ועדה רפואית/נפשית

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 06 יולי 2006 18:51

קיבלתי זימון לועדה רפואית/נפשית
מישהו יודע מה עושים בועדות האלה ויכול להסביר לי?
תודה מראש!
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 06 יולי 2006 19:31

בועדה הנפשית ידוע לי שזה משהו בירוקרטי לגמרי שנמשך שתי שניות,
לגבי הרפואי אני לא בטוח, אבל הם מן הסתם מיישמים את מה שהרופאים שהיית אצלם המליצו, אלא אם כ הם רואים חריגה קיצונית מן התיאור.
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 06 יולי 2006 19:39

התכוונתי ועדה רפואית שהיא על בסיס נפשי....ור"מ נפשי
מישו יכול להרחיב על מה הולך שם?
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 06 יולי 2006 19:44

היית אצל קב"ן או משהו כזה?...הראת להם מסמכים על טיפול פסיכולוגי שעשית או משהו דומה לזה?...כנראה שבגלל אחד הדברים האלה קראו לך לוועדה לא שאני איזה מבין אבל ככה זה נשמע.....
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 06 יולי 2006 19:59

כן....משום מה לא מגיעים ישר לועדה
אני מכירה את התהליך השאלה היא מה הולך בועדה עצמה
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 06 יולי 2006 22:11

אשמח גם אני לפירוט ממי שחווה ור"מ... בדיוק מה השאלות שנשאלו....... תודה
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 07 יולי 2006 01:25

כן גם אני אשמח לפירוט.. מה הולך להיות שם?... יש לי יום ראשון ועדה רפואית
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יולי 2006 02:31

קודם כל ועדה רפואית זה שם כללי לפגישה עם רופא צבאי. כלומר גם פגישה עם קב"ן יכולה להקרות "ועדה רפואית".

עכשיו, אם אתה מתכוון ל"ועדה רפואית מיוחדת", אז מדובר בועדה חותמת גומי שהיא מיישמת את מה שהקב"ן והפסיכיאטר ממליצים. רק היא יכולה להוריד פרופיל/לשחרר מהצבא.

אם תפרט מה כבר עברת (קב"ן, פסיכיאטר) ובאיזה שלב אתה נמצא עכשיו אוכל לתת פירוט יותר נרחב.

כנ"ל לגבי שאר השואלים. לאיזו ועדה אתם מתכוונים? אם אתם מתכוונים ל"ועדה רפואית מיוחדת" אז שואלים שאלה אחד והיא "האם אתה יודע שהחלטנו לשחרר אותך"? אתה עונה כן, חותם על שני טפסים וזהו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יולי 2006 03:51

סרגיי עסוק עם לימודיו ועם הכנות לנסיעה לכנס הבינלאומי של WRI. למי ששאל.
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 07 יולי 2006 11:32

הייתי אצל פסיכיאטר אזרחי הוא רשם לי מכתב חוות דעת כדי שיפנו אותי לקב"ן בבקום והשבוע שלחו לי מכתב לבוא ל"בדיקת כושר לשירות במדור בריאות הנפש"....מה קורה שם בכושר לשירות הזה? זה ק"בן פסיכי מה זה? תודה מראש!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יולי 2006 15:28

זהו השלב הראשון. אתה מוזמן לשיחה עם קב"ן. אני ממליץ לקרוא את טרגט 21 יום לפני הפגישה. אם הקב"ן יתרשם שהמצב שלך חמור, הוא יעביר אותך לפסיכיאטר (אלה אם יתמזל מזלך ותיפול על קב"ן-פסיכיאטר שיש לו סמכות להעביר אותך ישר ל"ועדה רפואית מיוחדת"). בשיחה עם פסיכיאטר אתה מתנהג בדיוק כפי שהתנהגת אצל הקב"ן ואם גם הוא מתרשם מחומרת ממצבך אז הוא מעביר אותך לועדה רפואית מיוחדת. שם זה כבר הליך פורמלי שבו משחררים אותך.
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 07 יולי 2006 19:49

וואי מגניב עכשיו אני קצת לחוץ ...אבל נקווה לטוב הרבה תודה על התשובה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יולי 2006 21:09

לחץ זה לא בהכרח דבר רע. זה גורם לך להגיע יותר מוכן. אתה לא צריך להילחץ מזה, עדיף לדעת לקראת מה אתה הולך. תקרא שוב את טרגט 21 יום לפני הועדה. אם יצוצו שאלות כלשהן אתה מוזמן לשאול...
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 08 יולי 2006 01:49

הרבה תודה אחי ..אני יודע לקראת מה אני הולך אני מאמין שהלחץ יעבור עד יום ראשון אבל בלי קשר אני אחרי הבקום יום ראשון יעדכן אותכם מה קורה
שבת שלום.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 יולי 2006 02:42

בהצלחה!
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 09 יולי 2006 15:09

הייתי אצל הקב"ן היום אחרי שייבשו אותי בחוץ איזה שעתיים נכנסתי אליו השיחה הייתה חצי שעה בערך הלך לי די טוב אני חושב אחרי זה עליתי למעלה לסיכום פרופיל עוד שעתיים מבוזבזות ובסוף להפתעתי הם לא קבעו לי פרופיל היום בגלל שהם רוצים בדיקות שתן חדשות(היה לי 64 זמני לשנה)  
אחרי שאני אשלח יקבעו לי פרופיל תודה לכל העוזרים על ההמלצות והתמיכה
עידכונים בקרוב ביי
לםלם

Re: ועדה רפואית/נפשית

הודעהעל ידי לםלם » 07 אוגוסט 2018 00:15

למה עשו לך בדיקות

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 22 אורחים