התייעצות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Zander
יצירת קשר:

התייעצות

הודעהעל ידי Zander » 29 אוקטובר 2013 17:01

אז יש לי עוד מעט פגישה עם פסיכי
אני לא חושב שהוא יסכים לשחרר אבל אם הוא יציע פרופיל 45 מה לעשות?
אם לא אסכים אתקע בבסיס המסריח שלי ויש סיכויים נמוכים שאראה את הפסיכי שוב
אם אסכים כנראה אפלט לבקום ומשם ימשיך את תהליך היציאה
נערך לאחרונה על ידי Zander ב 19 ינואר 2014 19:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

Re: התייעצות

הודעהעל ידי אורח » 31 אוקטובר 2013 12:26

Zander כתב:אז יש לי עוד מעט פגישה עם פסיכי
אני לא חושב שהוא יסכים לשחרר אבל אם הוא יציע פרופיל 45 מה לעשות?
אם לא אסכים אתקע בבסיס המסריח שלי ויש סיכויים נמוכים שאראה את הפסיכי שוב
אם אסכים כנראה אפלט לבקום ומשם ימשיך את תהליך היציאה

השאלה להסכים או לא. לוותר על הקלות בכל מחיר?

ואגב הקבן משוכנע שיש לי בעיות ושם אותי על מעקב אך לא השתכנע לשחרר אותי
רק בזכות ההפניה מהמיון אני אראה פסיכיאטר.

ויש לי פגישה שנייה (אחרי 2 פגישות עם הקבן הקודם) עם הקבן ביום חמישי. ומאז שהבאתי את ההפניה עדיין לא נפגשתי איתו. הפסיכי בבסיס במילואים.

אני אישית לא הייתי מסכים לשום הקלות, במקרה שלי הוא רצה לתת לי ת"ש 4 ופרופיל נפשי 64 אמרתי לו שרק שיחרור יעזור.
הוא אמר לי אם אתה לא רוצה את ההקלות תצא מהמשרד. יצאתי בלי כלום יום למחרת בבסיס המפקד בא אלי אמר לי יש לך וועדה רפואית להורדת פרופיל.
הנקודה היא שאם הפסיכיאטר מציע ואתה אומר לו אבל הוא קנה תהצגה שלך הוא יממש את זה ככה או ככה (רוב המקרים) ובמידה ולא בפעם הבאה שתגיע רוב הסיכוי שהוא ישחרר (כמו במקרה שלי)
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 31 אוקטובר 2013 13:32

כן אבל פרופיל 45 זה משהו ממש אחר מ 64. עם 45 אתה כמעט ולא עושה כלום ולא קורסים.
אבל 64 זה משהו אחר זה עדיין חייל עם תפקידים שאתה יכול להיות איתם בתור גובניק אבל בשטח לדוגמא.
לך על ה 45 תנסה לא תפסיד כלום אז את השחרור תקבל בעוד יותר זמן..

יהיה בסדר תשגע אותם רק תקפיד על זה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 נובמבר 2013 02:53

למה נדמה לך שהקבן שואל אותך כדי שאתה תחליט? הוא שואל אותך כדי לראות איך תגיב. הקבן מחליט מה מצבך מאפשר או לא מאפשר. אני לא אומר, יכול להיות שהוא ממש ירצה לשחרר אותך ואתה תתעקש להישאר עם 45, אבל חוץ מהתסריט הזה זה לא משנה מה תגיד לו, משנה איך אתה מרגיש ומתפקד.
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 02 נובמבר 2013 09:58

אורח כתב:למה נדמה לך שהקבן שואל אותך כדי שאתה תחליט? הוא שואל אותך כדי לראות איך תגיב. הקבן מחליט מה מצבך מאפשר או לא מאפשר. אני לא אומר, יכול להיות שהוא ממש ירצה לשחרר אותך ואתה תתעקש להישאר עם 45, אבל חוץ מהתסריט הזה זה לא משנה מה תגיד לו, משנה איך אתה מרגיש ומתפקד.

כן אבל עם איזה סעיפים הוא ירצה לשחרר אותו ? אם הוא יבוא לו עם חרדות,פחד,בילבול ועוד כמה כאלה שלא בדרגה של 21 אז איך הוא ישחרר אותו? זה לא הגיוני.
מצד שני אם יכתבו לו חוות דעת של פסיכופרניה ודברים קשים אז ישחרר אותו אבל בבעיות אלה הקבן יודע לזהות מי יש לו ומי לו לפי ההתנהגות בכל מקרה לא מומלץ.
sunnie

הודעהעל ידי sunnie » 02 נובמבר 2013 12:30

הרבה פעמים הקלות הן דרך לשחרור. אם אתה מרגיש שהפסיכיאטר לא סימפטי כלפיך ורוצה לתת לך הקלות וזה סוף המשא והמתן- תקבל אותן. אבל אז זה אומר שאתה לא באמת יכול לפנות בבקשה לדיבור עם פסיכיאטר אחר, לפחות לא עד שתסתגל במקום החדש/תנאים חדשים וזה יכול לקחת כמה שבועות. העצה שלי- אל תקבל הקלות. אם הפסיכיאטר לא נותן לך שחרור- לך לברה"ן.
Zander
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Zander » 02 נובמבר 2013 13:04

..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים