לאחר פגישה עם פסיכיאטר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

fightmaster7
יצירת קשר:

לאחר פגישה עם פסיכיאטר

הודעהעל ידי fightmaster7 » 12 אוגוסט 2013 23:15

נפגשתי אצל פסיכיאטר יחד עם ההורים והייתה שיחה מגעילה שההורים הכריחו אותי להסכים לפרופיל 24 במקום 21 ואני התעקשתי לקבל 21.
לבסוף קיבלתי המלצה ל21 וקבעו לי תור לועדה רפואית, נקבע לי הפרופיל 32717 וראיתי באתר ששואלים במבחן לגבי רשיון הנהיגה האם אני שומע קולות ואמרתי לפסיכיאטר שאני שומע קולות..... האם יש סכנה לזימון למבחן המעצבן הזה?
אורח

Re: לאחר פגישה עם פסיכיאטר

הודעהעל ידי אורח » 13 אוגוסט 2013 14:54

fightmaster7 כתב:נפגשתי אצל פסיכיאטר יחד עם ההורים והייתה שיחה מגעילה שההורים הכריחו אותי להסכים לפרופיל 24 במקום 21 ואני התעקשתי לקבל 21.
לבסוף קיבלתי המלצה ל21 וקבעו לי תור לועדה רפואית, נקבע לי הפרופיל 32717 וראיתי באתר ששואלים במבחן לגבי רשיון הנהיגה האם אני שומע קולות ואמרתי לפסיכיאטר שאני שומע קולות..... האם יש סכנה לזימון למבחן המעצבן הזה?

כן יש סכנה... בשביל מה להגיד שאתה שומע קולות? איזה מין טמטום זה? עם זכיזופרניה לא צוחקים יא טמבל...
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 13 אוגוסט 2013 15:57

עד כמה שזה נוגע לסעיף המסוים שקיבלת, אני קיבלתי אותו סעיף (32717) ולא זומנתי למבחן, ועברו כבר כמה שנים מאז. הסעיף הזה אינו סכיזופרניה או הפרעה קשה אחרת, אלא חרדה.

עם זאת, אני לא יודע האם רק הסעיף המסוים קובע מי יזומן למבחן ומי לא, או שגם מה שנאמר אצל הפסיכיאטר קובע זאת. תצטרך לחכות ולראות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 אוגוסט 2013 19:07

ראיתי שכתוב "אין לשלול סכיזופרניה" האם זה מספיק בשביל לזמן אותי? האם בגלל שזה לא חד משמעי אני יכול להביא חוות דעת של פסיכיאטר שאומר שאין לי סכיזופרניה?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים