הייתי אמור להתגייס היום - כנראה מתגייס מחר דחוף !!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Chukle
יצירת קשר:

הייתי אמור להתגייס היום - כנראה מתגייס מחר דחוף !!

הודעהעל ידי Chukle » 28 אוקטובר 2013 16:52

אז ככה היום הייתי בלשכת גיוס באר שבע אחרי שהייתי אצל פסיכיאטרית שרשמה לי חוות דעת וכדורים.
ביקשתי קב"ן הבאתי להם שם את החוות דעת שלה (ושל הפסיכולוגית) אבל אמרו לי שהיא קראה את המכתב ומבחינתם אני מגוייס כי היא לא שינתה את החלטתה ,לאחר מכן הלכתי הביתה והם אמרו לי שאם אני לא מגיע עד מחר אני נחשב משתמט.
השאלה מה אני עושה עכשיו אני ממש לא רוצה לעבור שרשרת חיול וכל הבלגן הזה חשבתי אולי להגיע לכלא ולראות מה קורה שם אולי אפילו לנסות לפגוע בעצמי כדי שיבינו שאני רציני.
אתם לא מבינים כמה זה דחוף לי .. ככל שזה מתקרב אני נכנס יותר ללחץ בבקשה עזרה !
alex gerenshtein

קודם כל להירגע לא שווה לך לפגוע בעצמך זה לא יועיל לך בשום דב

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 28 אוקטובר 2013 19:36

אני אולי היתי חושב שתגיע מחר אבל ברגע שאתה יורד מהאוטובוס בבק"ום פשוט תסרב לעבור את השרשרת החיול וגמרנו אני מצרף לך מדריך כי אם לא תגיע בכלל זה יהיה יותר גרוע אז אל תסתבך עם זה http://livuy.newprofile.org/kaban_draftday.html
תקרא את המדריך טוב טוב ותקווה שהסיפור שלך יסתיים בזה

שיהיה בהצלחה ותעדכן מה קורה
Chukle
יצירת קשר:

Re: קודם כל להירגע לא שווה לך לפגוע בעצמך זה לא יועיל לך בשום דב

הודעהעל ידי Chukle » 28 אוקטובר 2013 20:00

alex gerenshtein כתב:אני אולי היתי חושב שתגיע מחר אבל ברגע שאתה יורד מהאוטובוס בבק"ום פשוט תסרב לעבור את השרשרת החיול וגמרנו אני מצרף לך מדריך כי אם לא תגיע בכלל זה יהיה יותר גרוע אז אל תסתבך עם זה http://livuy.newprofile.org/kaban_draftday.html
תקרא את המדריך טוב טוב ותקווה שהסיפור שלך יסתיים בזה

שיהיה בהצלחה ותעדכן מה קורה

תודה רבה על התגובה !
עכשיו לגבי מחר ,יש מצב שאומרים לי לא כמו בבאר שבע זאת אומרת אני מחכה שם יום שלם ועדיין אומרים לי לא, במצב כזה מה אני עושה בסוף ?
יכולים להכריח אותי ולהשתמש בכוח פיזי איתי ? ובטוח שיש שם קבן כי פעם שעברה שבאתי אמרו לי שאין ופשוט שלחו אותי לבאר שבע.
alex gerenshtein

לא הבנתי לגבי באר שבע למה אתה מתכוון בידיוק אם אפשר לשאול?

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 28 אוקטובר 2013 20:35

עכשיו לגבי מחר ,יש מצב שאומרים לי לא כמו בבאר שבע זאת אומרת אני מחכה שם יום שלם ועדיין אומרים לי לא, במצב כזה מה אני עושה בסוף לגבי המשפט הזה לא הבנתי מה אתה מתכוון
Chukle
יצירת קשר:

Re: לא הבנתי לגבי באר שבע למה אתה מתכוון בידיוק אם אפשר לשאול?

הודעהעל ידי Chukle » 28 אוקטובר 2013 21:09

alex gerenshtein כתב:עכשיו לגבי מחר ,יש מצב שאומרים לי לא כמו בבאר שבע זאת אומרת אני מחכה שם יום שלם ועדיין אומרים לי לא, במצב כזה מה אני עושה בסוף לגבי המשפט הזה לא הבנתי מה אתה מתכוון

כאילו אם אני מחכה שם כל היום ועדיין אומרים לי לא אז כאילו אני אחשב משתמט כבר ?
משה
יצירת קשר:

Re: לא הבנתי לגבי באר שבע למה אתה מתכוון בידיוק אם אפשר לשאול?

הודעהעל ידי משה » 28 אוקטובר 2013 21:10

Chukle כתב:
alex gerenshtein כתב:עכשיו לגבי מחר ,יש מצב שאומרים לי לא כמו בבאר שבע זאת אומרת אני מחכה שם יום שלם ועדיין אומרים לי לא, במצב כזה מה אני עושה בסוף לגבי המשפט הזה לא הבנתי מה אתה מתכוון

כאילו אם אני מחכה שם כל היום ועדיין אומרים לי לא אז כאילו אני אחשב משתמט כבר ?

תתייצב איפה שאמרו לך, אין טעם לדפוק נפקדות. אם מבקשים לך לעבור שרשרת חיול-תסרב.
כול מה שרציתם לדעת על איך לצאת מהצבא:
viewtopic.php?p=96644#p96644
https://www.dropbox.com/sh/9is6d2vbbii3oga/qW-Kvz7LYl
alex gerenshtein

בידיוק מה שאמר משה ככה תעשה

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 28 אוקטובר 2013 21:14

פשוט לסרב לעבור את השרשרת החיול אמנם זה יהיה תהליך לא פשוט אבל אם לא במוח אז בכוח
Chukle
יצירת קשר:

Re: בידיוק מה שאמר משה ככה תעשה

הודעהעל ידי Chukle » 28 אוקטובר 2013 21:22

משה כתב:תתייצב איפה שאמרו לך, אין טעם לדפוק נפקדות. אם מבקשים לך לעבור שרשרת חיול-תסרב.

אין בעיה אבל השאלה אם הם יכולים לגייס אותי בכוח כי היום הייתי אמור להתגייס ואפילו לא נתנו לי לראות קבן אז השאלה אם מחר זה ישתנה ?
alex gerenshtein כתב:פשוט לסרב לעבור את השרשרת החיול אמנם זה יהיה תהליך לא פשוט אבל אם לא במוח אז בכוח

יכולים לגייס אותי בכוח ?
אומרים לי אוקיי, אתה לא עובר שרשרת חיול אתה נכנס למעצר וזהו אני כבר יחשב מגוייס ?
תודה על התגובות זה ממש חשוב לי !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 27 אורחים