פגישה אצל קבן עם ההורים עזרה דחופה !!!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

adigabay
יצירת קשר:

פגישה אצל קבן עם ההורים עזרה דחופה !!!!

הודעהעל ידי adigabay » 04 אוגוסט 2013 15:14

שלום אני עתודאי , משרת כבר שנה וחודשיים לקח לי קצת זמן להבין אבל בסוף הבנתי שאני לא מצליח להסתגל למערכת הזאת ומאוד קשה לי ואמא שלי מאוד דאגנית ומקשה עליי עוד יותר.. אני גם עשיתי תאונה עם אופנוע מה שגורם לאמא שלי להיות עוד יותר חרדה. עכשיו הלכתי לקבן סיפרתי לו את כל הסיפור שלי ומה שקורה איתי ושאני מתחיל לשתות אלכוהול (אני באמת שותה די הרבה בזמן האחרון) והוא החליט לעשות איתי 3 פגישות והשלישית עם ההורים, היום הייתה הפגישה השלישית והוא שאל את ההורים שלי אם הם רוצים שאני אשתחרר על פרופיל 21 נפשי. אמא שלי אמרה כן ואבא שלי אמר לא כי הוא מפחד מההשלכות.
עכשיו הקבן אמר שבגלל שאני עתודאי אז הפסיכיאטר שמחליט לשחרר אותי הוא לא צבאי אלא פסיכיאטר של משרד הבריאות שקובע שיש לי מחלת נפש קשה וזה יפריע לי בהרבה מקומות עבודה במיוחד באלה שמבקשים לחתום על ויתור סודיות.. עכשיו אני רוצה לדעת אם הוא משקר בשביל שאני אבהל ויחשוב פעמיים או אם זה באמת נכון ? כי אני כבר לא מסוגל להתמודד עם זה יותר וגם אמא שלי בכתה אצלו וזה קרע לי את הלב אני לא יודע מה לעשות עם עצמי...

אני אשמח לתשובות ובעיקר אמיתיות ולא דברים על סמך סתם דעות של אנשים ובהקדם האפשרי
קילר

Re: פגישה אצל קבן עם ההורים עזרה דחופה !!!!

הודעהעל ידי קילר » 04 אוגוסט 2013 15:52

שקר, בדוק.
תפנה לרשת הליווי של פרופיל חדש הם גם יתנו לך היבט חוקי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 אוגוסט 2013 16:20

adigabay כתב:שלום אני עתודאי , משרת כבר שנה וחודשיים לקח לי קצת זמן להבין אבל בסוף הבנתי שאני לא מצליח להסתגל למערכת הזאת ומאוד קשה לי ואמא שלי מאוד דאגנית ומקשה עליי עוד יותר.. אני גם עשיתי תאונה עם אופנוע מה שגורם לאמא שלי להיות עוד יותר חרדה. עכשיו הלכתי לקבן סיפרתי לו את כל הסיפור שלי ומה שקורה איתי ושאני מתחיל לשתות אלכוהול (אני באמת שותה די הרבה בזמן האחרון) והוא החליט לעשות איתי 3 פגישות והשלישית עם ההורים, היום הייתה הפגישה השלישית והוא שאל את ההורים שלי אם הם רוצים שאני אשתחרר על פרופיל 21 נפשי. אמא שלי אמרה כן ואבא שלי אמר לא כי הוא מפחד מההשלכות.
עכשיו הקבן אמר שבגלל שאני עתודאי אז הפסיכיאטר שמחליט לשחרר אותי הוא לא צבאי אלא פסיכיאטר של משרד הבריאות שקובע שיש לי מחלת נפש קשה וזה יפריע לי בהרבה מקומות עבודה במיוחד באלה שמבקשים לחתום על ויתור סודיות.. עכשיו אני רוצה לדעת אם הוא משקר בשביל שאני אבהל ויחשוב פעמיים או אם זה באמת נכון ? כי אני כבר לא מסוגל להתמודד עם זה יותר וגם אמא שלי בכתה אצלו וזה קרע לי את הלב אני לא יודע מה לעשות עם עצמי...

אני אשמח לתשובות ובעיקר אמיתיות ולא דברים על סמך סתם דעות של אנשים ובהקדם האפשרי

אל תהיה כזה תמים.... כל דבר שהקבן או הפסיכיאטר אומרים לך אלה שקרים והפחדות....
עלק מחלת נפש קשה למה לא שאלת איזו מחלת נפש קשה יש לך?
הקבן הוא בסך הכל עובד סוציאלי עלוב, שלמד שנתיים וחצי את התואר הכי קל בעולם (תנאי קבלה בגרות 70 ופסיכומטרי 480) ומבלה את הימים שלו בשקרים והפחדות לילדים מסכנים.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 04 אוגוסט 2013 17:07

כיוון שאתה עתודאי, מבחינת הצבא יש לך יותר ערך ולכן פחות רוצים לשחרר אותך - וייתכן שאף ניתן לחייב אותך להתנדב לשירות גם אם תימצא לא כשיר. זה אמנם נכון; אבל מה שאמר לך הקב"ן אינו נכון: מי שמחליט האם לשחרר חיילים הוא הצבא עצמו, בעזרת ועדה רפואית המסתמכת על המלצה (למעשה - החלטה מחייבת-בפועל) של פסיכיאטר צבאי. כך זה גם במקרה של עתודאים. למה שהצבא ייתן לסמכות חיצונית להחליט עבורו האם לשחרר דווקא את החיילים שהוא מייחס להם יותר ערך? הצבא מחליט גם במקרה שלך, זה פשוט יותר קשה להשתחרר במצב שלך.

ובכל מקרה, פסיכיאטר לא יאבחן אצלך "מחלת נפש קשה" אם יתברר לו שלא קיימת אצלך מחלת נפש כזו.
adigabay
יצירת קשר:

הודעהעל ידי adigabay » 05 אוגוסט 2013 01:43

אז הוא בעצם ניסה להפחיד אותי בשביל לבדוק עד כמה המצב קריטי...
אחר כך הוא ראה שאמא שלי התחילה לבכות והוא ניסה לעזור, הוא אמר לי שאני אהיה מוכן לקבל ממנו הודעה לפלאפון בימים הקרובים בקשר לפסיכיאטר
adigabay
יצירת קשר:

הודעהעל ידי adigabay » 07 אוגוסט 2013 14:58

100 צפיות ואין לאף אחד מה להוסיף ?
משה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי משה » 07 אוגוסט 2013 21:17

לגבי מה?
פגישה אם ההורים זה משהוא הכרחי כדי לקבל פטור למיטב הבנתי. תתמיד בשלך ואל תתפקד. תציק לצבא שיזרזו תהליכים. תעבור שוב על טרגט 21 ואיך מתנהג אדם בדיכאון. אל תתייחס להפחדות שלו.
כול מה שרציתם לדעת על איך לצאת מהצבא:
viewtopic.php?p=96644#p96644
https://www.dropbox.com/sh/9is6d2vbbii3oga/qW-Kvz7LYl
adigabay
יצירת קשר:

הודעהעל ידי adigabay » 09 אוגוסט 2013 00:03

אז גם אתה בעצם אומר שמה שהוא אמר היה שקר ?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים