הסיפור שלי איך יצאתי מהצבא תוך יום.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

david155
יצירת קשר:

הסיפור שלי איך יצאתי מהצבא תוך יום.

הודעהעל ידי david155 » 06 אוגוסט 2013 18:31

המועד מתקרב , אני לחוץ ולא יודע מה לעשות.. כולי בלחץ מהצבא ודבר אחד אני יודע שאני לא רוצה להתגייס , אין לי מסמכיים מפסיכיאיטר באתי בלי שום דבר פשוט.

אז חשבתי איך הדרך הכי טובה לצאת , קראתי את Target 21 וגונזו כמה פעמיים , ואז הסקתי מסקנות , אלה הדברים שעשיתי בכול מהלך היומיים שהייתי בבקום.
1. דיבור חלש , נמוך ומלמולים שלפעמיים שאלו אותי מה?
2 . לא הסתכלתי לאף אחד בעיינים..
3. חומר שאני שם מתחת לעין לפני פגישה עם מישהו שהעיינים ייראו אדומות וכאילו אני דומע
4. מראה מרושל לגמריי , חולצות שמתחתי שייראו גדולות עליי , מכנסיים מכיתה י' שעבר זמנם , כפכפיים גם במצב לא שיא.
5. שיער ארוך ונפוח , לא מסתרק בבוקר ולא מסדר ומנפח אותו שייראה כאילו לא אכפת לי מעצמי ולא אכפת לי מהמראה שלי.
6. הלכתי לישון ב5 בבוקר אחרי מרטון של סרטיים טראגים (רקוואים לחלום , רשימת שינדלר ועוד ) וקמתי ב6:30 בשביל לכסות עוד כמה סימפטומיים של דכאוני
ראיתי חברים והם ראו תמראה המרושל , שאלו אותי אם אני על סמים. הייתי שמח שזה עובד :) והסברתי להם למה .

אלו היו ההכנות בבוקר , הלכתי ללשכה , הגעתי ודיברתי עם מישהו ואמרתי לו שאני לא מסוגל להתגייס.. ואני רוצה לראות קב"ן (בתל השומר) , הוא אמר לי שאין אופצייה כי אין לי מסמכיים שמעידים שאני צריך לראות קב"ן , והאופצייה היחידה שלי לעלות על האוטובוס , הוא אמר לי שהוא מבטיח לי שאם אני צריך אני יירד וייראה קב"ן . הוא אמר לי לרדת מהאוטובוס וללכת לתא חריגים .
הלכתי לתא חריגים הם אמרו לי שאין להם אופצייה להראות לי קב"ן ומזה השטויות האלה , ואי אפשר לראות פה קב"ן , אז התעקשתי והתחלתי לבכות קצת , והם אמרו לי אוקי אוקי.. לך לקצין מיון.
הלכתי אליו והוא כנראה לא האמין לו ותאמת לא הצלחתי לבכות אצלו והעיינים לא היו אדומות כי לא הפסקתי לשים תחומר , הוא הפנה לי לאיזשהוא אדם ששאל אותי מה הבעיה (הוא היה גם חייל צעיר , ) והוא אמר לי שהוא לא יכול להפנות אותי בלי בעייה כולשהיא לקב"ן. אחרי כמה דקות של אני לא מסוגל וזה הדמעות סוף סוף הגיעו , אין לי מושג איך יכולתי לבכות , פשוט הייתי אומר שאני לא מסוגל להתגייס וקשה לי והגוף התחיל לבכות שלא האמינו לי.. והפעם היחידה שבכיתי לפני זה היה בכיתה ח' שאיימו עלי בחטיבה.(אולי עזר שעשית מרטון של סרטים טראגיים יום לפניי?).
אחרי זה הפנו אותי לאכול (הייתי רעב תאמת) , ואז חזרתי ובא אליי חייל ואומר לי אנחנו לא יכולים להפנות אותך לקב"ן הוא לא זמין כעת לך לטירונות אתה יכול לראות אותו רק עוד 48 שעות.
אז אמרתי לו דיי.. אני לא מסוגל אני רוצה עכשוי , הוא אמר לי לא אתה לא יכול לך תתחייל ולך לטירונות , המשכתי להתעקש עד שאמרתי לו שהבטיחו לי שאני ייראה קב"ן היום וחזרתי על זה הרבה פעמיים שאמרו לי שאפשר פה ושהוא לא מדבר אמת .
אחרי 10 דקות בערך של התווכחות יצאה אליי מישהי עם טופס לקב"ן ומילאה פרטים אם אני דכאוני נטיות אובדניות אכלוהול שמים וכדו'
הלכתי לקב"ן חיכיתי 10 דקות ונכנסתי , בכיתי מלא עד שהגיע השלב העיקרי הוא שאל אותי אם אני חושב על להתאבד , אמרתי שכן.. והוא אמר לי למה , אמרתי לו כי אין לי למה לחיות אין לי חברים ואין לי בטחון , אני כול היום בבית ואין לי כלום בחיים האלה.. אין מטרה , ואז הוא שאל אותי אם אני רוצה לעשות משהו בעתיד (לטוס לאןשהוא) אמרתי לו אני לא יודע.. לא חשבתי על זה , ואז הוא אמר אם יגייסו אותך מה תעשה? אמרתי אתה יודע מה.. ואז הוא אמר לא אני לא. והייתי בשקט איזה דקה ואמרתי לו שאני ייפגע בעצמי.. ומפה השיחה התקצרה , הוא אמר לי שהוא שולח אותי הביתה ושהוא רוצה שאני יבטיח לו שאני לא ייפגע בעצמי , הוא התקשר לאמא שלי לוודא אם זה אמת , ואמרתי לה לפניי שישמצב שיהיה משהו עם הצבא שפשוט תחשוב מה לענות ותגיד שאני דכואני וכולה זה , וככה היא עשתה . למחרת באתי לפסיכיאטר הוא חתם לי על פרופיל 21 , וועדה רפואית תעודת שחרור והביתה.
משוחרר ואין יותר שמח ממני :)
alex gerenshtein

סוף סוף העיקר שאתה שמח כעת

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 06 אוגוסט 2013 19:12

בהצלחה באזרחות
יוגב112
יצירת קשר:

Re: הסיפור שלי איך יצאתי מהצבא תוך יום.

הודעהעל ידי יוגב112 » 06 אוגוסט 2013 21:25

פשש איזה תותח !
א' כל תודה ענקית על הפרסום הזה, אני גם הולך ללשכה ללא תפסים ולא כלום ועזרת לי מאוד !
כל הקטע עם ההופעה המרושלת באמת כל הכובד.

יש לי כמה שאלות אליך אם תוכל לענות זה מאוד יעזור לי !
כשנכנסת לקב"ן פשוט התיישבת והתחלת לבכות ? הוא לא שאל עדיין כלום?
וממה שקראתי בטארגט, אתה לא צריך לומר לו שאתה חושב להתאבד לא ? לא פחדת שאם תענה לו כן על השאלה שלו אם אתה רוצה להתאבד זה יהיה דווקא לרעתך ?
כל הקטע שאמרת לו שתפגע בעצמך ? אתה לא אמור לגרום לו להבין לבד ?

דבר נוסף מה מילאת בטופס של הקבן לגבי אלכוהול דיכאון וכל זה ?
הפסיכיאטר דיבר איתך שאל אותך שאלות ?
ועם מה הגעת לשם ? עם ציוד לצבא ?

שוב תודה רבה ! אני אשמח אם תענה לי ובהצלחה באזרחות :) !!
daniel1312
יצירת קשר:

Re: הסיפור שלי איך יצאתי מהצבא תוך יום.

הודעהעל ידי daniel1312 » 06 אוגוסט 2013 21:55

תותח ! לוקח מפה כל עצה, והלך ליישם !
בהצלחה באזרחות ! :D

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים