מורחים אותי אני משתגע.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Anonimus
יצירת קשר:

מורחים אותי אני משתגע.

הודעהעל ידי Anonimus » 29 אוקטובר 2013 18:23

טוב, סיימתי קורס והציבו אותי רחוק מהבית(רמת הגולן) אחרים מסתדרים ואני פשוט לא.
אני פה שלושה שבועות, בשבוע הראשון לא עשינו כלום יעני הסתגלות, כבר מאז הצהרתי על הבעיות בבית ועל זה שאני רוצה קבן.
שבוע שני, שוב לא עשינו יותר מדי נראיתי בודד ורוב הזמן הייתי בחדר. לא באמת היה להם אכפת, כמובן שכל יום אני חופר שאני חייב קבן, המפ ממשיך לתרץ ולמרוח אותי התורים נקבעים בסוף שבוע, אל תדאג, אתה עובר לבסיס של האוגדה ושם תראה קבן. קיצר מזיין לי תשכל ואני ממשיך לבוא אליו כל יום. והוא אומר אין צורך לבוא כל יום.

שבוע שלישי הוצאתי גימלים(אפילו לא ביקשו לראות אותם..) אז הייתי שבוע בבית.

ועכשיו שבוע רביעי, המפקדים לא פה אין עם מי לדבר, אני שלושה ימים בחדר ישן כמה שבא לי. עושה מה שבאלי.
הלכתי לרופא היחידה אמרתי לו בקצרה מה אני מרגיש ואמר דחוף קבן רשם ואמר תראה למפקד את זה.
מה הקטע, שגם המשקית תש מורחת אותי אומרת לי תגיש בקשה מחר וכו׳.
הקטע שהבסיס עובר ואני נשאר, כך שיש חילוף מפקדים עוד כחודש וכנראה הם מחכים עד אז.
בכל מקרה, בשבועיים שאני פה הבנתי שלבקש זה לא ילך למרות שאני לא עושה כלום(חוץ משמירה שזה משפט 21 ואין לי כוח להיות פה).

חשבתי לפנות בשישי-שבת למיון וללכת לראות פסכיאטר או לחילופין לעשות הצגה שבוע הבא על קוצר נשימה ושיפנו אותי לבית חולים ושם אני יגיד לפה אני לא חוזר.
בנוסף אני יגיד לאמא שלי שתומכת בצעד להתקשר ולצרוח עליהם.
יותר מזה מה אפשר לעשות כדי לראות קבן?
יש לציין שאני רוצה לעבור לבסיס פתוח, אני בתפקיד מחשוב כך שאני יכול דווקא לעשות שירות שיתרום לי ולצבא רק יומיות.

תודה וסליחה על החפירה!
אורח

Re: מורחים אותי אני משתגע.

הודעהעל ידי אורח » 31 אוקטובר 2013 12:23

Anonimus כתב:טוב, סיימתי קורס והציבו אותי רחוק מהבית(רמת הגולן) אחרים מסתדרים ואני פשוט לא.
אני פה שלושה שבועות, בשבוע הראשון לא עשינו כלום יעני הסתגלות, כבר מאז הצהרתי על הבעיות בבית ועל זה שאני רוצה קבן.
שבוע שני, שוב לא עשינו יותר מדי נראיתי בודד ורוב הזמן הייתי בחדר. לא באמת היה להם אכפת, כמובן שכל יום אני חופר שאני חייב קבן, המפ ממשיך לתרץ ולמרוח אותי התורים נקבעים בסוף שבוע, אל תדאג, אתה עובר לבסיס של האוגדה ושם תראה קבן. קיצר מזיין לי תשכל ואני ממשיך לבוא אליו כל יום. והוא אומר אין צורך לבוא כל יום.

שבוע שלישי הוצאתי גימלים(אפילו לא ביקשו לראות אותם..) אז הייתי שבוע בבית.

ועכשיו שבוע רביעי, המפקדים לא פה אין עם מי לדבר, אני שלושה ימים בחדר ישן כמה שבא לי. עושה מה שבאלי.
הלכתי לרופא היחידה אמרתי לו בקצרה מה אני מרגיש ואמר דחוף קבן רשם ואמר תראה למפקד את זה.
מה הקטע, שגם המשקית תש מורחת אותי אומרת לי תגיש בקשה מחר וכו׳.
הקטע שהבסיס עובר ואני נשאר, כך שיש חילוף מפקדים עוד כחודש וכנראה הם מחכים עד אז.
בכל מקרה, בשבועיים שאני פה הבנתי שלבקש זה לא ילך למרות שאני לא עושה כלום(חוץ משמירה שזה משפט 21 ואין לי כוח להיות פה).

חשבתי לפנות בשישי-שבת למיון וללכת לראות פסכיאטר או לחילופין לעשות הצגה שבוע הבא על קוצר נשימה ושיפנו אותי לבית חולים ושם אני יגיד לפה אני לא חוזר.
בנוסף אני יגיד לאמא שלי שתומכת בצעד להתקשר ולצרוח עליהם.
יותר מזה מה אפשר לעשות כדי לראות קבן?
יש לציין שאני רוצה לעבור לבסיס פתוח, אני בתפקיד מחשוב כך שאני יכול דווקא לעשות שירות שיתרום לי ולצבא רק יומיות.

תודה וסליחה על החפירה!

תקבול את המפקדים, חייבים לתת לראות לראות קב"ן שבועיים מרגע הבקשה.
במקביל אתה יכול להיכנס לנוהל התאבדות.
או לפנות לביקור רופא שיפנו אותך לראות פסיכיאטר במיון ועם ההמלצה מהמיון תפנה לברה"ן תל השומר.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 02 נובמבר 2013 22:14

הבנתי שבימינו הורים יכולים להתקשר למפקדים ולצעוק עליהם. אם יש לך הורים תומכים, הם גם יכולים להתקשר בדאגה ואו לצעוק לקצין העיר והם בדרך כלל מצליחים להעיר מפקדים.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
sAnonimus

הודעהעל ידי sAnonimus » 03 נובמבר 2013 17:25

טוב הלכתי למיון והביאו לי המלצה חריפה לראות פסכיאטר+קבן.
הרופא רצה לספח אותי לרם2 אבל הבית חולים אמר לו שאי אפשר.
הוא גם אמר שלא נותנים לי לראות קבן והנציגה שם ביקשה את הטלפון של המפקד ולהגיש תלונה נגדו.
במקביל דיברתי עם הברהן בתל השומר ואמרו לי להגיע לשם עם ההפנייה דחוף.
אני יעדכן מה יהיה בברהן, בבסיס אני גם יבקש קבן עם ההפנייה-אם הם לא ירצו אין בעיה, נתחיל לקבול וההורים יצעקו.
Chukle
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Chukle » 03 נובמבר 2013 18:32

sAnonimus כתב:טוב הלכתי למיון והביאו לי המלצה חריפה לראות פסכיאטר+קבן.
הרופא רצה לספח אותי לרם2 אבל הבית חולים אמר לו שאי אפשר.
הוא גם אמר שלא נותנים לי לראות קבן והנציגה שם ביקשה את הטלפון של המפקד ולהגיש תלונה נגדו.
במקביל דיברתי עם הברהן בתל השומר ואמרו לי להגיע לשם עם ההפנייה דחוף.
אני יעדכן מה יהיה בברהן, בבסיס אני גם יבקש קבן עם ההפנייה-אם הם לא ירצו אין בעיה, נתחיל לקבול וההורים יצעקו.

בהצלחה !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2013 17:02

הקבן בברהן שלח אותי ליחידה ואמר ברגע שאתה חוזר אתה רואה שם קבן. תיאמתי עם הקבנית
באוגדה ככה הוא אמר.
אולי לא דיברתי טוב?
או שבגלל שזו הפגישה הראשנה שלי עם קבן הוא אמר את זה?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 20 אורחים