משתמט, מה עושה עכשיו ?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Chukle
יצירת קשר:

משתמט, מה עושה עכשיו ?

הודעהעל ידי Chukle » 29 אוקטובר 2013 12:15

אז ככה היום באתי לתל השומר אבל לא נתנו לי קבן ואמרו לי שאני אראה אחרי שרשרת חיול מה שלא הסכמתי לעבור אז הוציאו אותי החוצה ואמרו לי שבבארשבע נתנו לי מענה של קב"ן אז בתל השומר אני יכול רק להתגייס ושם דבר חוץ מזה.
מה אני עושה עכשיו ? חשבתי להגיע לרופא משפחה להסביר לו את הקשיים שיש לי ולהגיע לפסיכיאטר חירום לקבל ממנו חוות דעת חדשה יותר קיצונית ועם זה להגיע לב"ש לפני שמשטרה צבאית דופקת לי בדלת.
alex gerenshtein

מספר שאלות לי אליך רק תענה בבקשה

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 29 אוקטובר 2013 12:53

האם קראת את המדריך שצירפתי לך אתמול על הנושא של קב"ן ביום הגיוס האם הלכת ממש כמו שמתואר בו?
יש מצב שעשית משהו לא נכון תתן בבקשה עוד קצת פרטים מה היה וכה' מ א ועד ת שנדע במה טעית כי סביר
שלא עשית את התהליך כמו שצריך האם עלית לאוטובוס שמסיע אותך לבקו"ם למתחם של השרשרת החיול או שניסית לפנות ללשכת גיוס אחרת
או שרק התייצבת בלשכת הגיוס שאליה אתה שייך וסירבת לעלות לאוטובוס לבקום לא הבנתי ממה שרשמת בהודעה תתן פרטים במדוייק ככל האפשר שנדע מה עשית ומה לא עשית
Chukle
יצירת קשר:

Re: מספר שאלות לי אליך רק תענה בבקשה

הודעהעל ידי Chukle » 29 אוקטובר 2013 16:47

alex gerenshtein כתב:האם קראת את המדריך שצירפתי לך אתמול על הנושא של קב"ן ביום הגיוס האם הלכת ממש כמו שמתואר בו?
יש מצב שעשית משהו לא נכון תתן בבקשה עוד קצת פרטים מה היה וכה' מ א ועד ת שנדע במה טעית כי סביר
שלא עשית את התהליך כמו שצריך האם עלית לאוטובוס שמסיע אותך לבקו"ם למתחם של השרשרת החיול או שניסית לפנות ללשכת גיוס אחרת
או שרק התייצבת בלשכת הגיוס שאליה אתה שייך וסירבת לעלות לאוטובוס לבקום לא הבנתי ממה שרשמת בהודעה תתן פרטים במדוייק ככל האפשר שנדע מה עשית ומה לא עשית

כן הלכתי לפי מה שגל רשמה הבעיה היא שהם לא הקשיבו לי ופשוט הוציאו אותי מהבסיס ולא עליתי על האוטובוס כי רשמתם לי לא לעלות עליו כדי שאני לא יעבור את השרשרת חיול .
התייצבתי בתל השומר כי יום לפני זה "פגשתי" קב"ן בבאר שבע (שהיא בעצם הלשכת גיוס שלי נראה לי, תל השומר בקו"ם.) והיא לא הסכימה אפילו לדבר איתי אז לא הייתה לי ברירה לנסות לראות קב"ן בתל השומר בתקווה שדברים השתנו.
בקיצור אני משתמט עכשיו אז מה אני צרך לעשות לגשת לפסיכיאטר חירום בבקשה שייתן המלצה לשחרר אותי ?
alex gerenshtein

רגע רגע ל איזה אוטובוס לא עלית על זה שמסיע מלשכת הגיוס לבקו"

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 29 אוקטובר 2013 17:34

למתחם של השרשרת החיול?
אם כן אתה עשית טעות אנושית
היית צריך לעלות על האוטובוס ליסוע לבקום ושם לסרב לעבור את השרשרת ולא לפני שזה אומר בלשכת הגיוס
כל זה בתנאי שזה אכן ככה אבל אני ממתין לתגובה שלך כדי לראות אם צדקתי או לא
Chukle
יצירת קשר:

Re: רגע רגע ל איזה אוטובוס לא עלית על זה שמסיע מלשכת הגיוס לבקו"

הודעהעל ידי Chukle » 29 אוקטובר 2013 19:19

alex gerenshtein כתב:למתחם של השרשרת החיול?
אם כן אתה עשית טעות אנושית
היית צריך לעלות על האוטובוס ליסוע לבקום ושם לסרב לעבור את השרשרת ולא לפני שזה אומר בלשכת הגיוס
כל זה בתנאי שזה אכן ככה אבל אני ממתין לתגובה שלך כדי לראות אם צדקתי או לא

אני הגעתי לבקו"ם שלי שהוא תל השומר ,לשכת הגיוס שלי זה באר שבע.
שמה ביקשתי לדבר עם קבן הפנו אותי למן חלון כזה לאחר מכן פנה אליי חייל ואמר לי שאני יכול לראות קב"ן רק אחרי שרשרת החיול אבל סירבתי כי חשבתי שהם יוותרו וייתנו לי לקראות קב"ן אבל מסתבר שהוא דיבר עם לשכת גיוס באר שבע והם אמרו לו שאתמול הק"ן קראה את המכתב אבל כלום לא השתנה אז לא מגיע לי לראות קב"ן בתל השומר.
אם הייתי עולה בתל השומר על האוטובוס לאן היו מסיעים אותי כי יכול להיות שבאמת עשיתי טעות ענקית.
אם כן מה אני עושה עכשיו פונה לפסיכיאטר אזרחי ?
עריכה: עכשיו שאני מסתכל בצו גיוס רשום לשכת גיוס תל השומר וכנראה באמת הייתי צריך לעלות על האוטובוס ולאחר מכן לבקש קב"ן !
אני לא מאמין .. מה אני עושה עכשיו ??
alex gerenshtein

רגע בוא נעשה סדר כמו שצריך

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 29 אוקטובר 2013 19:48

לאיזה לשכת גיוס אתה שייך תל השומר או באר שבע?
לאיזה אחד מ 2 אלה אתה שייך ו הגעת ולא עלית על האוטובוס?

בכל מקרה שתדע אוטובוס ראשון זה לפני שרשרת החיול זה מלשכת הגיוס זה לבקום
ואוטובוס שני זה אחרי שרשרת החיול לטירונות
אז אני די מתאר לעצמי שלא עלית על האוטובוס מאחד מ 2 הלשכות שציינת
שהיו אמורים להסיע אותך לבקום לשרשרת החיול
רק לא הבנתי איזה מיהם בכל מקרה אתה עשית לעצמך נזק על זה שלא עלית היית צריך לעלות להגיע לבקום לשרשרת החיול ושם להתחיל את ההצגה שזה אומר
לסרב להתחייל ולדרוש בכוח קבן ולא להתייחס למה שאומרים לך שם אמנם זה תהליך לא קל ולא פשוט שדורש ממש סבלנות רק צריך לדעת איך לשחק אותה
נערך לאחרונה על ידי alex gerenshtein ב 29 אוקטובר 2013 20:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
Chukle
יצירת קשר:

Re: רגע בוא נעשה סדר כמו שצריך

הודעהעל ידי Chukle » 29 אוקטובר 2013 20:07

alex gerenshtein כתב:לאיזה לשכת גיוס אתה שייך תל השומר או באר שבע?
לאיזה אחד מ 2 אלה אתה שייך ו הגעת ולא עלית על האוטובוס?

ומשם נראה איך לעזור לך ולראות איפה היתה הטעות שלך

אני שייך לבאר שבע .
אבל הצו גיוס שלי הוא לתל השומר ורשום גם לשכת גיוס תל השומר על הצו .
כן הגעתי לתל השומר אבל לא עליתי על האוטובוס מה שעכשיו דיברתי עם עוד מישהו והוא אמר לי שעשיתי טעות כי הייתי יכול לבקש קב"ן אחרי הנסיעה באוטובוס אבל את זה לא ידעתי .
בנוסף הוא אמר לי להתקשר לבאר שבע על הבוקר להגיד להם שאני רוצה לפגוש קבן ושלא נתנו לי בתל השומר ובנוסף לזה חייל סילק אותי מהמקום.
מה אתה מציע לעשות ?
alex gerenshtein

בקיצור הטעות שלך היא שלא עלית לאוטובוס שהיה אמור להסיע אותך

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 29 אוקטובר 2013 20:13

מהלשכת הגיוס תל השומר הישיר לבקום למתחם של השרשרת החיול שזה 5 דקות נסיעה אחד מהשני
אני היתי מציע שתגיע כבר מחר ללשכת הגיוס שאליה אתה שייך עם תעודת זהות כנראה שתחטוף צעקות קצת פה ושם אבל אין לך מה להיבהל ואז אם יאשרו לך להתגייס מחר אפילו שאתה לא רוצה פשוט תעלה לאוטובוס שיקח אותך לשרשרת החיול לבקום ושם תתחיל את כל ההצגה עם הבקשת קבן אבל חבל מאוד על הטעות שעשית ממש חבל מאוד זה מה שאני היתי מציע לעשות חבל על כל יום שאתה סתם שורף בבית כי מלא תצטרך לשלם על זה ביוקר וזה יהיה חבל אז תגמור עם זה מחר ומי שאמר לך עשית טעות זה די ברור שהוא צודק ככה גם אני וככה גם כולם פה

בהצלחה שיהיה ותדווח מחר מה קורה איתך
Chukle
יצירת קשר:

Re: בקיצור הטעות שלך היא שלא עלית לאוטובוס שהיה אמור להסיע אותך

הודעהעל ידי Chukle » 29 אוקטובר 2013 20:22

alex gerenshtein כתב:מהלשכת הגיוס תל השומר הישיר לבקום למתחם של השרשרת החיול שזה 5 דקות נסיעה אחד מהשני
אני היתי מציע שתגיע כמה שיותר ללשכת הגיוס שאליה אתה שייך עם תעודת זהות תעלה לאוטובוס שיקח אותך לשרשרת החיול לבקום ושם תתחיל את כל ההצגה עם הבקת קבן אבל חבל מאוד על הטעות שעשית ממש חבל מאוד

כן, חבל שרק עכשיו הבנתי את זה .
ואתה בטוח שכדאי שאני אלך ? כי אני עכשיו נחשב נפקד/מתשתמט ואולי הם ישר יקחו אותי בכוח .
אולי כדאי שאני אפנה לפיסכיאטר חירום עם נטיות אובדניות קיצוניות ?
כמה אני אשלם על הטעות הזאת ?
יש לך אולי סקייפ או משהו שאני אדבר איתך בצורה יותר נוחה ? זה ממש חשוב לי !
alex gerenshtein

כן כן רצוי מאוד שכמה שיותר מוקדם ומהר תתייצב ללשכת הגיוס

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 29 אוקטובר 2013 20:44

ואתה נחשב משתמט ולא נפקד נפקד נחשב מי שכבר עבר את כל התהליך של השרשרת החיול שהוא כבר חייל לכל דבר אבל אתה עדיין אזרח כי לא התחיילת אז לכן אתה נחשב משתמט בכל מקרה תעשה מה שאני הצעתי לך מקודם לגבי פסיכיאטר וכאלה היתי ממליץ לך בהחלט לקחת חוות דעת שאתה לא כשיר להתגייס אם יש לך אחד מסוג זה תביא איתך כי זה רק יעזור לך לגבי סקייפ וכאלה אין לי
Chukle
יצירת קשר:

Re: כן כן רצוי מאוד שכמה שיותר מוקדם ומהר תתייצב ללשכת הגיוס

הודעהעל ידי Chukle » 29 אוקטובר 2013 21:02

alex gerenshtein כתב:ואתה נחשב משתמט ולא נפקד נפקד נחשב מי שכבר עבר את כל התהליך של השרשרת החיול שהוא כבר חייל לכל דבר אבל אתה עדיין אזרח כי לא התחיילת אז לכן אתה נחשב משתמט בכל מקרה תעשה מה שאני הצעתי לך מקודם לגבי פסיכיאטר וכאלה היתי ממליץ לך בהחלט לקחת חוות דעת שאתה לא כשיר להתגייס אם יש לך אחד מסוג זה תביא איתך כי זה רק יעזור לך לגבי סקייפ וכאלה אין לי

תודה ,
תגיד איפה יש ברה"ן אם אני רוצה להגיע בזמן שאני משתמט ?
alex gerenshtein

תלוי באיזה איזור אתה גר

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 29 אוקטובר 2013 21:07

.
משה
יצירת קשר:

Re: כן כן רצוי מאוד שכמה שיותר מוקדם ומהר תתייצב ללשכת הגיוס

הודעהעל ידי משה » 29 אוקטובר 2013 21:10

Chukle כתב:
alex gerenshtein כתב:ואתה נחשב משתמט ולא נפקד נפקד נחשב מי שכבר עבר את כל התהליך של השרשרת החיול שהוא כבר חייל לכל דבר אבל אתה עדיין אזרח כי לא התחיילת אז לכן אתה נחשב משתמט בכל מקרה תעשה מה שאני הצעתי לך מקודם לגבי פסיכיאטר וכאלה היתי ממליץ לך בהחלט לקחת חוות דעת שאתה לא כשיר להתגייס אם יש לך אחד מסוג זה תביא איתך כי זה רק יעזור לך לגבי סקייפ וכאלה אין לי

תודה ,
תגיד איפה יש ברה"ן אם אני רוצה להגיע בזמן שאני משתמט ?

קודם כול, הגדרות בסיסיות
נפקד=משתמט פחות מ21 יום
עריק=משתמט ליותר מ21 יום

איפה יש בהר"ן בתל השומר
http://www.forum.newprofile.org/viewtop ... f=2&t=8852
האם נפקד/עריק(אין כזאת הגדרה פורמלית "משתמט", זה המצאה של התקשורת) יכול לראות קב"ן ומה יקרה לו?
http://www.forum.newprofile.org/viewtop ... f=2&t=5734

כך בחשבון שרוב הסיכויים שישפטו אותך קודם, בכלל שאתה נפקד("משתמט"). תהיה מוכן להיכנס לכלא.

נ.ב שלחתי לך את הסקייפ שלי בפרטי
כול מה שרציתם לדעת על איך לצאת מהצבא:
viewtopic.php?p=96644#p96644
https://www.dropbox.com/sh/9is6d2vbbii3oga/qW-Kvz7LYl
alex gerenshtein

משה אבל הוא לא חייל

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 29 אוקטובר 2013 21:19

רק חיילים יכולים לפנות לברה"נים הצבאיים כי מה שאתה נתת קישור זה ל ברהנ"ים הצבאיים והוא צריך של האזרחיים
או שזה לא משנה?
משה
יצירת קשר:

Re: משה אבל הוא לא חייל

הודעהעל ידי משה » 29 אוקטובר 2013 21:25

alex gerenshtein כתב:רק חיילים יכולים לפנות לברה"נים הצבאיים כי מה שאתה נתת קישור זה ל ברהנ"ים הצבאיים והוא צריך של האזרחיים
או שזה לא משנה?

הוא לא שאל לגבי זה. הוא שאל איפה הם פיזית נמצאים, ובשרשור שקישרתי כתוב איפה הם יושבים. זה נכון שכתוב שם עוד דברים, בין השאר, אבל לא צריך להתייחס אליהם כי הם לא רלבנטיים ללא-חיילים. ולגופו של שאלה-אני לא יודע לאיזה הוא צריך לפנות, אני מניח של בהר"נים האזרחיים.
כול מה שרציתם לדעת על איך לצאת מהצבא:
viewtopic.php?p=96644#p96644
https://www.dropbox.com/sh/9is6d2vbbii3oga/qW-Kvz7LYl
Chukle
יצירת קשר:

Re: משתמט, מה עושה עכשיו ?

הודעהעל ידי Chukle » 29 אוקטובר 2013 23:27

alex gerenshtein כתב:רק חיילים יכולים לפנות לברה"נים הצבאיים כי מה שאתה נתת קישור זה ל ברהנ"ים הצבאיים והוא צריך של האזרחיים
או שזה לא משנה?

אלכס זאת הדילמה מחר :
להגיע מחר לבקו"ם עם מכתב מפסיכיאטרית ופסיכולוגית שהם כבר ראו ולא התרשמו ממנו כל כך?
או לנסות אולי להגיע לפסיכיאטר חירום מחר עם חוות דעת קיצונית ולנסות תוך כדי לדחות את הגיוס או משהו ?
צריך דחוף לדעת כדי שאני אדע מה לעשות מחר על הבוקר
alex gerenshtein

לא יודע אם הגעת היום לבקום או לא אבל

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 30 אוקטובר 2013 09:26

בוא נעזוב כרגע את עניין החוות הדעת של הפסיכיאטר כי אפשר גם בלי זה לסיים את הקריירה מול הצבא
Chukle
יצירת קשר:

Re: לא יודע אם הגעת היום לבקום או לא אבל

הודעהעל ידי Chukle » 30 אוקטובר 2013 15:19

alex gerenshtein כתב:בוא נעזוב כרגע את עניין החוות הדעת של הפסיכיאטר כי אפשר גם בלי זה לסיים את הקריירה מול הצבא

עדכון: היום נסעתי למיון אחרי שחתכתי את הוירידים בשביל להראות שאני רציני .
דיברתי שם עם פסיכיאטרית שהתרשמה ככה ככה ממני אז נראה מה הם חושבים שם לפי החוות דעת שלה .
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 30 אוקטובר 2013 18:40

Chukle כתב:
alex gerenshtein כתב:בוא נעזוב כרגע את עניין החוות הדעת של הפסיכיאטר כי אפשר גם בלי זה לסיים את הקריירה מול הצבא

דיברתי שם עם פסיכיאטרית שהתרשמה ככה ככה ממני אז נראה מה הם חושבים שם לפי החוות דעת שלה .

חחח אתה רציני? מה אתה משוגע ?
שמע אם עשית את זה כניראה שיש סיבה שתקבל פטור אל תדאג יהיה בסדר
Chukle
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Chukle » 30 אוקטובר 2013 19:35

Eto כתב:
Chukle כתב:

חחח אתה רציני? מה אתה משוגע ?
שמע אם עשית את זה כניראה שיש סיבה שתקבל פטור אל תדאג יהיה בסדר

לא כאב כמו שחשבתי כי החתכים לא היו ממש עמוקים .
אני פוגש עוד פסיכיאטר ביום ראשון ובנוסף הפסיכולוגית שלי רושמת לי עוד חוות דעת .
רוצה שייגמר כבר ..
alex gerenshtein

לא שווה פגיעה עצמית בגלל צה"ל

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 30 אוקטובר 2013 20:25

תאמין לי אבל אם זה יעזור לך לקבל פטור מצה"ל אז הרווחת אותה בגדול

בהצלחה שיהיה לך בתקווה שתקבל כמה שיותר מהר פטור ושיהיה הכל כבר מאחוריך
ותמשיך לעדכן אותנו מה קורה איתך שלב אחרי שלב עד שתקבל את הפטור ביד
Chukle
יצירת קשר:

Re: לא שווה פגיעה עצמית בגלל צה"ל

הודעהעל ידי Chukle » 30 אוקטובר 2013 20:30

alex gerenshtein כתב:תאמין לי אבל אם זה יעזור לך לקבל פטור מצה"ל אז הרווחת אותה בגדול

מעדיף פגיעה עצמית מאשר פציעה רגשית בגלל מערכת אטומה אבל כל אחד ומה שחשוב לו וזה בסדר.
ותודה רבה לך מקווה לצאת כמה שיותר מהר ואעדכן ברגע שמשהו יתחדש כמובן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 אוקטובר 2013 20:50

Chukle כתב:
alex gerenshtein כתב:תאמין לי אבל אם זה יעזור לך לקבל פטור מצה"ל אז הרווחת אותה בגדול

מעדיף פגיעה עצמית מאשר פציעה רגשית בגלל מערכת אטומה אבל כל אחד ומה שחשוב לו וזה בסדר.
ותודה רבה לך מקווה לצאת כמה שיותר מהר ואעדכן ברגע שמשהו יתחדש כמובן.

סלח לי, אבל למען אנשים שעוברים פה וקוראים את ההודעות שלך ומבינים מזה שלחתוך ורידים זו הדרך לקבל פטור או לצאת מהצבא:

אל תפגעו בגוף שלכם, יש דרכים הרבה יותר פשוטות וקלות (וחסרות כאבים גופניים או נפשיים) לצאת מהצבא.

הבחור פה עשה מגוון שלם של טעויות שנבעו מבלבול וחוסר מחשבה. פטור לא מצריך יותר מידיי אם יש קצת סבלנות ושכל. כמובן, כשבנאדם דופק את עצמו יותר ויותר עם טעויות חוזרות, חוסר הכנה וחוסר שכל, הוא בסוף מגיע למצב שהפתרון עבורו הוא לחתוך וורידים.

פגיעה גופנית עצמית היא לא עניין שיש מה לזלזל בו, כמו כן מחלות נפש שהן מחלות לכל דבר. אך אם המצב הוא שבנאדם רק רוצה לקבל פטור צבאי, אין שום הכרח שאותו אדם יהיה חולה נפש, מדוכא או אובדני באמת, אלא רק להציג את המצב בצורה כזאת (ושוב פגיעה עצמית פיזית אינה חלק מזה).
Chukle
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Chukle » 30 אוקטובר 2013 22:03

אורח כתב:סלח לי, אבל למען אנשים שעוברים פה וקוראים את ההודעות שלך ומבינים מזה שלחתוך ורידים זו הדרך לקבל פטור או לצאת מהצבא:

אל תפגעו בגוף שלכם, יש דרכים הרבה יותר פשוטות וקלות (וחסרות כאבים גופניים או נפשיים) לצאת מהצבא.

הבחור פה עשה מגוון שלם של טעויות שנבעו מבלבול וחוסר מחשבה. פטור לא מצריך יותר מידיי אם יש קצת סבלנות ושכל. כמובן, כשבנאדם דופק את עצמו יותר ויותר עם טעויות חוזרות, חוסר הכנה וחוסר שכל, הוא בסוף מגיע למצב שהפתרון עבורו הוא לחתוך וורידים.

פגיעה גופנית עצמית היא לא עניין שיש מה לזלזל בו, כמו כן מחלות נפש שהן מחלות לכל דבר. אך אם המצב הוא שבנאדם רק רוצה לקבל פטור צבאי, אין שום הכרח שאותו אדם יהיה חולה נפש, מדוכא או אובדני באמת, אלא רק להציג את המצב בצורה כזאת (ושוב פגיעה עצמית פיזית אינה חלק מזה).

זאת ממש לא הדרך , זו לא הדרך האחרונה וגם לא הראשונה אבל אני נכנסתי למצב של מצוקה שכנראה רובכם לא תגיעו אליה.
נכון היו הרבה טעויות שעשיתי אז כנראה שהצטרכתי לשלם עליהן איכשהו.
פטור מצריך הרבה, הרבה יותר מסבלנות ושכל ובבקשה בלי זלזול במערכת הצבאית שאמנם כולנו כאן לא אוהבים אותה אבל אל תעשה ממנה תמימה.
עוד פעם הצגה של אדם דכאוני עובדת פעם ב וגם אז אתה צריך להיות שחקן טוב ולפגוש קב"ן פתי שאני בספק אם זה קיים בכלל.
בסופו של דבר המטרה שלי מקדשת את האמצעים עם כמה טעויות וחוסר ההבנה שהיו לי.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 28 אורחים