אמור להתגייס עוד שבוע אחרי דחיות של שנה פלוס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Chukle
יצירת קשר:

אמור להתגייס עוד שבוע אחרי דחיות של שנה פלוס

הודעהעל ידי Chukle » 21 אוקטובר 2013 16:37

כבר פתחתי פה כבר כמה אשכולות אבל אני לא יודע איך מפרסמים אותם אבל אתם בטח יכולים לראות את זה דרך הפרופיל.
בכל מקרה עוד שבוע אני אמור להתגייס הייתי אצל הקב"ן כבר פעמיים כשאני מלש"ב.
מאז הביקור האחרון אצל הקב"ן הספקתי לראות פסיכיאטרית והיא רשמה לי כדורים של SSRI (דיכאון וחרדות) עכשיו השאלה אם זה יהיה חכם לבוא עם חוות הדעת שלה והכדורים שהיא רשמה לי ?
אני ממש צריך את העזרה שלכם ,
תודה מראש.
sunnie

Re: אמור להתגייס עוד שבוע אחרי דחיות של שנה פלוס

הודעהעל ידי sunnie » 21 אוקטובר 2013 18:26

כן! בוא עם חוות הדעת והכדורים ליום הגיוס, תתעקש לראות קב"ן. אל תעשה כלם עד שיתנו לך לראות קב"ן.
יש מדריך "קב"ן ביום גיוס" באתר של פרופיל חדש
Chukle
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Chukle » 21 אוקטובר 2013 19:55

sunnie כתב:כן! בוא עם חוות הדעת והכדורים ליום הגיוס, תתעקש לראות קב"ן. אל תעשה כלם עד שיתנו לך לראות קב"ן.
יש מדריך "קב"ן ביום גיוס" באתר של פרופיל חדש

אבל הכדורים ייתנו להם יותר לגיטמציה לגייס אותי עם טיפול תרופתי ,לא ?
וזה משהו שאני לא רוצה כי זה לא משנה עם כדורים או בלי.
בכל אופן אני אקרא את מה שהמלצת לי.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 22 אוקטובר 2013 07:24

הרבה ממה שהקבן בודק זה אמינות, הרבה יותר ממה שמעסיקה אותו בריאות הנפש שלך. ככל שהבעיות שלך יותר רשמיות ומתועדות, וכדורים זה בהחלט יותר רשמי ומתועד, ככה הקבן ייטה יותר לשחרר אותך. מצד שני, הכדורים והאבחון לא ישחררו אותך אוטומטית, זה עדיין תלוי בקבן שתראה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Chukle
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Chukle » 22 אוקטובר 2013 20:10

במילא רגוע כתב:הרבה ממה שהקבן בודק זה אמינות, הרבה יותר ממה שמעסיקה אותו בריאות הנפש שלך. ככל שהבעיות שלך יותר רשמיות ומתועדות, וכדורים זה בהחלט יותר רשמי ומתועד, ככה הקבן ייטה יותר לשחרר אותך. מצד שני, הכדורים והאבחון לא ישחררו אותך אוטומטית, זה עדיין תלוי בקבן שתראה.

הקב"ן האחרון שראיתי הוריד לי את הפרופיל מ97 ל60 ומשהו לא זוכר בדיוק מטעמי אי התאמה אם אני לא טועה.
הם לא דיברו איתי הרבה רק העבירו אותי ממישהו למישהו אחר עד שבסוף הגעתי לקצינה/מפקדת שאמרתי לה שאין מצב שאני מתגייס ,לאחר מכן היא הזכירה את זה שדיברתי עם הקב"ן על נטיות אובדניות אבל החלטתי לא לדבר איתה על זה ואז היא אמרה לי שאם לא תהיה להם ברירה אז הם יכניסו אותי לכלא אז אמרתי לה שיהיה או משהו כזה.
בגדול עשיתי חכם ?
מה הלאה מה עוד אני צריך לעשות ? אני מרגיש ככל שזה מתקרב עולות לי החרדות.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 23 אוקטובר 2013 10:31

אין רק דרך אחת נכונה, מה שעובד עובד. לגבי הלאה, אחד הדברים החשובים זה שהקבן יראה את רמת החרדה הגבוהה שלך.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 26 אורחים