פגישה עם ההורים\ חייב עצות דחוף.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dan19
יצירת קשר:

פגישה עם ההורים\ חייב עצות דחוף.

הודעהעל ידי dan19 » 10 ספטמבר 2013 21:04

קודם כל , אני רוצה להשתחרר מהצה"ל (רק להבהיר) עכשיו אני כבר 10 חודש בצבא ואחרי 6 חודשים הפסיכיאטר אמר שהוא רואה שאני בדיכאון ויש לי בעיות ולא החליט להוציא אותי והביא לי פרופיל 45 נפשי עם כדורים לדכאון , אמרתי לו אני לא רוצה כדורים אני רוצה לצאת , קיצר ראיתי אותו עוד כמה פעמים אחרי זה עדיין לא רצה להוציא אותי,
עד שהלכתי להתאשפז על בליעת כדורים ואני בר"ם 2 , קבעו לי תור שוב לפסיכיאטר והוא שאל אותי למה אני רוצה להמשיך לסבול ולא לקחת את הכדורים(ועוד כל מיני שאלות מעצבנות) ? קיצר אמרתי לו שאני לא אקח אותם לא משנה מה ושאני רוצה לצאת. קיצור הוא אמר לי שהוא רוצה לקבוע פגישה עם ההורים לראות מה הם אומרים, אמרתי לו סבבה.

הוא קבע לי תור לפגישה , עכשיו אני בא רק עם אחד מההורים, אבל מה יהיה בפגישה ? מה הוא ישאל אותם ? מישהו אמר לי שפגישה עם ההורים זה טוב בשבילי ורוב הסיכויים שהוא ישחרר אותי , זה נכון ?

תודה לעונים !
דוד22
יצירת קשר:

Re: פגישה עם ההורים\ חייב עצות דחוף.

הודעהעל ידי דוד22 » 11 ספטמבר 2013 00:31

אתה יכול להגיד משהו בסגנון שאתה לא רוצה לקחת הרבה תרופות ואתה מסכים לקחת במינון נמוך, אל תקח באמת אבל..
ואז או שאתה אומר להם שאתה סובל מהתופאות לוואי (תקרא פשוט על התרופה מה הן ותתן לו כמה) או שתגיד שזה לא עוזר לך ואתה רק רוצה לצאת.
dan19
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dan19 » 11 ספטמבר 2013 01:16

דוד22 כתב:אתה יכול להגיד משהו בסגנון שאתה לא רוצה לקחת הרבה תרופות ואתה מסכים לקחת במינון נמוך, אל תקח באמת אבל..
ואז או שאתה אומר להם שאתה סובל מהתופאות לוואי (תקרא פשוט על התרופה מה הן ותתן לו כמה) או שתגיד שזה לא עוזר לך ואתה רק רוצה לצאת.

אני לא חושב שזה נכון לעשות את זה ,עוד אנשים בבקשה!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ספטמבר 2013 11:06

dan19 כתב:קודם כל , אני רוצה להשתחרר מהצה"ל (רק להבהיר) עכשיו אני כבר 10 חודש בצבא ואחרי 6 חודשים הפסיכיאטר אמר שהוא רואה שאני בדיכאון ויש לי בעיות ולא החליט להוציא אותי והביא לי פרופיל 45 נפשי עם כדורים לדכאון , אמרתי לו אני לא רוצה כדורים אני רוצה לצאת , קיצר ראיתי אותו עוד כמה פעמים אחרי זה עדיין לא רצה להוציא אותי,
עד שהלכתי להתאשפז על בליעת כדורים ואני בר"ם 2 , קבעו לי תור שוב לפסיכיאטר והוא שאל אותי למה אני רוצה להמשיך לסבול ולא לקחת את הכדורים(ועוד כל מיני שאלות מעצבנות) ? קיצר אמרתי לו שאני לא אקח אותם לא משנה מה ושאני רוצה לצאת. קיצור הוא אמר לי שהוא רוצה לקבוע פגישה עם ההורים לראות מה הם אומרים, אמרתי לו סבבה.

הוא קבע לי תור לפגישה , עכשיו אני בא רק עם אחד מההורים, אבל מה יהיה בפגישה ? מה הוא ישאל אותם ? מישהו אמר לי שפגישה עם ההורים זה טוב בשבילי ורוב הסיכויים שהוא ישחרר אותי , זה נכון ?

תודה לעונים !

לשם שינוי אתה חכם ופעלת טוב, והתוצאה היא שהוא רוצה שההורים יבואו וישאל אותם סתם כמה שאלות על איך אתה בבית... ואם הם יתעקשו שהמצב שלך לא טוב ושילחצו עליו להוציא אותך רוב הסיכויים שתקבל המלצה לשחרור, תגיד להם גם לא להקשיב לזיוני שכל והפחדות שלו אם הוא יעשה את זה.
dan19
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dan19 » 11 ספטמבר 2013 14:27

אורח כתב:
dan19 כתב:קודם כל , אני רוצה להשתחרר מהצה"ל (רק להבהיר) עכשיו אני כבר 10 חודש בצבא ואחרי 6 חודשים הפסיכיאטר אמר שהוא רואה שאני בדיכאון ויש לי בעיות ולא החליט להוציא אותי והביא לי פרופיל 45 נפשי עם כדורים לדכאון , אמרתי לו אני לא רוצה כדורים אני רוצה לצאת , קיצר ראיתי אותו עוד כמה פעמים אחרי זה עדיין לא רצה להוציא אותי,

תודה לעונים !

לשם שינוי אתה חכם ופעלת טוב, והתוצאה היא שהוא רוצה שההורים יבואו וישאל אותם סתם כמה שאלות על איך אתה בבית... ואם הם יתעקשו שהמצב שלך לא טוב ושילחצו עליו להוציא אותך רוב הסיכויים שתקבל המלצה לשחרור, תגיד להם גם לא להקשיב לזיוני שכל והפחדות שלו אם הוא יעשה את זה.

אז אתה אומר להגיד להורים שיגידו לו בפירוש שהם רוצים שאני אשתחרר בגלל המצב שלי וזה ? ומה ישמצב גם שהוא סתם קבע פגישה עם ההורים ולא ישחרר אותי ?
dan19
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dan19 » 12 ספטמבר 2013 12:28

עדכון: הייתי אצל הפסיכיאטר עם ההורים והוא התחיל לשאול אותם שאלות והם לא סתרו אותי הכל היה בסדר , הוא שאל אותם אם הם בעד שאני אקבל כדורים ? ההורים שלי התנגדו ואמרו שהם לא רוצים שאני אקח כדורים ותמכו בי להשתחרר הפסיכיאטר עדיין הסביר להם שאני צריך לקחת כדורים ולקבל טיפול ושהוא לא מבין למה אני לא רוצה לקחת כדורים, וקשקש גם שאני צריך להתמודד וזה ( נראה לי הוא גם בחן אותנו לראות מה נגיד)
אמרתי לו שלא משנה מה אני לא אקח תכדורים אני רק רוצה לצאת וגם ההורים שלי אמרו לו שהם רוצים שאני אשתחרר , בסוף השיחה הוא אמר שהוא יתייעץ עם הקבן ויודיעו לי.
(השיחה הייתה יותר ארוכה אני מספר את הדברים החשובים בקצרה)

זה טוב שהוא אמר שהוא יתייעץ עם הקב"ן ? יש סיכוי שהוא יוציא אותי והוא בחן אותי? או שהוא סתם אמר שהוא יתייעץ? כגם ההורים שלי תמכו בי והתנגדו לכדורים.

תודה!
alex gerenshtein

נשמע כמו מריחה פה

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 12 ספטמבר 2013 17:40

מה הקבנים והפסיכיאטרים לא עושים לחיילים רק כדי לעקשות עליהם להשתחרר פשוט משגע אותי עד שבאמת מישהו פה לא יהרוג את עצמו איפה האחריות של הצבא?
dan19
יצירת קשר:

Re: נשמע כמו מריחה פה

הודעהעל ידי dan19 » 12 ספטמבר 2013 19:23

alex gerenshtein כתב:מה הקבנים והפסיכיאטרים לא עושים לחיילים רק כדי לעקשות עליהם להשתחרר פשוט משגע אותי עד שבאמת מישהו פה לא יהרוג את עצמו איפה האחריות של הצבא?

מסכים איתך אני סובל כבר מלא זמן, אבל אני חייב עזרה , עצות משו מישהו!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 ספטמבר 2013 01:25

dan19 כתב:עדכון: הייתי אצל הפסיכיאטר עם ההורים והוא התחיל לשאול אותם שאלות והם לא סתרו אותי הכל היה בסדר , הוא שאל אותם אם הם בעד שאני אקבל כדורים ? ההורים שלי התנגדו ואמרו שהם לא רוצים שאני אקח כדורים ותמכו בי להשתחרר הפסיכיאטר עדיין הסביר להם שאני צריך לקחת כדורים ולקבל טיפול ושהוא לא מבין למה אני לא רוצה לקחת כדורים, וקשקש גם שאני צריך להתמודד וזה ( נראה לי הוא גם בחן אותנו לראות מה נגיד)
אמרתי לו שלא משנה מה אני לא אקח תכדורים אני רק רוצה לצאת וגם ההורים שלי אמרו לו שהם רוצים שאני אשתחרר , בסוף השיחה הוא אמר שהוא יתייעץ עם הקבן ויודיעו לי.
(השיחה הייתה יותר ארוכה אני מספר את הדברים החשובים בקצרה)

זה טוב שהוא אמר שהוא יתייעץ עם הקב"ן ? יש סיכוי שהוא יוציא אותי והוא בחן אותי? או שהוא סתם אמר שהוא יתייעץ? כגם ההורים שלי תמכו בי והתנגדו לכדורים.

תודה!

פסיכיאטר לא מתייעץ עם אף קבן בקשר לכלום, הפסיכיאטר מחליט מה לעשות ונשמע כאילו הוא החליט למרוח אותך ולא לתת לך כלום...... אז חכה ותראה אבל 99% שלא קיבלת כלום אחרת היית מקבל הפנייה לוועדה רפואית וגימלים עד הוועדה והשחרור.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 18 אורחים