עזרה בבחירת החלטה הקשורה לעריקות_ דחוף להיום!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

shay110
יצירת קשר:

עזרה בבחירת החלטה הקשורה לעריקות_ דחוף להיום!!

הודעהעל ידי shay110 » 28 אוגוסט 2013 13:14

שלום,

אני טכנאי דרך א' ורעה לי מאוד בתפקיד, התחלתי תהליך עם הקפ"ס ואחרי הפגישה היא הביאה לי קה"ס 43 וראתה שאני לא מרוצה ואמרה שהיא רוצה לעזור לי אבל צריך להמשיך להיפגש, ואני רואה פה ניסיון למריחה אבל ראיתי שאין כול כך ברירה... אבל קרה מיקרה ואני נימצא על תנאי של 10 מכבוש וקרתה לי טעות ואני צריך לעלות היום למשפט אצל מפקד הטייסת שזה אומר שכניראה אני יקבל את ה 10 מכבוש + תוספת עונש של המפקד טייסת משהוא כמו חודש כלא.

הלכתי לקפסית שלי והיא לא נימצאת היום ותחזור רק ביום ראשון והקפס של אומר שהוא לא יכול לעזור לי רק היא תעזור לי ושאל אותי אם אני רוצה להתאבד או שיש לי מחשבות כאלה ואמרתי לו שאני לא יודע ואז הוא התקשר לקצין וכשסיים לדבר איתו אמר לי שאני צריך לחזור לגף שלי וללכת לדבר עם הקצין טכני... ולכן השאלה שלי האם לקבל את העונש וללכת לקפסית ביום ראשון או לדפוק עכשיו עריקות?
alex gerenshtein

מה המטרה שלך לצאת מהצבא או להמשיך לשרת?

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 28 אוגוסט 2013 13:32

תתן פרטים מה בידיוק אתה מנסה להשיג
אורח

Re: עזרה בבחירת החלטה הקשורה לעריקות_ דחוף להיום!!

הודעהעל ידי אורח » 28 אוגוסט 2013 14:05

תראה, במוקדם או במאוחר תישפט על עריקות, וחבל שיהיו לך עונשים קיימים. בכלא אפשר לראות קב"ן ביום הראשון אם אתה מבקש.
וגם במשפט אתה יכול להגיד שמדובר בסיבה נפשית
shay110
יצירת קשר:

Re: מה המטרה שלך לצאת מהצבא או להמשיך לשרת?

הודעהעל ידי shay110 » 28 אוגוסט 2013 14:20

alex gerenshtein כתב:תתן פרטים מה בידיוק אתה מנסה להשיג

כעיקרון מה שאני רוצה זה לעבור תפקיד אם יציאות טובות כי אני צריך לעזור בבית. .. אבל אם הצבא לא ירצה אותי לא איכפת לי לצאת..

חשבתי לדבר עם המפקד של הטייסת שלי ולהסביר לו את כל המצב לפני שאני נשפט אצלו.

חשוב לציין שהמפקד הישיר שלי ממש מתעלל בי ושולח אותי לעבודות גינון והפך לי את היציאות לשני שבבות בבסיס ואחת בבית עקב זה שהוא חושב שלפי הפזם שלי אני צריך להיות כבר מוסמך לשלב מתקדם יותר ולמישהו אחר שגם עם פזם כמו שלי והוא גם לא מוסמך הוא לא עשה כלום.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוגוסט 2013 18:36

קיבלתי 25 יום מעצר בבסיס שאני מתחיל אותם ביום ראשון.
עשיתי שיחה עם המפקד טייסת וגם עם הקצין טכני והובטח לי שאחרי שאני יחזור הם יעבירו אותי לועדת התאמה והקצין טכני שלי אמר שהוא ידאג להמליץ להעביר אותי תפקיד שזה בעצם מה שרציתי... ואני מקווה שכך יהיה ולכן אני לא חושב על לברוח בסופו של דבר אם הובטח לי, לא ככה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוגוסט 2013 20:43

אורח כתב:קיבלתי 25 יום מעצר בבסיס שאני מתחיל אותם ביום ראשון.
עשיתי שיחה עם המפקד טייסת וגם עם הקצין טכני והובטח לי שאחרי שאני יחזור הם יעבירו אותי לועדת התאמה והקצין טכני שלי אמר שהוא ידאג להמליץ להעביר אותי תפקיד שזה בעצם מה שרציתי... ואני מקווה שכך יהיה ולכן אני לא חושב על לברוח בסופו של דבר אם הובטח לי, לא ככה?

חחחח תמים, אל תאמין לשום מילה שהם אומרים לך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוגוסט 2013 22:18

אורח כתב:
אורח כתב:קיבלתי 25 יום מעצר בבסיס שאני מתחיל אותם ביום ראשון.

חחחח תמים, אל תאמין לשום מילה שהם אומרים לך.

הבעיה היא שגם אם אני ידפוק נפקדות אני יענש גם על הניפקדות וגם יקבל את העונש...

אמא שלי רוצה ללכת ולדבר גם עם הקצין טכני והם קבעו עוד יומיים בשישי ושמה היא תבכה לו ותסביר לו את המצב שהיא צריכה אותי בבית כי היא אם חד הורים וכו' ככה שזה ידגיש לו את החשיבות. וגם כשדיברתי איתו הוא היה ממש רציני וחזר כמה פעמיים שיעזור לי בעיניין אז אני מקווה לטוב כי אני רוצה לצאת בטוב...

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים