ?
Zander
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Zander » 10 נובמבר 2013 01:48

כמה זמן אתה בצבא?

בפועל יש לך 2 מסלולים
ללכת לתל השומר ולנסות את מזלך
להכנס לכלא ואז לחזור ליחידה ושם לראות קבן

על הקבן בכלא אין מה לבנות
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 10 נובמבר 2013 05:53

שום דבר לא מצטייר בעיניי אף אחד. מצד אחד, לא חסרות סיבות שבגללן אנשים מסגירים את עצמם (ההורים לחצו עליך, המפקדים איימו עליך, הבנת שאתה רק מסתבך עם יותר זמן בכלא, נגמרה הסיבה שבגללה ערקת, הבטיחו לך שאם תסגיר את עצמך יתחשבו בך, שמעת שלוכדי עריקים יוצאים במבצע איסוף, שכנעו אותך שמה שחשוב זה שתראה קבן ובעריקות אי אפשר, עוד?), מצד שני לאף אחד בצבא לא אכפת מה אתה חושב ואיך אתה מרגיש, כולל לקבן, שאולי ישאל אותך מה אתה חושב ואיך אתה מרגיש, אבל מה שמעניין אותו זה לא ההסברים שלך אלא הסימפטומים שאתה מציג. עם אבחון כמו שפירטת, אם הקבן מאמין לו ולך, אתה עף מהצבא על טיל תוך שניה, אולי אפילו ישירות לבדיקה במיון פסיכיאטרי, שזה לא אסון אבל לא מקום שאתה רוצה להגיע אליו, אלא אם כן אתה באמת צריך אותו.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
katya

הודעהעל ידי katya » 10 נובמבר 2013 16:37

אל תסגיר את עצמך!!!
תשלח את החוות דעת בפקס לברה"ן
הם יקבעו לך פגישה עם קב"ן+יקפיאו נגדך את הצו מעצר
אצל הקב"ן תפעל לפי טרגט 21
הוא יתן לך המלצה ל21
אחרי זה תלך לבסיס גדול הזה של המשטרה צבאית להסגיר את עצמך
תבכה לשופט שכל רגע בצבא היה גיהנום בישבילך ושיש לך בעיות כלכליות וכל הדברים האלה
לא מאמינה שעל חודש עריקות עם פרופיל 21 ביד יתנו לך בפועל וגם אם כן זה יהיה שבועיים גג
אחרי זה פשוט תעבור וועדה רפואית שתאשר לך את ה21

בהצלחה :mrgreen:
Aviveli2
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Aviveli2 » 11 נובמבר 2013 10:35

תודה רבה על העזרה זה שווה ניסיון את יכולה לתת לי בבקשה את המספר פקס של בהרן ? ואני צריך גם להיתקשר להסביר להם או שאני ישלח תפקס עם מספר פלאפון וזהו ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 נובמבר 2013 11:19

Aviveli2 כתב:תודה רבה על העזרה זה שווה ניסיון את יכולה לתת לי בבקשה את המספר פקס של בהרן ? ואני צריך גם להיתקשר להסביר להם או שאני ישלח תפקס עם מספר פלאפון וזהו ?

זה הטלפון של המזכירות שלהם. 03-7377000 תגיד במזכירות שאתה מלש"ב שרוצה לדעת אם דחו את הפגישה עם הפסיכיאטר וככה הם יתנו לך את הטלפון הישיר של המדור עצמו..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 20 אורחים